reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Mati ja mam sporo,ale jak tam ostatnio przeliczyłam na dwoje to nie jest jakiś szał no i w sumie tylko 4 rzeczy mam nowe a reszta uzywane.Myślę,żeby dokupić kilka ubranek np w tesco albo textil na 56 nowych,bo tych na 56 nie mam za dużo.Myslę,żeby kupić nowych 4 bodziaki,4pajace,4śpiochy i może jakieś skarpetki bo nie mam nowych.Na razie nic nie zamawiałam,tylko ostatnio bluzę i sweterek ale to chyba Ci pokazywałam.Ale jak znajdziesz cos fajnego to możesz podrzucić mi linka.Mam sporo bodziaków na krótki rękaw na 62 bo licze na to,że lato będzie ładne.
Ja bym kupowała juz dalej tą całą resztę czyli kocyki,reczniki itd,ale na razie nie mamy pieniędzy i żyjemy na bieżąco.Mój musi troche zarobic.Przyznam,że przez to,że musi wracać z delegacji częściej to i finansowo sie pogorszyło.Nam niestety rodzice nie pomogą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
powaznie byla taka wlochata ale te wloski na calym ciele szybko sie wytarly i zniknely
co do licytacji to czaje sie na te bodziaki co mi linka wyslałas
natomiast kupilam przez kup teraz wczoraj 8 par
 
lilly nie martw sie u mnie podobnie z kasą zaczelam od takich drobniejszych rzeczy ale na te grubsze to trzeba miec wiecej kasy niestety
i tak jak wczoraj pisalam niestety jak cos sie kupuje to dla 2 dzieci trzeba naraz
wiem ze chcialo by sie kupic wszystko najpiękniejsze i najdrozsze
ty masz jeszcze córcie ktora teraz szybko rosnie i trzeba jej tez kupic
ja mam tylko blizniaki wiec skupiam sie tylko na nich
zaczekam z licytacją na sam koniec
 
a ja dziewczyny zamowilam 2 kocyki-wieksze(potem zamowie jeszcze tak po 2 mniejszych polarowych) i troche dupereli-nozyczki ,termoski ,majty poporodowe itd.tak zeby jak najwiecej u jednego sprzedawcy.zamowilam tez fajne 2 koszyczki wiklinowe biale zamiast organizerow na kosmetyki i drobne rzeczy.poluje na spiochy ale moze jutro skocze na ciuchacz,bo dostawa to moz cos bedzie.
 
Święta racja mati.Ostatnio Nikoli też musieliśmy kupić ubrania na wiosnę i buty bo rośnie jak na drożdżach.Na ogól dla niej kupuje nowe rzeczy bo te używane są zniszczone.Dzieci w takim wieku bardziej niszczą ubrania.Bo te niemowlęce to inna sprawa.A to jeszcze inne wydatki jakieś bloki,kredki i inne duperele i tak pieniądze sie rozchodzą.Mam nadzieje,że do końca maja uda nam sie kupić resztę dla bliźniaków.Mam nadzieję,że dadzą te becikowe to zawsze jakiś zastrzyk gotówki.
 
LILLY-takie kocyki wlasnie zamowilam tylko wiekszy rozmiar-turkusowy i ecru.jak mi przyjda to wam powiem czy warto!wszystko razem kupilam u 1 sprzedawcy a koszt przesylki nie byl taki drogi.dziewczyny czy lepsze sa przescieradelka z gumka czy bez?frotte czy z jerseyu?
 
reklama
ach te becikowe zanim oni je dadza to tez troche czasu minie slyszalam ze ok miesiaca sie czeka
ja licze na szybką wypłate z ubezpieczenia :-):-)
 
Do góry