reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Miss - ja mam tak samo. Teraz moze mniej, male sie uspokoily troszke. Brzuch jest juz taknapiety, ze skory brakuje. Rozstepy pojawiaja sie z dnia na dzien wiecej. masakra...

W nocy zlapal mnie silny bol. Co godzine i trwal 5 minut. Juz myslalam, ze to poczatek porodu, ale przeszlo. Do tej pory jeszcze nie doswiiadczylam takiego bolu. Az sie poplakalalm, tak bolalo. Ciekawa jestem co to bylo...:/
 
reklama

Widziałam go albo na allegro albo na tablicy i Ci powiem, że mi się osobiście najbardziej kolorystycznie podoba z zoomów :tak: a jeszcze te dziewczynki fajnie czapeczki miały pod kolor :-D

Ja już 1 leżaczek bujaczek mam i kupię jeszcze drugi, ale inny model żeby dzieci urozmaicenie miały i nikt mnie nie przekona żebym ich nie używała, jak koleżanka przychodzi z dzieckiem i on na rękach się za chiny nie chce uspokoić to wsadza go do leżaczka i dziecka nie ma :tak:

Dziewczyny ja sobie na łóżko kupiłam dwa prześcieradła frotte po prawie 50zł za sztukę... i zaraz oczka w nich poleciały :( nie wiem czy za bardzo się kręcę czy jak... ale boję się, że z tymi dziecięcymi będzie tak samo
 
Tigla- wzielam frotte. Może latem dokupie sobie jersey albo bawelenke, bo te frotte z linku od ciebie sa bardzo grube. Wozek super! Kolory bardzo fajne, no to jest wlasnie ten piekny design zooma, szkoda ze u mnie ta winda taka mala, ehhh :/

Margaret- sama nie wiem czy potrzebne sa bujaczki, ten super pediatra z filmiku o uspakajaniu dzieci tez polecal bujaczki. Mogę dostac od brata tylko jest problem z miejscem na trzymanie tego wszystkiego. Tez, tak jak tigla, myslalam o fotelikach samochodowych, ale nie wiem czy tam nie będzie im niewygodnie, no wlasnie, jaka jest roznica w pozycji dziecka w bujaczku i w foteliku? Ktoras wie? Bibiana?

Miss- ja tez tak mam z brzuchem, nie jest to już rowna, okraglutka pileczka, raczej wielokat… ale dzis w nocy dzieci były dla mnie szczególnie laskawe, pogonily mnie tylko 2x do ubikejszyn a potem nawet pozwolily mi spac na plecach az do 8.30!

Sade- no lipa z ta wasza choroba :// ale jeszcze masz troche czasu i dasz rade się wykurowac, a synek na pewno szybciutko wroci do zdrowia, wiesz ze dzieci się szybko regeneruja. &&&&&&&&&&&&&&
A ja wczoraj weszlam na wage i jest już 62kg, czyli w sumie +10, wiec mam nadzieje ze w czwartek na usg maluchy będą już duzo wazyly!
 
jej kretowinka ty to chudzielec jestes. Ja to na wadze mam juz dodatkiwe minimum 16 -17 kg :szok:
Jak na moje nie dokonca wprawione oko to wydaje mi sie ze w takim bujaczku dzieci sw w znacznie wygodniejszej pozycji. Generalnie duzo sie czyta aby za dlugo nie trzymac nowototkow w fotelikach bo plecki sie wykrzywiaja a o bujaczkach takich komentarzy nie spotkalam:crazy:
Sade trzymaj sie, ze tez musialo was dopasc na koniec ciazy. nie martw sie - synus za 2- 3 dni bedzie na nogach a ty dbaj o siebie
 
Kretowinko - +10:szok: ja startowałam z takiej samej wagi (51,7) i jest +18:szok::szok: Emek śmieje się, że chodzę jak kula szpiegula:-D Generalnie ciężko mi z tymi dodatkowymi kg, szczególnie w kolanach.
Moje maluchy dziś spać nie dały - w wc byłam z 10 razy, ale do 10 jakoś wyleżałam. Zuzanka wbija mi się dziś tak boleśnie pod żebra, że ani leżeć, ani siedzieć. Brzuch mam cały jakiś powyginany, bo Zuzik z prawej strony wygina się w fasolkę, a Maciek przy pępku wypina dupkę niczym Mount Everest:-D Komicznie to wygląda:-)

Tigla - gratuluję zakupu wózka:tak:Oby dobrze służył Tobie i maluchom.:-)

Sade - biedactwo. Trzymaj się tam z maluchami w tych szpitalach. I dużo, dużo zdrówka dla całej 4:tak:

Ja w końcu zamówiłam łóżeczka i materace i pościelki:-) Bo przecież najprawdopodobniej za tydzień kładę się na oddział. I nie ma 100% gwarancji, że mnie z niego puszczą jeszcze w 3paku.
A bujaczek dostaniemy od emka z pracy w prezencie - na razie 1 (też z uwagi na ograniczenia miejscowe), jak będzie się sprawdzał - dokupimy 2.
 
Zastanawiam się nad 2 x komplet pościeli - serca, ale jeszcze nie wiem który kolor, 6-el. /poduszka z poszewką, kołderka z poszewką, ochraniacz i prześcieradełko frotte/. MAMO-TATO 6-CZ POŚCIEL DZIECIĘCA 120x90 SERCA (3087335815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - 144 zł + przesyłka

Do tego na zmianę 2x komplet pościeli 2 el. /poszewka poduszka i kołderka/ MAMO-TATO 2-el POŚCIEL - 90x120 - NOWE WZORY !!! (3084945880) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - 38 zł + przesyłka

I nad dwoma białymi łóżeczkami/tapczanikami Pino 2w1 Łóżeczko-Tapczanik Białe 60/120 (3053740771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - 205/szt. + przesyłka
W swoim czasie jest możliwość zdemontowania szczebelek i pozostanie samo łóżeczko.
 
Lilonko- to sprobuj zrobic zdjecie jak ci sie powypinaja maluchy i wrzuc nam na forum :-) bardzo fajny ten twoj lezaczek, tylko ta cena :eek::baffled:

marcysiowa- ten twoj link bardzo gondy uwagi, wydaje sie naprawde ok. musze zobaczyc te lezaczki od mojego brata, jak sie nie beda nadawaly to kupie te z twojego linka, bo super atrakcyjna cena.

mnie juz jest ciezko z tymi +10kg, zreszta, ta waga to chyba wynik dwoch pobytow w szpitalu, przeciez tam nikt nie tyje, szczegolnie na diecie szpitalnej (swoja droga smieszna byla ta akcja gazety.pl pokazujaca jedzenie szpitalne na zdjeciach. nic nie bylo przesadzone, to rzeczywista rzeczywistosc :-D) jak dajecie rade z chodzeniem, wstawaniem, ubieraniem sie?
 
reklama
Witam Was dziewczynki... niestety ze szpitala :-(((
W nocy dostałam skurczow, niezbyt bolesnych, takich od kręgosłupa. Rano polecialam szybko do swojego lekarza. Szynka skrócona, lekkie brązowe uplawy. Skierowanie - szpital. Leże na patologii i chyba szybko stad nie wyjdę :-( jestem już po badaniach. Szynka trzyma na 1 cm :-( dzieciaki według ich usg ważą po 1800 g i 1700 g. Mam kroplowke z lekiem rozkurczowym, dostalam tez fenoterol. Muszę jeszcze dotrzymać tych moich chłopaków. Lekarze twierdza ze na szew czy krążek jest za późno :-( proszę trzajcie za nas kciuki !
 
Do góry