reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

witajcie
no mogę być Gosia Big hi hi, choć nie wyglądam grubo hi hi
noc średnio przespana, dzieciaki skakały po pęcherzu, zresztą najadlam się za dużo frytek i ciężko mi było na brzuszeczku

dziewczyny chyba już gdzieś pisałyśmy a co z kosmetyków do kąpieli co myślicie o Oilatum? emulsji i szamponie, ponoć nie trzeba po tym nacierać oliwką, a jesli już to jaką oliwkę polecacie?

u mnie zasypało, a prawie w ogóle nie było śniegu

co do zakupów trochę ciuszków kupiłam mój mąż jak je zobaczył dostał ataku śmiechu, wasi faceci też tak reagują?

miłego dnia zajrzę po kawce
 
reklama
witajcie
no mogę być Gosia Big hi hi, choć nie wyglądam grubo hi hi
noc średnio przespana, dzieciaki skakały po pęcherzu, zresztą najadlam się za dużo frytek i ciężko mi było na brzuszeczku

dziewczyny chyba już gdzieś pisałyśmy a co z kosmetyków do kąpieli co myślicie o Oilatum? emulsji i szamponie, ponoć nie trzeba po tym nacierać oliwką, a jesli już to jaką oliwkę polecacie?

u mnie zasypało, a prawie w ogóle nie było śniegu

co do zakupów trochę ciuszków kupiłam mój mąż jak je zobaczył dostał ataku śmiechu, wasi faceci też tak reagują?

miłego dnia zajrzę po kawce
goga big ja wlasnie kupilam Oilatum emulsje do kapieli i szampon i jeszcze kremik wzielam z tej samej serii (do buzki na spacerki, chcociaz on jest do wszystkiego) Panie w aptece polecaly. nie chcialam juz za bardzo mieszac tych kosmetykow wiec wzielam wszystko z Oilatum. jedno nad czym sie zastanawiam to czy nie kupic takiego balsamu bo do oliwki jestem zle nastawiona. MUSTELA BEBE mleczko nawilżające 300ml (870542172) - Aukcje internetowe Allegro

co do reakcji meza na ciuszki i wyprawke dla dzieci to moj ma trzy ulubione zdania: " chyba juz im tego wystarczy?", "po co im tyle tego?" "juz mi nie dobrze jak widze ten roz" :) a ja nprawde staram sie mieszac kolory kupuje i fiolet i krem i zolte, nie moja wina ze tak sie sklada, ze te najladniejsze to albo rozowe albo niebieskie;)
 
Cześć dziewczyny, dokonałam ostatnio odkrycia i chciałam się z wami nim podzielić. Może spadłam z księżyca i wy juz o tym wiecie ale napisze o co chodzi. Jest taka apteka internetowa www.doz.pl tam jest oprócz standardowo leków to jeszcze dużo rzeczy dla dzieci apropos tych płynów do kąpieli. Porównywałam ceny różnych przedmiotów, które kupuje w innych aptekach i jest dużo taniej np Feminatal w aptece 55 zł a tam 43 zł i najlepsze jest to ze można te rzeczy odbierać w aptekach patronackich w całym kraju tylko trzeba sprawdzić czy w waszych miastach są takie apteki. Za przesyłke nie płacicie nic a jeszcze tańsze rzeczy są. Na allegro też dużo kupiłam ale zawsze trzeba za przesyłke płacić co nie jest tak mało bo poczta sobie liczy. Ja włąśnie się przymierzam to kupienia pieluszek happy i maści na pękające brodawki. Pozdrawiam:-)

Anulka super że dochodzisz do siebie trzymam kciukasy.
 
Witajcie Ciężaróweczki :) ja jeszcze jako trójpak, ale chyba wielkie dzień zbliża się bo codziennie mam nowe dolegliwości, wczoraj tak napuchłam (nogi i ręce) że chodzę w klapkach, bo w kapciach "wisiała mi pięta " masakra jakaś, a dziś nocka taka sobie, gdzieś do 5 mogę powiedzieć,że spałam, a później ból brzucha i już nie zasnęłam, tylko zastanawiałam się czy to nie już,,,,
dobrego dzionka życzę PAPA

to trzyma kciuki za rozwiazanie;):)

Witam:) poniedzialkowo:)

ja na 13 ide do Piotrusia juz doczekac sie nie moge...heheh

a zimna nadal trzyma u nas....ale coz Styczne jest to nie ma co sie dziwic:)

PozdrawiaM:)
 
Cześć dziewczyny, dokonałam ostatnio odkrycia i chciałam się z wami nim podzielić. Może spadłam z księżyca i wy juz o tym wiecie ale napisze o co chodzi. Jest taka apteka internetowa www.doz.pl tam jest oprócz standardowo leków to jeszcze dużo rzeczy dla dzieci apropos tych płynów do kąpieli. Porównywałam ceny różnych przedmiotów, które kupuje w innych aptekach i jest dużo taniej np Feminatal w aptece 55 zł a tam 43 zł i najlepsze jest to ze można te rzeczy odbierać w aptekach patronackich w całym kraju tylko trzeba sprawdzić czy w waszych miastach są takie apteki. Za przesyłke nie płacicie nic a jeszcze tańsze rzeczy są. Na allegro też dużo kupiłam ale zawsze trzeba za przesyłke płacić co nie jest tak mało bo poczta sobie liczy. Ja włąśnie się przymierzam to kupienia pieluszek happy i maści na pękające brodawki. Pozdrawiam:-)

Anulka super że dochodzisz do siebie trzymam kciukasy.
madziulka ja mam ta apteke dwa bloki dalej, sa tacy mili, ze jakies proste leki zamawiam sobie u nich telefonicznie i na wieczor ide odebrac z recepta, zeby 2 razy w kolejkach nie stac. dzis zamawialam sterydy na plucka dla kuzynki beda miec popoludniu. super ta apteka. potwierdzam.
 
To super ze masz pokarm, ja w moich malenkich pewnie duzo nie wytworze. A jak sobie sciagasz pokarm?

teraz juz wiem ze rozmiar piersi nie gra roli bo ja tez ma malutkie piersiatka ale teraz to sa ogromne bo duzo pokarmu jest, wiec sie nie martw o to wystarczy tylko bardzo chciec karmic piersia i pokarm bedzie :-)
mi dali ze szpitala odciagacz do pokarmu na prad taki automatyczny od razu na dwie persi odciaga. wlanie odciagnelam laczni 270ml i od razu mi lepiej.;-)
Pozdraiam
 
teraz juz wiem ze rozmiar piersi nie gra roli bo ja tez ma malutkie piersiatka ale teraz to sa ogromne bo duzo pokarmu jest, wiec sie nie martw o to wystarczy tylko bardzo chciec karmic piersia i pokarm bedzie :-)
mi dali ze szpitala odciagacz do pokarmu na prad taki automatyczny od razu na dwie persi odciaga. wlanie odciagnelam laczni 270ml i od razu mi lepiej.;-)
Pozdraiam

Ale mi jak narazie prawie nic nie urosly.To fajny szpital, u nas napewno nie dadza, i myslalam zeby kupic taki reczny i trenowac po trochu juz.
 
magda b - i jak, jesteś juz w szpitalu? Oby nie trzymali Cie tam za długo, tylko zrobili cc i już :) Dawaj znac jak jest jak tylko będziesz mogła. Co do czopu to w sumie jakos mi gin zbył ten temat, przepisał tylko antybiotyk na grzyba i tyle. W czwartek mam iść na KTG znowu, a dzis zrobiłam badanka z krwi bardzo różne, takie przygotowujące już do cc. Trzymaj sie zdrowo w tym szpitalu. Eh, chyba też już bym wolała leżeć tam niż denerwować się w domu.

Pauli - z tymi kłykcinami, to u mnie spora niespodzianka była. Mi takie brodawki malutkie zaczęły się pojawiać gdzieś od 2 tygodni pod pachami i pod piersiami. Gdzieś czytałam, że tak w ciąży czasem bywa, więc nie przejmowałam się tym. Ale że i tam sie robią to nie wiedziałam i do tej pory nic nie wyczułam. Zastępczy gin mi jeszcze powiedział, że to może przenosić się na dzieci przy porodzie sn, ale że nie jest to na tyle poważne żeby było wskazaniem do cc. Że pediatrzy sobie z tym radzą. W ogóle przez chwilę mówił do mnie tak jakbym miała rodzić sn. Mam nadzieję, że mój stały gin nie zrobi mi numeru na koniec i nie każe rodzić sn.

agaB - myślałam o Tobie ostatnio, jak przeglądałam listę - teraz chyba Twoja kolej! Masz jakiś termin czy czekasz na objawy? Trzymaj sie zdrowo i dawaj znać jakby co. Powodzenia!

Gosia BiG - fajny skrót Ci wyszedł :-) Co do Oilatum to ja słyszałam z dwóch źródeł, że to bardzo dobry preparat, że właśnie fajnie nawilża i nie trzeba tak oliwką smarować po kąpieli. Ja już kupiłam butelkę i będę używać. Jak się nie sprawdzi to potem wymienie na co innego najwyżej. Mój mąż wogóle nie ma zdania na temat ciuszków, jak wybieralismy je w sklepie to był głównie przerażony ich maleńkością. No i jak wysłałam go zeby wybrał dwa takie same kombinezoniki, które wypatrzyłam na wieszaku to przyniósł dwa w takim samym kolorze, ale totalnie różny materiał i krój. Wrzucił to do wózka, ja nie sprawdziłam no i mam dwa różne - ale może to i lepiej? Przynajmniej rozróżnię schowane w nich dzieci ;-)

madzia842 - ooo! To przydatne odkrycie! Fajnie, ze o nim napisałaś. Ja mam taką aptekę, gdzie jest b tanio, ale mam tam kawałek drogi. Twoja wersja może byc dla mnie praktyczniejsza :-)

monia - super, że masz tyle pokarmu. Mam nadzieje, że i ja dam radę karmić, choc wiem, że u nas w rodzinie kobitki maja z tym problemy. A stosujesz jakąś dietę podczas karmienia? Wiem, że nie wolno jeść potraw wzdymających, czy czegos jeszcze unikasz?
 
reklama
agaB - myślałam o Tobie ostatnio, jak przeglądałam listę - teraz chyba Twoja kolej! Masz jakiś termin czy czekasz na objawy? Trzymaj sie zdrowo i dawaj znać jakby co. Powodzenia!

Witaj :) do tej pory czekałam na objawy, ale jak są to krótko i przechodzą, pojawiają się nowe itd,,, ale w środę mam wizytę i już chcę zostać w szpitalu- ja mam do szpitala w którym będę rodzić 120km więc ginko chyba się zlituje i mnie już zostawi no a poza tym, znów mam opuchnięte nogi :(
i naprawdę czekam już na środę :),,,, Pozdrowienia
 
Do góry