reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

agata ja juz tez sama niewiem
min ginka powiedziala ze ja mogłam miec krótką szyjke przed zajsciem w ciaze ale tego to juz nikt niewie
moze w moim przypadku jesli przez kilka nastepnych wizyt szyjka ani milimetr sie nie skróc to bede mogla normalnie funkcjonowac
czytalam ze jakis krązek sie zaklada albo szew w ostatecznosci ale tez nieznam sie
 
reklama
toliveistodie
user-online.png
tez mi sie marzy przed weekendem majowym urodzic idealnie by bylo...zobaczymy jak to sie wsio pouklada zycie jeszcze moze nas zaskoczyc choc lepiej zeby nie:)
 
Agata udało Ci się wkleić :-) poczytam sobie,już kiedyś ten wątek widziałam,ale wtedy mnie to nie interesowało.

Mati jak tam ruchu dzieci?Lepiej już czujesz?
 
agata no poczytalam troche ale wiesz u kazdej kobiety inaczej i kazdy lekarz tez cos innego mówi
z tymi twardnieniami to jest tak ze jak one wystepuja to szyjka sie skraca ale nie koniecznie musi ja póki co tych skorczy nie mam czasem 1 raz dziennie a czasem wcale
ja dla swietego spokoju leze zobaczymy co powie na nastepnej wizycie
 
lilly juz teraz czuje codziennie a najwiecej wieczorem
wczoraj troche poszalały moze dlatego ze oglądalam smieszną komedię :-D:-D?????
 
No to super,że juz lepiej czujesz jak brykają:-) Teraz są takie jak dla mnie najfajniejsze ruchu bo potem jak dzidzie są duże to czasem są bolesne.Jak mi nie raz córka nogę pod żebra np wbiła to nie było to fajne.
 
Agata jak na 30tc masz super szyjkę - a krążek czyli pewnie chodzi ci o pessar nie zakłada się w 30tc tylko wcześniej
Nie stresuj się szyjką ! moja miała całą ciążę 4,6-3 cm a w ostatnich tygodniach to mi leciała na łeb na szyję i jeszcze rozwarcie zaczęło mi się robić
Więc nie ma co panikować :-)
 
reklama
ja absolutnie nie panikuje-ale dziekuje Tossa potwierdzilas moje informacje dlugosc jest super:) ja generalnie rzadko kiedy sie czyms przejmuje:D teraz obiecalam lekarzowi ze 3-4 tyg leze plackiem a potem moge skakac nawet zeby urodzic i tego sie trzymam:)

mati no pewnie jak to sie mowi lepiej dmuchac na zimne!trzeba robic wszystko zeby bylo jak najlepiej dla maluszkow

lily zgadzam sie w stu procentach...jeszcze niedawno uwielbialam jak kopaly...teraz prosze zeby przestali:D
 
Do góry