reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Próbuje jakieś kombinacje, ale mi nie wychodzi ;-)
Wiosanka nie wiem o co choooo...
 
Ostatnia edycja:
Mama - gratuluję :))))) i witam :)))

Elala - gratuluję parki :))) sama chciałam, ale mam dwie dziewczynki (i też się cieszę ;)))
Margaret - wybrałaś mój typ łóżeczka z IKEI - też chcemy takie kupić. U nas 199 zł kosztuje sztuka :))))

Bojka - trzymaj się mocno!! Wytrzymasz spokojnie dopóki twoje maleństwa nie będą bezpieczne :) Leż tylko grzecznie, odpoczywaj i nie denerwuj się niczym (choć wiem, że to nie łatwe, bo samam jakoś mało stabilna jestem)

Wiosanka - witaj :))) jesteśmy równo w tym samym dniu ciąży :))))
Gratuluję synków :))

Co do suwaczka- może zły adres wklejasz w podpisie? powinnaś wkleić to co jest pod nazwą (przynajmniej u mnie to działa):
BBCode (PseudoHTML, UBBCode)
Używany w większości for, które nie zezwalają na kod html.
 
A i jeszcze jedno pytanko - jakiej wielkości kołderki kupujecie? Z tego co się zorientowałam to są jakieś kosmicznie duże i zastanawiam się jak to w ogóle ogarnąć Np. w Ikei kołderki są wielkości 125 x 110 i zastanawiam się teraz o co kaman?? czy to ma być takie wielkie? Bo przecież łóżeczko ma wielkość ok 123 x 66 cm
 
Wykańcza mnie ta pogoda. W dzień spałam chyba z 2 godziny , ale jaki sen miałam.... Szpital mi się śnił i oczywiście w roli głównej igły - toż to już wariactwo ,stara krowa żeby się tak bała igieł. Mniej się gastroskopii bałam :-D

pachnąca kołderki są z deczka większe.

Łóżeczka z Ikei przed zakupem to szczerze polecam obejrzeć , też byłam na nie napalona , ale pojechaliśmy z mężem i okazało się,że w takich cenach to na necie można kupić drewniane a tam większość elementów to chyba sama sklejka. Chyba są tylko 2 regulacje wysokości i szczebelków nie da się wyciągnąć . Dlatego jedźcie sobie obczaić jak to wygląda. Ogólnie lubię rzeczy z Ikei , ale wybrałam łóżeczka z allegro :tak:

Dziewczyny ja to mam teraz ogromny problem - czas zabrać się za depilację , nie ogarniam tego już od 25 tygodnia - nie wiem co wymyślę , ale czas się zastanawiać .... Ja nie mogę nóg porządnie ogolić a co dopiero tam pod brzuch się dostać :-D
 
Dziewczynki - ja już w domku - wygonili nas po drugim obchodzie ;-) Po usg cudowne wiadomości - Zuzinek 1197g - czyli 28t6d, a Maciuś 1310 g - 29t5d. Szynka twarda i zamknięta. Załapałam się wczoraj na wycieczkę po porodówce:-)

Elala - gratuluję parki:tak:

Wiosanka i Mama
- witam nowe podwójne ciężaróweczki:-)

Kretowinko -
a Ty jak tam kochana?
 
Lilonka- super wiadomosc nam tutaj przynosisz. Dobrze,ze u ciebie, u was:) wszystko ok:))
Pachnaca- ja kolderki mam 80x100 ale u nas wszystko jest inne:)
Sodie84- lozeczka , ktore udalo mi sie zakupic (ikea) sa drewniane. Bardzo ladnie wykonczone, ja jestem zadowolona. Moze jest tez troche tak, ze w Polsce sa te same modele, ale jakosc gorsza. Nie mam pojecia... :)
 
margaret raczej nie , oni chyba wszędzie to samo rozsyłają po sklepach . Mi się podobało łóżeczko hensvik jak je oglądałam na necie , ale jak pojechałam do sklepu we Wrocku to zrezygnowaliśmy i rzeczywiście patrzyłam teraz na stronie i część większa wykonana z litej brzozy a jakieś tam elementy z płyty pilśniowej . Także zwracam honor Ikei :-)
 
reklama
Dopiero wróciłam od lekarzy-jestem wykończona, ale po kolei.

Witaj Wiosanka, oczywiście, że Cię pamiętam :tak:. Na tamto forum,czasami wpadam i podczytuję co u naszych dziewczyn sie dzieje. Jednakże nie miałam już siły czytać o kolejnych stymalacjach, transferach, oczekiwać na wyniki. Za dużo mnie to kosztowało nerwów. Poszłam krok dalej. Na tym forum czuje sie bardziej na miejscu, tym bardziej, że są tu same podwójne mamy :-)

Bojka trzymaj się i bez wpychoteki do kolejki. Porządek ma być :-D Słuchaj mądrzejszych jak Mati :tak: mówi. Tym remontem sie nie przejmuj. Leż i odpoczywaj, a niech rodzinka sie tym zajmie-Ty nimi możesz łaskawie komenderować z wysokości łóżka.

Pachnąca
ja na allegro ogłądałam kołderki 60/120

Asiek super, że chłopaki równo rosną. Mówiła Ci coś o badaniu przepływów w 3 trymestrze ?

Palam powiem Ci, że jestem umordowana tą jazdą samochodem-chociaż byłam tylko pasażerem. Te dziury to dramat :no: Ale nie mam wyjści, musze jeżdzić, bo na miejscu nie ma warunków na rodzenie blizniaków, dodatkowo brak diabetyka nawet w szpitalu. A cena łóżeczka po prostu zabójcza.

Diabetolog zadowolony z trzymania diety i mojego dozowania insuliny, niestety skoki cukru będą sie zdarzać. Ginekolog również zadowolony, szyjka trzyma, dzieciaki rosną. Rozmawialiśmy o porodzie i powiedział, że bedzie dobrze jak wytrzymam do początku kwietnia. Jak sie uda dłużej to super. Ogólnie o pobycie w szpitalu musi pogadać z diabetykami
 
Do góry