reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

czesc dziewczyny.JASMINA-nie wiem co to moze byc ale podejrzewam,ze tak sie dzieje przy rozciaganiu macicy-ja mialam przerozne bole.i bardzo mocne i silne przy 2 a co mowic przy 3.no ale tak jak mowia dziewczyny lepiej zwrocic uwage na to przy nast.wizycie.po to sa lekarze.uwazaj na siebie.
PIKKA -jak tam zdrowko?ja juz od tego upalu dostaje humorow i caly czas placze i sie kloce z mezem.aby do wtorku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Co będę cały czas narzekać;-) koszmarnie....:wściekła/y: jak leżę to ok bo wiatrak na mnie dmucha ale trzeba coś w domu zrobić to po kilku krokach juz mam dość.... wieczorem strasznie mnie dzieci cisną w dole, aż mam chwilami wrażenie że mi wypadną:szok: no i te wieczory i noce są chyba najgorsze. Mam już dość tego brzucha i nie mogę się już doczekać kiedy go nie będzie :-) WIOLKA wtorek już tuż tuż :tak: a kiedy masz być w szpitalu???
 
Pikka- ty jeszcze chwila i się rozpakujesz:-), dasz radę!!!Ja też ciągle przed wiatrakiem, 3x prysznic i latam w samej takiej zwiewnej koszulce i majtach:-),

Jasmina- moze być tak jak dziewczyny piszą, ale przy twojej trójce to bym skontaktowała się z giniem, bo jednak masz potrójne obciążenie organizmu!!!

A ja przed chwilą dostałam kuksańca od mojego synka!!!!!:-D:-D:-D Aż się popłakałam, uspokoiło mnie to znaczy,że wszystko z nim OK, Amelka oczywiście szaleje ciągle a mały to się mało odezwie, ale jak się odezwie to konkretnie, bo za drugim razem aż mi brzuch zafalował:-), szkoda,że tatusia niema- chyba by go duma rozerwała:-)
 
wiem że nie długo... i z jednej strony myślę oby jak najdłużej a z drugiej że już mi się nie chce być wielorybem;-) ale dalej do mnie nie dociera że za tydzień czy 2 w domu będziemy mieli 2 nowe rozdarciuchy:-) nie umiem sobie tego wyobrazić;-)
 
Pikka- a ja myślałam,że to tylko ja jestem taka do tyłu, bo też nadal tego sobie nie wyobrażam, ale jeszcze trochę czasu mam:-D, a jak zaczynają się kopniaki to takie przypomnienie: halo mama jesteśmy:-)
 
SYLHA-no to doczekalas sie kopniakow.teraz jak sie zaczelo to juz caly czas tak bedzie-coraz mocniej.wlasnie jest to jedna rzecz,ktora uwielbam w ciazy.a dzieciaczki mocno mi harcuja w brzuchu do tej pory:-):-):-)
dziewczyny i ja nie moge sobie wyobrazic tych moich malenstw:-)
 
No to ja już sobie się nie będę dziwić,że nie dociera:-D:-D:-D:-D, bo widzę, że nie jedyna jestem,
a te kopniaczki to cudowne uczucie:-D hmmm a jak zaczną nóżki rączki wypychać, że brzuch aż będzie cały się krzywił to dopiero będzie jazda:-), koniecznie muszę się zaopatrzyć w kamerę do tego czasu:tak:, bo z emkiem stwierdziliśmy, że jak 2 to dopiero będą wyczyniać i cudować to mogą fajne filmiki powstać:-)
 
oj tak sylha :tak::tak: polecam , fajna pamiątka z tymi filmikami ;-) teraz już mi się tak nie chciało i zapału tyle nie miałam ale z synkiem sporo nakręciłam bo adhd prenatalne już miał ;-)
 
reklama
oj ja też zielona niestety :no: obiecywaliśmy sobie cały czas że kupimy ale ciągle jakies ważniejsze wydatki były:wściekła/y: więc nagrywałam zwykłą kamerką z aparatu foto;-) ale widać co trzeba, choć chętnie stałabym się posiadaczką normalnej bo teraz to znowu bedzie co nagrywać:tak:
 
Do góry