reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Wiolka no fakt to nie ciekawie masz ze snem.Ja śpię z rogalem i robie sobie z niego wałek pod nogi.Wczesniej miałam rwanie nóg ale zwiększyłam dawkę magnezu i jest lepiej.Ja to chyba dopiero nad ranem zasypiam ostatnio przez zgagę.Ja też puchnę,ale spodziewałam sie tego niestety.

Cailina nie ja nie biorę stoperów do szpitala :no:

Mati zgadza się w szpitalu to już całkiem nie da się spać.Jak leżałam do położna przychodziła o 22ej,potem słuchanie tętna o 24ej i o 5ej rano znów a o 6ej ciśnienie i jakieś inne zabiegi.W nocy tez leki dostawałam,no i niestety jak się ma współlokatorki to też nie zawsze jest fajnie zwłaszcza jak ktoś chrapie:-)
 
lilly biedna jestes z tym puchnieciem:-:)-(
mi wczoraj gin powiedzial ze mam szczuplutkie nózki i zgrabne kolanka i ze wygladam bardzo dobrze hehe taki kobieciaz z niego ze mala bania pozatym dodal ze juz dawno powinnam byla urodzic pierwsze dziecko :-):-) no niezly zartownis:-D:-D
 
Mati jak tobie powiedzial, ze dawno powinnac urodzic pierwsze dziecko to co ja mam powiedziec jak od ciebie jestem 3 lata strasza.;-)
 
Mati Tobie nóżki nie puchną dlatego,że ciągle leżysz :tak:Ja w sumie dziś wstałam tylko kilka razy i już wystarczyło,żeby wyglądać jak bania no i na pewno ciepła pogoda temu służy.Jak nie jestem spuchnieta to też wyglądam ok.Nikt mi nie wierzy,że przybrałam już 18kg.Tylko brzuch mi wystaje i piersi mam duze.Mati kiedy masz to usg?Bo ja teraz 8.05 znów mam wizytę.Coraz częściej.Miałam co 2 tyg a teraz co 10 dni.Co tam dobrego w szpitalu na obiadek dali?

Gdzie się dziewczyny pochowałyście?
 
ja jestem
od rana u nas grzmialo a teraz znowu goraco i jestem wyczerpana
sil nie mam nawet pisac
ja mam z 10 kilo na plusie no wlasnie ale nie puchne bo leze
na wieczornym obchodzie zapytam kiedy te usg bo mialo byc w tym tyg ,moze jutro
 
HEJ DZIEWCZYNY-u mnie tez skwar a teraz na deszcz sie zbiera.przyszedl maz z pracy pognal do apteki po sol i masc na bolace stopy i troche pomoglo.bylismy tez z moja mamcia chwile na naszej dzialeczce na grillu-5 min drogi ode mnie-i troszke sie wwyluzowalam.
MATI-cos tam w szpitalu ci pewnie daja przeciwbolowego zebys sie dobrze czula.widze ,ze mezus tez dba o ciebie.
LILLY-te wizyty po 30 tc sa czestsze-i pewnie juz ktg bedziesz miec.ja mam na pluse 13kg i brzuch przy moim wzroscie jest gigantyczny.wczoraj na bazarze jak mnie znajoma zapytala kiedy rodze a ja ,ze za 2 mc to zaczela wzdychac i az krzyknela-o matko.myslala biedaczka,ze ja na wylocie.
 
Tak Wiolka,ale w pojedynczej ciąży częste wizyty to się zaczynają po 35tyg,a w tej w sumie od początku chodziłam często bo co 2 tyg,no a teraz co 10dni.Na ktg jeszcze za wcześnie :-) w szpitalu mi robili,ale ogólnie słabe zapisy wychodzą wcześniej.Po niedzieli mój ostro bierze się za przygotowanie pokoju dla dzieci,bo ja w sumie nie mam nic przygotowane i jakąś torbę do szpitala wypada wkrótce przygotować.Jeszcze sporo musimy kupić.Łóżeczka,komode z przewijakiem,wanienkę,pampersy itp gadżety.Jeszcze butelki ze dwie muszę dokupić.Mam zamiar chodzić w ciąży przynajmniej do 36 tyg :-):-):tak: ale różnie to bywa.Jeśli mi się wyniki poprawią przed porodem to mam szansę urodzić tak jak chciałam czyli sn a jeśli nie to cesarka.
A jak tam u Was sprawy wyprawkowo zakupowe?
 
reklama
LILLY-ja tez bym chciala dochodzic z brzuszkiem do 36 tc-zobaczymy.oj z tymi przygotowaniami to u mnie stanelo ,bo w maju z kasa krucho-mamy w ta niedziele 2 komunie.takze chyba reszta bedzie przelozona na czerwiec.ja zamowilam sobie aby dzisiaj koszule do karmienia-zeby miec z tym spokoj.przyjedzie maz to ci wszystko porobi-ja to juz sie nie nadaje do robienia czegokolwiek.a zawsze myslalam,ze mam taka dobra kondycje.ty LILLY pewnie dtez duzo lezysz-nie bola cie rece od lezenia na boku?musze i ja pomyslec nad rogalem,bo sie wykonncze a z tego co dziewczyny pisza to jest super sprawa.
 
Do góry