reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Bojka - GRATULACJE!!!
Ja po wizycie... Moj bidulek malutki nie ma zadnej infekcji, wiec antybiotyk ta moja lekarka z przychodni moze sobie w d... wsadzic.
Niestety maly ma przepukline pepkowa, mala bo mala, ale ma. Zastanawiam sie czy ta z przychodni nie zauwazyla czy to olala... Do tego ma wiezidelko pod jezykiem za krotkie i trzeba bedzie podciac... Z tym "chrapaniem" - dostalismy slierowanie do szpitala. Zawozimy go w sobote, bo ja zostane, a moj m z Samuelem w domku. Musza malego zostawic i monitorowac czy to ma zwiazek z niewyksztalcona krtania czy z bezdechem, bo niestety bidulek wstrzymuje oddech czasem jak je, a czasem jak spi. W nocy spi z nami, bo sie o niego boje, ze przestanie oddychac. Lekarka bardzo fajna i widac, ze pojecie ma (nie takie debile jak ci angielscy lekarze). Mowila zeby sie nie martwic, ze to nic strasznego, ale lepiej posprawdzac. "Doradzila" mi zeby powiedziec w szpitalu, ze maly wstrzymuje oddech na 20 sek bo jak mniej to mnie oleja....
Poryczalam sie jak bobr, ze bedzie musial zostac i ze taki bidulek...
Marcikuk - mi na brzuszek zapisala biogaia - kropelki. Do tego daje dentinox na kolki.
 
reklama
Cześć dziewczyny dopiero skończyłam Was czytać,zaległości dwu dniowe a tutaj prosze ile zmian.Ja oczywiście spać nie mogę,zbudziłam się i nie mogłam usnąć,więc cóż robić jak nie poczytać super wieści moich forumowiczek:)
Bojka no to bomba GRATULUJĘ,ale czaaad,że już po,ale nas zaskoczyłaś niepowiem,mimo terminów wstepnych widze,że nie znamy dnia ani godziny.....Ja się właśnie tego obawiam,że mam szpital umówiony za tydzień w poniedziałek 18,ale też cholera wie co będzie.Dzisiaj dostałam jakiś lekkich skurczy i już byłam prerażona,ale to tylko chyba jakieś zalążki.Byłam na ktg no i ok,Kostek pobudzony był dopiero jak położna go trochę podzgała paluchem,a potem tak tetno skoczyło,że nie mógł się uspokoić i trzeba było czekać,az mu ciśnienie spadnie bo i tak źle i tak niedobrze.No ale mówię,jej żeby zdziwiona nie była bo chłopak sobie smacznie spał a tutaj pobudkę mu robią to się wnerwił:)No więc 36 tygodni za nami,zaczęłam 37,mówią,że jeszcze tydzień i nie będzie wpisanego wcześniactwa,no chciałabym dotrwać-oby!!!
A któras z dziewczyn,chyba Miss ma termin szpitalny na 4.04 to tak jak ja w pierwszej wersji tzw.terminu z OM.No ale wiadomo,że wszystko się przesuwa,ja pewnie z kolei urodzę w terminie kogoś kto wcześniej urodzić miał.
Jeśli chodzi o numer telefonu to Kretowinka ma moje namiary:)
Dzisiaj zakupiłam dwa staniki do karmienia no i mam nadzieje,że przydadzą się-teraz w sumie jestem gotowa bo chyba wszystko do szpitala na początek mam.
Jesli chodzi o znak zodiaku to zobaczymy co będzie,chciałabym barany ale nie wiem czy dotrwamy,chociaz jak czytam te horoskopy to nigdy niewiadomo a i tak zależy jak się wychowa,więc w sumie co za różnica,byleby zdrowe były:)
Onlyone to masz też historie,kurcze już do szpitala,no ale jak trzeba to trzeba.Dobrze,że cyckiem nie karmisz bo teraz sobie wyobraź co tu zrobić?Zabrać drugiego do szpitala czy drastycznie przestać karmić-przerąbane:(Trzymam kciuki oby dobrze było i szybko wracajcie do domu.Napisz do nas czasem cosik w wolnej chwili.ZDRÓWKA DLA MALUCHA.
A Anika wy tez sie trzymajcie,dochodźcie do siebie i wracajcie do domku szybko.
Sodie maluchy przesliczne!!!
Jak coś zapomniałam to dopisze jutro,a teraz spróbuje zasnąć:)
 
Dzień dobry :)Przede wszystkim to gorące gratulacje dla bojki! :-) będę trzymać kciuki za dzieciaczki żeby szybciutko doszły do siebie :tak:
gotadora też ciągle mi się pomidorów chciało :-D

Sodie maluszki śliczne i jak fajnie spią zwrócone do siebie :-)
Miss to za miesiąc już będziesz w domciu z dzieciaczkami :-)

Onlyone dobrze, że się do niej wybrałaś. Współczuję szpitala... ale zrobią mu zabieg i będzie chłopak już normalnie oddychał.
 
Bojka gratulacje!!! Takie zaskoczenie!! Buziaki dla dzieciaczków i szybko wracajcie do domku!!

Rozmawiacie o znakach zodiaku. U mnie beda blizniaki spod znaku bliźniąt. Tak się jakoś złożyło. Ewentualnie dwa byki jakbym dlugo nie wytrwala.
 
Bojka - gratulacje mamusiu!!! A waga maluchów - imponująca:tak: Niech maluchy szybko pozbywają się problemów zdrowotnych i pięknie i zdrowo rosną :-) A ja jak zwykle czekam na fotki;-)

Onlyone - dobrze, że wybrałaś się do lekarza, przynajmniej Cię trochę uspokoił. A szpitalu przebadają maluszka i może odkryją co jest przyczyną i wyleczą. A Ty będziesz spała spokojnie.

Margaret, Sade - teraz wasza kolej:-) Ale nie śpieszcie się kochane;-)

Kobitki kochane - z okazji Dnia Kobiet życzę Nam wszystkim:
- długich szynek
- minimum 36 tc w 3paku
- braku dolegliwości ciążowych
- cudownie grzecznych i zdrowych maluchów
- dużo sił i wytrzymałości
- i wszystkiego naj, naj :-) i to podwójnie;-)
Zobacz załącznik 544067
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry