reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Ciąża bliźniacza

Onlyone - kruszynki cudowne! Z niedrapkami na rękach są rozbrajający! Przykro mi, że nie miałaś żadnej pomocy, ale przynajmniej powrót do domu to przyjemność, a nie strach. To już za Tobą! Odpoczywaj, ciesz się chłopakami, a jak nie nadrobisz to Ci streścimy:tak:. Najwięcej to gratulacji dla Ciebie. Teraz czekamy na wieści od Hakimy.
 
reklama
Onlyone jakie piękności-ojej:) Odrazu też chce takie mieć,do całowania!!!To nieźle szybko Cię wypuścili,myślałam,że trzymają z 5 dni tak jak kiedyś,ale widzę że miejśc nie mają:)pewnie polegujesz bo z raną jeszcze cięzko chodzić,jak dojdziesz do siebie to napisz troszke więcej co i jak było.
Hakimy nie ma dzisiaj to może ona juz po i dowiemy sie jutro,że urodziła:)
A z ta nasza kolejnościa to też sie pogubiłam,ja napewno według planu po Anice i Sodie aha i madmax też:)
Jutro ide na USG i zobaczymy ile ważą moje bobaski.
Kretowinka ja biore tardyferon i bardzo sobie chwalę,ale Ty pewnie do ssania dlatego bo może lepiej i szybciej się wchłania.
Tigla to,że tak powiem Ty masz predyspozycje do bliźniaków to jakiś cud,jedne straciłaś i drugi strzał też.Naturalnie,jezeli moge spytać?Współczuję przeżyc i tez bym już na Twoim miejscu huhała na zimne.Ja straciłam dwie pojedyncze ciąże i teraz mam zwrot:)nic w przyrodzie nie ginie-heh.Dobrze będzie!!!
Miss bierzemy trzy koszule i starczy:)a gacie jednorazowe raczej jedne na dzień no chyba,że jakieś nieplanowane sytuacje wskakują,ale myśle,że paczka starczy,po szpitalu juz i tak nie będzie się używać.A może Onlyone nam doradzi jako świeżo-upieczona mama ile koszul do szpitala wzięła?No i ubranek dla bombli tez odrazu napisz ile orientacyjnie:)
gloriane jeśli chodzi o robote to zrobisz jak czujesz bo i tak my Ci nic nie doradzimy poza tym co juz wiesz,jestes kadrową więc i tak mądrzejsza od nas jesteś:)A rozważałas opcje pójścia na L4 i pracowania jeszcze,idziesz na ręke pracodawcy(który jest w porządku) ale z drugiej strony kasy i tak masz mniej skoro mówisz,że macie tam swoje konszachty.Sama już nie wiem,zależy co później zamierzasz...?
A tymczasem dobranoc ide poleżec chociaż.DOBRANOC
 
Onlyone - slicznosci piekne malenkie cudowne tfu tfu tfu niech zdrowo rosna okruszynki. Cudowni sa i te ubranka za duze no rozbrajaja mnie i jak Miss Cinname napisala druga focia mnie rozbroiłaś calkowicie. A ktory to ktory?
Kochana przykre ze szpital tak zle wspominac bedziesz w domciu szybciej dojdziesz do siebie.
No i jako rozpakowana mamusie zapraszam na forum blizniaki niemowlaczki :)))
Hakima - no zniknela to moze i juz rozpakowana.
 
Hakima zniknela ale nie dlatego że rozpakowana :) napisałam smsa do Miss ale chyba musiałam pochrzanic numer bo po jej wypowiedziach na forum wnioskuje że nie doszło.

U nas dobrze, chłopaki nadal w brzuchu, miałam zrobione całe mnóstwo badań i wszystkie wyniki prawidłowe, ale samo przyjęcie na oddział trwało wieki-taki młyn tu dzisiaj był i nie miałam jak zajrzeć na komorke bo jak mnie przyjęli to ciągle coś. Teraz zapowiada mi sie bezsenna noc więc nadrobilam zaległości :)

Dołączam się do nauczycielskiego grona ;) ją bylam na samym początku na L4 a potem na trochę wrocilam ale po rozmowie z dyrekcja doszliśmy do wniosku, ze lepiej jak będę na L4 bo nigdy nie wiadomo a młodzież przynajmniej będzie miala ciągłośc nauczania.

Któraś z Was pisala o urlopie rodzicielskim? Co to jest? To ten nowy urlop Tuskowy, co ma dopiero wejsc?
 
Ostatnia edycja:
Hakima,wysyłam jeszcze raz na Prv numer tel,bo chwile pomilczalas i już było zamieszanie:)
U dołączam do pytania o rodzicielskie. Bo ostatnio ZUS poinformował mnie,ze nowa ustawa raczej nie wejdzie w życie o czasie i raczej mnie ominie.
 
Onlyone - gratuluje Ci dwóch cudownych chłopców . Mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie . Współczuje szpitala i jestem w szoku ze tak strasznie ci sie trafiło . Trzymaj sie cieplutko i w razie pytań pisz na forum .
Ucaluj maluszki od ciotek forumowych

Pozostałe dziewczyny wy rownież sie trzymajcie w trojpaku jak najdłużej &
 
Onlyone ale sliczni oni są....oj....do zakochania...ale z nas szczęściary....

Hakima, Miss ten rodzicielski to ten Tuskowy :tak: ona wchodzi od września, ale jest zapis który mówi, że rodzic który przebywa w tym czasie na urlopie macierzyńskim lub na macierzyńskim dodatkowym może skorzystać z tego urlopu i wyliczyli, ze te mamusie które urodzą 17 marca lub później załapią się na niego, ale....my mausie bliźniakowe mamy dłuzszy macierzyński, bo trwa 31tyg + w tym roku dodatkowy 6 tyg=37 tyg....nie wiem czy dobrze licze ale mi wychodzi że mamusie które urodziły w styczniu też się załapią, ale trzeba by było poczekac jak już ustawa będzie podpisana i wejdzie oficjalnie w zycie.
 
reklama
Onlyone piękne dzieciaczki! Gratuluje na prawdę :tak: żeby Ci zdrowo rosły :tak:
Współczuje doświadczeń ze szpitala :/ ciężko wieśniarom pomóc to jest chore :S od czego one tam są do cholery?

P.S. Ja też swoje za godzinkę zobacze na usg oczywiście ^^
 
Do góry