reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kobietki życzę każdej z was pięknego dnia i wytrwania jak najdłużej w trójpaczku:)lekkiego porodu i cudnych,zdrowych dzieciaczków:-)

Palam- my musimy jeszcze z cierpliwością poczekać na naszą kolejkę na liście:) dziewczynki z tej powoli zaczną sie wykruszac:happy: i będziemy my wskakiwać na ich miejsce. Tylko jak lilonki zabraknie to kurcze kto tą listę tak sprawnie ogarnie? Palam może ty takową poprowadzisz? Mój mózg już nie styka jak trzeb:baffled:a
 
reklama
Widzę, żę muszę częściej zaglądać, bo straszne zaległości łapię. A tu raptem kilka dni mnie nie było :szok:
Wszystkiego naj kobietki w dniu dzisiejszego Święta babeczek :*

Bojka - OGROMNE gratulacje
gotadora -
Witam
OnlyOne - przebadają maluszka i będziesz na pewno spokojniejsza
Palam -
śpieszysz się widzę do pierwszej 10 ;P

Jeśli chodzi o znaki zodiaku, to w planach raczki, ale to wiecie tak wyliczone według pojedyńczej ciąży, więc duże prawdopodobieństwo, że podobnie jak u Marcysiowej beda bliźniaki z bliźniąt :rofl2:

A wczoraj mój M miał imieniny i dzięki wielkie dziewczyny za pomysł z koszulką na allegro z napisem "Real man make twins". Jak napisałam do sprzedawcy doskonale pamiętał ten wzór i nie było problemu z szybką realizacją zamówienia :D Akurat wczoraj doszła i wieczorem dałam :D Mina M bezcenna :D I co najśmieszniejsze już awansowała na ulubioną koszulkę ;P A wiecie jaki to zaszczyt osągnąć taki status dla koszulki u faceta;P
 
Ostatnia edycja:
Dytko - jak było takie zmasowane uderzenie na te koszulki, to pewnie zapisał sobie w ulubionych :-) A Twój emek będzie się pięknie prezentował w koszulce i z wózkiem;-) a koledzy będą zazdrościć:tak:
 
Dytko - jak było takie zmasowane uderzenie na te koszulki, to pewnie zapisał sobie w ulubionych :-) A Twój emek będzie się pięknie prezentował w koszulce i z wózkiem;-) a koledzy będą zazdrościć:tak:

To sobie chłopaki w tym sklepie pomyśleli, że całe babskie forum koszulki z "Twinsami" wykupiło :-D
Kto wie, może wstawią w standardową ofertę ?
 
Ostatnia edycja:
Lilonka :-) fajnie być chociaż tak najmłodszą, bo za mną już wiele wiosen :rofl2:

Hi hi oj pewnie nie tak wiele, jakiś czas temu przyznawały się dziewczyny do wieku, więc może i moja pora w końcu coś więcej o sobie napisać ;-)
Rocznik '77 - ufff nie było tak źle przyznać się do wieku :zawstydzona/y:
A moje 2 chłopaki/dziewczyny, bo jak wiecie nadal nie wiem kto bijatyki nocne urządza w moim brzuchu, powstały po IMSI. Udało się za pierwszym razem, polecam Artvimed i dr Chrostowskiego :*
 
Dytko :-) mój roczik to 74, więc starsza jestem, niedługo kolejne urodziny :zawstydzona/y: ale nie wyglądam na tyle, w UK nadal muszę dowód pokazywać nawet gdy chce kupić nożyk kuchenny :-D

a czy mogłabym poprosić o linka do tej aukcji? fajnieby było zrobić taki prezent dla M :-)
 
Dytko- to należą ci się jakby podwójne gratulacje że za pierwszym razem i do tego bliźniaki:) Twoje też nocami bijatyki urządzają:) strach pomyśleć co będzie dalej...:-)
Gotadora - wiek się nie liczy ten kalendarzowy;) najważniejsze to na ile się czujemy:) hmm choć jak pomyślę to w ciąży czuję się czasami jak 80 latka więc może jednak tak nie do końca :laugh2:
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry