reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Marcikuk, wspaniale, że jesteście już w domku. Teraz wszystko będzie kręcić się wokól maluszków a czas będzie płynał bardzo szybko. Zazdroszczę Ci, że już możesz tulić swoje kruszynki w ramionach i cieszyć się ich widokiem.
 
reklama
Marcikuk - cudownych chwil z maluchami w domu :-) Niech zdrowo rosną i radują dzielnych rodziców.
Anika - ja o zakupach na razie tylko myślę - wiemy jakie mają być łóżeczka, materacyki, butelki, wstępnie nawet wózek, ale z samym zakupowym szaleństwem czekamy jeszcze do 30 tygodnia. Laktatory też oglądam :-)
Dziś kończę kolejną dziesięciolatkę i jestem najszczęśliwsza na świecie. Są ze mną moje wyczekane, wywalczone maleństwa :-):-):-)
 
Marcikuk- spokojnych i radosnych dni z chłopakami!!!!

No ja mam ten mini elektric i jest super:tak:,

Lola- no ja już mam rytm wyrobiony i w nocy potrzebuję na obu 40-60min także nie ma źle:-), a co do karmienia no fakt nasz mały 140ml obraca w 10-15minut i w nocy dostaje butlę, ale w dzień wisi mi na cycu i też mu to szybko idzie: 20-30minut, no chyba,że niekiedy chce aż za nadto (tak jak dzisiaj rano) to 40 minut, ale skutek: ulało mu się sporo, a jak go odstawiłam wcześniej od cyca to ryk:confused2:, echhh te chłopy.....
 
Sylha - widocznie fajne masz cycki, że się Kacper nie chce odessać :-) Właśnie miałam pytać jakiego używasz, bo te patrzyłam na te mini - reszta ceny ma obłędne:szok:
 
Lilonka- jak będziesz chciała to Ci odsprzedam butelki i smoczki z medela- kupiłam, ale moje przyzwyczajone już do Aventu (smoczek szeroki) te z medeli po prostu zaciskały i nie chciało lecieć- co u Kacpra to był od razu ryk:cool:, Jedynki mam razu użyte, a 2 leżą w oryginalnym opakowaniu.....,

Ja z tym lektatorem to 100ml ściągam w 2-3 minuty i mam rękę a nawet 2 wolne a z tym z Aventu to trochę się namachałam, ale tego mam w razie W na wyjazdy, albo jakby prądu brakło a baterii brak:baffled:
 
Butelki, laktatory...czas zacząć mysleć o tym, że powinnam o tym mysleć. Na razie nawet nie czytałam o nich.
Dzisiaj po raz pierwszy zalicytowałam na allegro pakę śpioszków. Zobaczymy czy wygram, ale oglaszam, że pokonałam wreszcie swoje obawy. Do szału zakupów jeszcze daleko, ale pierwszy krok za mną. Mysle, że odmieni mi się po szkole rodzenia.

Marcikuk - cieszę się bardzo, że jesteście już w domu!!! Teraz już wszystko jest, jak być powinno!

Gienek, Onlyone - dziewczyny, jak się czujecie? Odpoczywacie?

Sylha - a poza karmieniem jak tam Twoje kruszynki?
 
Ja mam tylko 5-pak body, który kupiłam po serduszkach :-) Ostatnio mama moja trochę poszalała, ale kazałam jej to gdzieś schować ;-)
Na razie zamierzam cieszyć się ciążą :-) podwójnie;-)
 
Miss Cinname- ciężko jest,ale jakoś zipię;-) zaczyna mi się standardowo to co u każdej przed porodem, puchnięcie nóg, twarzy, rąk, koło kostek u stóp mam takie balony z wodą, aaaa i doszło swędzenie sutków, he he cały czas smaruje oliwką,bo okropnie chce mi się tak drapać. Niestety odkąd zachorowałam na dermotazę ciężarnych nie mogę używać kremów na rozstępy,bo one podrażniają skórę, finał jest taki,że się domyślasz-pomyślę co z tym zrobić po porodzie,bo teraz nawet nie chcę się denerwować..A ty już spokojnie możesz rozglądać się za ciuszkami to sprawia dużą przyjemność, ja to uwielbiam ich dotykać, przekładać;-)

Marcikuk
- świetnie,że jesteś już w domciu z dzieciaczkami, życzę Wam wszystkiego najlepszego i nieustannie czekam na fotki Twoich królewiczów!

A oto mój brzuch sprzed 2 dni-wśród ludzi wzbudzam już współczucie a tak naprawdę do porodu 2 miesiące wg terminu ostatniej @ :-) P1010341.jpg
 
reklama
Gieniuś - niech Ci zdrówko dopisuje. Brzucholek spory - ale chyba to urok ciąż bliźniakowych. Niech maluchy wytrzymają jeszcze kilka tygodni w ciepłym brzucholku :-)
 
Do góry