reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

miki śliczni chłopcy :-) nie wyglądają już na noworodki tylko na takie starsze dzieciaki. gratuluje!

magdzioha pamiętam tylko kilka pierwszych dziewczyn w kolejce
1. ja:-)
2.wiolka
3.dzidka
4.pikka
5.misia
nie wiem czy nie pominęłam którejś to się dopisujcie;-) ale już nie ogarniam. patrzyłam głównie do przodu ile przede mną a tu już na prowadzeniu jestem :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cailina łaaał:szok: GRATULACJE co za niespodzianka :-) dużo sił i zdrówka dla Ciebie i chłopaków
Żabolek gratuluje i zazdroszczę takiego szybkiego porodu. No i chłopaki super że sami oddychają i wszystko w porządku oby tak dalej!!! :-)

SZALEŃSTWO za wami dziołchy :szok:

miki przystojniaki te Twoje chłopaki :-)

Ta lista to przerażająca jest gna jak szalona dopiero co na przyczepkę się dołączałam a już 3 jestem. Ale ja mam czas (zacznę się bać jak wiolka bedzie rodzić;-))
 
hehe ja poki co bez przerażenia patrze na ta listę bo jestem na szarym koncu. Pewnie szybko sie mignie i bede w czołówce, hehehe. Poki co dostaje brzuchola:szok::-D już go nie wciągnę:-D:-D
 
Jak sie orientuje to Top 10 na dzien dzisiejszy wyglada tak:
( wpisuje te z Was ktore zdazylam poznac, wiec jak kogos pominelam lub pomieszalam to prosze sie odezwac:zawstydzona/y:)
1)wiolka
2)ankos 34+
3)dzidka 31+
4)pikka 30+
5)misia 27+
6)kropeczka 19+
7)magdzioha 14+
8)marcikuk 13+

Ojjjj dluga droga przede mna - oby jak najdluzsza:tak:
 
oj przed nami jeszcze jest kilka kobitek. Palu_nr1 jakos w polowie drogi jest, Lola, sylha - one jakoś 18 tydzień chyba. po mnie jakis miesiac gienek, no i jeszcze jakieś były tylko niuczkow nie pamiętam. Wydaje mi sie Madziohu ze my to w TOP 10 sie jeszcze nie załapiemy. Ale w TOP 20 na bank :-)
 
Magdzioha poprosze o dorzucenie i mnie -) Jak ten czas pędzi:-) szok, niedawno był 12 tydzien jak tu zawitałam.
Bardzo rzadko tu zaglądam, ale zdarza mi się i wtedy ciepło myślę o wszystkich dziewczynach oby jak najdluzej w 3 paku-)))
 
ankos jak się czujesz na prowadzeniu ???:-D:-) ja już powoli oswajam sie z myślą więc nie jest najgorzej ;-) bo jeszcze 2 tyg temu to ło ho ho bym gaciami trzepała jak nie wiem... ;-)

miki super chłopaki :tak:no prawda przystojniachy jak trza :-)

kurcze czemu te moje dzieci sobie o tej porze harce urządzają???:confused: to niedobrze wróży....:baffled: nie mówiąc ze z tych ich szaleństw co chwile brzuch twardy :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
pikka nie jesteś sama. moje to codziennie urządzają sobie zabawy między 22.30 - 23.30. już się do tego przyzwyczaiłam i przypuszczam że po urodzeniu może być to samo. ale za to rano są grzeczne. dopiero ok 10-11 dostaje mocniejsze kopniaki :-)
a jak się czuję jako pierwsza???
hmm...już wydaje mi się że to będzie lada moment - ale mam nadzieje że to tylko psychika tak działa.;-) od popołudnia latam co chwile do łazienki bo tak mi nisko zeszły łobuzy i ładują mi niemiłosiernie po pęcherzu. a ja strasznie dużo pije.
 
reklama
Heh ;-)
No to potulnie wycofuje sie na prawie szary koniec:-)
:rofl2:

Trzymajcie za mnie kciuki bo dzis mam super wazne spotkanie w pracy... mam nadzieje, ze pojdzie po mojej mysli;-)
 
Do góry