reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Różyczka nie załamuj mnie :baffled: ja też 4kg na plusie a do ciebie mi kilka tyg brakuje i w dodatku ćwiczę co by było jakbym nie ćwiczyła :crazy:
 
reklama
dziekuje dziewuszki za mile przyjecie moich chlopcow:)
Różyczko mi powiedzial lekarz ze moja aktywnosc powinnam chowac do kieszeni i odpoczywac.. a dopiero co wykupilam nowy karnet na fitness.. Ja juz miesiac w domu siedze i na wadze 3,8kg wiecej. Ogólnie wcale sie nie powstrzymuje jak mam na cos ochote o czym swiadczy wczorajsze 5 paczkow:-p ale to bylo jednorazowo.. tak sobie to tlumacze:laugh2:
 
palam no to koniec niepewności co do płci :)
rozbroił nie dzisiaj jeden demot
04437473fc113bfa.jpg
 
MADMAX - trzymam kciuki!!!moim chłopakom w brzuchu też każę trzymać!!!bądź dobrej myśli! wiem, że łatwo mi pisać, ale teraz to już "mgnienie" i kolejny etap przed Tobą. Przesyłam Ci jak najcieplejsze myśli i będę tu zaglądac w oczekiwaniu na wiadomości...

palam - witaj w męskim klubie! :)

mnie ćwiczyć zakazano... W ogóle jak się zastanowię to zakazano mi wszystkiego...
 
Ostatnia edycja:
Madmax, zaciskam za Ciebie wszelkie możliwe kciuki! Czekam na wieści. Powodzenia!

Palam, witaj w gronie mam, które w brzuszku noszą chlopaczkow :-)
 
reklama
Do góry