reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

pikka ja w przyszłym tygodniu wybieram się po wózek i foteliki, większość rzeczy mam czekam na kuriera z przewijakiem, pieluchami tetrowymi i flanelowymi i jakimiś duperelami. Tak to zostały mi jeszcze jakieś duperelki do kupienia. Z torbą jestem w lesie bo nie dośc że nie spakowana to jeszcze muszę dokupić jakieś kapcie, koszulę i stanik do karmienia. A z torbą dla dzieciaków muszę złapać sąsiadkę niedawno rodziła dowiem się co mam dla nich spakować.
 
reklama
ankos ja siarę mam już od 15 tc tylko teraz jakoś tak leci jakby chętniej;-) i to mnie zastanawia...

ja miałam maść na pękające brodawki taką Opinie o Maltan maść do pielęgnacji brodawek sutkowych Masters - bangla.pl ale pomimo pozytywnych opinii to szczerze nie zauważyłam jakiejś poprawy:no: sutki bolały straszliwie z nią czy bez niej... może przyspieszyła ich gojenie a może same się zagoiły mimo jej używania.... obawiam się że skóra na nich po prostu musi sie dostosować do warunków ssaka ;-) a ssak musi nauczyć się poprawnie ssać;-) więc ja na razie nie kupiłam....
 
Dziewczyny ja moge polecic Lansinoh Lanolin super sprawa. Niesamowicie szybko daje ukojenie popekanym sutkom i wystarcza na wieki. To czysta lanolina, bezpieczna dla dzieci.
 
Cailina i Zabolek gratulacje:))

Jak sie orientuje to Top 10 na dzien dzisiejszy wyglada tak:
( wpisuje te z Was ktore zdazylam poznac, wiec jak kogos pominelam lub pomieszalam to prosze sie odezwac:zawstydzona/y:)
1)wiolka
2)ankos 34+
3)dzidka 31+
4)pikka 30+
5)misia 27+
6)kropeczka 19+
7)magdzioha 14+
8)marcikuk 13+

Ojjjj dluga droga przede mna - oby jak najdluzsza:tak:
dopisz mnie do listy:)))))))))))
 
dzidka
mnie polecono "Maltan" /maść do pielęgnacji brodawek sutkowych w okresie ciąży i karmienia piersią/. siostrze i koleżance tylko ta pomagała a próbowały kilku - podobno najlepsza.
A dzieci na początek w jednym łóżeczku. jak będą sobie przeszkadzać to dostawie drugie - ale najpierw tak spróbuje.zresztą czytałam że bliźniaki lubią być "blisko" siebie bo tak były nauczone w brzuchu i czuły cały czas obecność drugiego więc sprawdzimy ;-)

a ja dalej nie mam zaswiadczenia o ubezpieczeniu :szok:

musze pogonic mojego pracodawcę bo miał mi przysyłać (bo pracowałam ponad 50km od domu więc nie jestem już w stanie tam podjechąc) a od marca nic nie dostałam!

pikka a ty kiedy na te sterydy jedziesz? masz umówiony termin?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny macie jakieś wieści od niuleczki?

Tydzień temu pisałam Wam że odzyskałam wagę z przed ciąży a przed chwilą ważę się i co????Znów spadłam z wagi z 52kg na 49:szok:
a teraz biorę się za prasowanie,dzieciaczki wykąpane śpią sobie słodko więc....
 
ankos mam wizytę w przyszłym tyg i mam nadzieję że mi lekarka wypisze na nie skierowanie, a jak nie to ją zmuszę bo z nerwów oszaleje :-):-)
fajnie że Ci pracodawca wyśle, ja muszę sobie podjechać albo męża wysłać...

dzidka j a też na razie mam jedno wyrko rozłożone i będą póki co się nim ładnie dzielić :tak:

anuśka ja się właśnie obawiam że ja po tym porodzie to zniknę zupełnie z powodu tego spadku wagi. Po pół roku karmienia synka ważyłam 5 kg mniej niz przed ciążą! chodzący kościotrup:wściekła/y:
 
pikka, ankos chyba też rozłożymy jedno i tak mamy mało miejsca w sypialni. Jeśli chodzi o maść to będe próbowała ten Maltan bo to co poleca Magdziocha to drogie:szok:
anuśka łał ja też tak chce wrócić do wagi z przed ciąży to jeszcze zrzucić najlepiej z 10 kg :laugh2: a przynajmniej 5kg :laugh2:
 
anuśka to chudzinka z ciebie! a ile masz wzrostu?
niestety niuleczka nic się nie odzywała. mam nadzieję że wszystko w porządku. to już tydzień minął od jej porodu.

pikka właśnie muszę się upominać o to ubezpieczenie bo moja "pani" to nie kwapi się by to wysłać bo jest obrażona na mnie że jestem w ciąży (naprawde:tak:- "jak mogłam jej to zrobić") a nawet nie mam kogo tam posłać po odbiór więc jutro muszę dzwonić - mam nadzieję że nie zapomnę bo już pare tyg temu miałam to zrobić i całkowicie o tym zapomniałam!:szok:
 
reklama
Do góry