reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Lilonka - też byłam w szoku jak zobaczyłam że płacić trzeba. Mam tą książkę (Joanny Tkacz) - babka któa forum założyła. Książka powiem szczerze fajna, sporo można się dowiedzieć. Ale żeby za pisanie na forum płacić w dzisiejszych czasach to przegięcie...
 
Lilionka - ja mężowi zamówiłam koszulkę z takim napisem. Znalazłam na allegro firmę która robi napisy i rysunki - tylko bez kolorowego logo. Fajnie wyszło a kosztowało mnie to ok 30zł. Mąż dumny jak paw w tej koszulce chodzi :)
 
koszulka.jpg

Ja zamówiłam tą drugą koszulkę. Niestety ale nie udało się w kolorze żadnego logo zrobić...ale i tak mąż zadowolony :)
 
Też byłam w szoku ,że życzą sobie zapłaty za czytanie i pisanie na forum . Nie tylko pani Tkacz tam się udziela także nie bardzo rozumiem dlaczego chciała by to forum było płatne. No i prawda jest taka,że chyba wymarło , bo aktywność zanikła na forum.

Różyczka, Lilonka rzeczywiście na zajady może pomóc witamina C , bo biorę ją od 2 trymestru nawet po 6 dziennie , z powodu krwawiących dziąseł (takie zalecenie dostałam). Zajady zniknęły :tak:
 
reklama
Miss, Sade, dzieki za wsparcie ;)
Rozyczko, hemoglobina 11 w drugim trymestrze jest ok, w trzecim nizsza granica to 10,5, ta granica 12 to tylko dla nieciezarnych, wiec nie przejmuj sie, ale oczywiscie diete zelazna trzymaj ;) Kolezanka z anemia dostala tardyferon, ja ferrum lek do rozgryzania i ssania- jest Ok
Madmax- co z toba? Nie doczytalam bo tyle bylo stron napisane przez te dwa dni, widze ze cos z wodami, to niedobrze, nie wyglupiaj sie i nie strasz ludzi!
Sodie- to super hemoglobina! Jak pisalam wyzej, w trzecim trymestrze nizsza granica to 10,5!
Tez nie zdecydujemy sie na pobranie krwi pepowinowej, bo ceny sa z kosmosu- nawet na 1 dziecko, a co dopiero na dwa... lilonko, zenia i reszta watpiacych przyszlych mam, no wlasnie, te argumenty tez do mnie przemawiaja.
Tigla- ale zes sobie pozwolila na rozpuste! Czy lekarz wie? Ale tak na serio, to bylby chyba grzech nie zjesc chociaz jednego w tlusty czwartek. Ja zjadlam wczoraj trzy a dzisiaj dwa i mam przesyt (ciekawe dlaczego?...). no i wyrwij sie ze szponow nalogu allegro! Twoj budzet na tym zyska!
Ale fajny pomysl z tymi koszulkami ;) moze tez skorzystam? Szynka u mnie dluuuuuga, 42mm. Dzis urodzily sie u nas trojaczki ;) dziewczyna przytyla tylko 13 kg, wyobrazacie sobie?
 
Do góry