reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

wynik miałam na czczo - 4,5 mmol/l (norma 3,6-5,6)
po 2 godz - 8,0 mmol/l (norma 3,6-5,6)
dzięki lilly za informacje.
wsumie z tego co piszesz to moja dieta nie będzie się jakoś znacznie różniła od normalnego mojego jedzenia.
ostatnio jadam tylko pieczywo razowe, makaronów prawie w ogóle (może raz na miesiąc), tylko winogrona wyrzucę i banany no i słodycze. Poza tym jadam mało mięsa i głównie warzywa.
 
reklama
Dziewczyny, wspolczuje cukrzycy, pilnujcie sie! U mnie nadal nie zrobiono na nia badan bo jestem w grupie malego ryzyka, nastepna wizyta w 30 tygodniu to moze wtedy cos zrobia.
Moj mnie dzis wkurza, bo mamy dostac rzeczy w spadku od jego znajomych, a on sie ociaga by to zorganizowac, ja bym juz wolala miec wszystko na miejscu i gotowe bo z tygodnia na tydzien mi energia spada, a on taka *******a. Ach te chlopy. Ten wozek co mieli nam dac to chyba nie bedzie za dobry bo bobaski do 6 miesiaca zycia na spacerach musza siedziec w fotelikach (nie ma gondolek), bo siedzonka sie nie rozkladaja na plasko. Nie wiem jeszcze na 100% czy tak jest bo podobny wozek dzis w sklepie ogladalam, a jak tak to kiepsko i chce miec czas uzywanego wozka poszukac bo nie za czesto sie pojawiaja podwojne, a ten moj chlop...Ach, mowie wam dziewczyny, jeszcze mi marudzi, ze ja niezdecydowana jestem, tak samo z lozeczkami, ja wiem co chce ale nie mamy na to miejsca i osiagnac kompromis to juz trudniej. Lepiej juz z nim nie gadam dzis na ten temat bo go jeszcze palne w ten pusty leb i tyle:-D.
 
Ankos a masz już glukometr?Mi w sumie najtrudniej zrezygnować było z soków,coli i pełnotłustego nabiału.Lubię żółte sery.mleczko 3/2% itd a teraz nie mogę.Mięsa to i tak mało jem a tłustego wcale,no i uwielbiam warzywa.Ale i tak mam nadzieję,że cukrzyca po ciązy mnie opusci.

Cailina spokojnie jeszcze jest troche czasu:-) ja nie mam w sumie nic przygotowane,ale w przyszłym tygodniu czas sie zabrać za pranie ubranek,kupno łóżeczek itd.
 
Cześć dziewczynki.
Jak tam nocka Wam minęła?u mnie jak zwykle zgaga potworna nie dawała mi spać.Już nic nie działa na tą moją zgagę:no:

Miłego dnia:-)
 
czesc dziewczyny.LILLY-i u mnie potworna noc-budze sie co godzine.mam takie bole nog,ze budze sie rano i placze.nie wiem czy sie nie wybiore do lekarza wczesniej,bo nie moge wytrzymac-tak jakby mi rece i nogi lamano.a poza tym puchna mi troche.ijak tu sie wyspac i odpoczac.teraz nie ma szans ,bo nie mozna a potem,bo dzieciaczki nie dadza.
ANUSKA-co u ciebie-co z ta krwia w moczu?
MATI-a tobie w szpitalu pewnie cos na spanie daja?
 
U mnie to te nocki co druga noc inna, dzis bylo wysmienicie.
Dziewczyny, a pakujecie stopery do szpitala? bo ktos mi to ostatnio poradzil.
 
czesc dziewczynki
wiolka wrecz przeciwnie budza o 6 rano zmierzyc cisnienie temperature i dac leki juz pozniej niestety mam problem z zasnieciem
milego dnia wam zycze:-):-)
 
reklama
toliv Gratulacje :)
niuleczka chyba tak zrobię kupię foczkę taniej wyjdzie i jak będzie zbędna można wyjąc. Albo taki leżaczek jak dorocik poleca.
dorocik ten fotelik fajna sprawa chyba lepsza niż foczka bo jajeczka nie będą sie gniotły moim chłopakom.

U mnie na razie ze spaniem nie ma problemu, śpie jak dziecko ;) jak to mówią. Tylko ostatnio jak wstaję z łózka rwie mnie w kroczu czy wy też tak macie ? to normalne?
 
Do góry