reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej dziewczyny
Ja po wizycie. Z powodu moich obrzęków jutro musze zrobić badania i jak wyjdą źle to na dniach cesarka. Jeśli ok. to 15 lutego do szpitala i cc, choć doktor mówił, że dzieciaczki układają się główkowo i można by spróbować Sn ale ja już się nastawiłam na cc. Mam nadzieję ze wyniki wyjdą mi w porządku i nie będę musiała mieć przyspieszonego porodu. Chciałabym wytrzymać do tej połowy miesiąca. Trzymajcie kciuki.
 
Madmax trzymam kciuki za wyniki.

Zenia ja oglądam tylko te wesołe filmiki o bliźniakach. Z gorszej strony to ja je poznam jak się urodzą.
 
madmax - trzymam kciuki zeby bylo ok. Ciesze sie ze sie zaineresowali Twoimi obrzekami moimi jak sie zainteresowali to juz bylo za pozno. Ale jesli by sie okzalo ze cc juz na dniach to sie nie martw 34 tydzien dla blizniakow nie jest zly. Moje chlopaki sa tego przykladem
 
Lilonka - pięknie nazwane;-)

Czy mi się zdaje czy ten czas jakoś zaczął szybko uciekać?
My dzisiaj z M. zamontowaliśmy przewijak, kupiliśmy łóżeczko turystyczne, które wstawimy u rodziców, a pocztą przyszedł leżaczek bujaczek. Dostaliśmy też monitor oddechu. Nawet nie brałam go pod uwagę, ale jak już jest... I z każdym takim krokiem coraz bardziej dociera do mnie, że za niedługo zobaczę chłopaków...

Dziewczyny, a ile planujecie zabrać do szpitala koszul? I czy będziecie brać majtki jednorazowe?
 
Misss właśnie sama się nad tym zastanawiam ile koszul brać,ale myślę,że wezmę 3:)A gacie jednorazowe obowiązkowo,potem mozna wyrzucić i zapomnieć,przy ostatnim porodzie bardzo się przydały.
Sodie ja też miałam tak,że zanim zaszłam w ciąże spodobało mi się to imię w przedszkolu u syna,u jego kolegi notabene też bliźniaka:)mojemu tacie tez się podoba a reszta niech sobie ględzi,z czasem sie oswoją i tyle:)
Twój Kostek w takim razie będzie starszy według planu:)
Coja dzięki za opinie,może jednak jeszcze przemyśle raz opcję tego wózka:)
Kretowinka fajnie,że jesteś w domu,odpoczniesz sobie i nabierzesz dystansu.A co do żelaza to dali Ci jakieś tabletki teraz czy tylko szpitalne kroplówy i czekasz do poniedziałku?Bo mi też troche spadło do 10,4 nie jest to tak drastycznie jeszcze ale łykam tableteczki i póki co przyjęły się,bo z tym tez bywa różnie podobno.Hemoglobina rośnie.Trzymam kciuki,żeby było dobrze!!!
Tymczasem dobranoc:)
PS.Ciekawe jak druga noc naszej nowo upieczonej mamy Onlyone?
 
Ocho nie pojawiałąm sie przez tydzień i teraz cały poranek nadrabiam zaległości:) Ja dziś znów na l4 bo capneło mnie przeziębienie, na szczęscie poki co bez gorączki, jak radzić sobie z wielkim katarem i bólem głowy?

Zenia.mi jak Twoje samopoczucie? Jako, że jesteśmy na podobnym etapie, powiedz mi czy Ciebie też czasem dotyka totalne rozstrojenie hormonalne?;) Aż się o siebie martwię, wczoraj w pracy rozpłakałam się walcząc z PIT-ami:/ a potem przepłakałam pół dnia w domu:/

I jeszcze pytanie do wszystkich, jak wyglądały Wasze kontakty z szefem w trakcie ciąży? MI zdarzyło się być w zeszłym tygodniu 2 dni na L4, przez to plamienie:/ a od dziś do jutra znów jestem na l4 i już wczoraj szef urządził mi z tej okazji "miłą" pogawędkę, przez co jestem bardzo zdenerwowana:/ Wręcz sugeruje żebym poszła sobie już do końca ciąży na l4 (bo wtedy to ZUS a nie on będzie musiał mi placic) a ja ani nie chcę (bo dobrze się czuję i chcę jeszcze popracować) ani nie mogę sobie na to pozwolić ( pisałam o tym już wcześniej że połowę mojej wypłaty dostaję "pod stołem").

Pozdrawiam cieplutko, miłego poranka:)
 
reklama
Do góry