reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
My nie zrezygnowaliśmy z dużego łóżka - przenieśliśmy je do pokoju dziennego. Teraz pokój dzienny jest naszą sypialnią a nasza sypialnia będzie pokojem dla dzieci :)

W warszawie pogoda też beznadziejna - co chwila kładę się do łóżka bo szybko bijące serce nie pozwala mi się na niczym skupić ( a powinnam się uczyć do egz magisterskiego). Oby do jutra :p
 
spoko loko, jak to mawia moja Hanula:-D do 4-5 miesiaca ponoc styknie jedno, my tez na poczatek kupujemy jedno;) ach Ci faceci, zawsze to samo- u mnie jest idento:p zawsze wylacza sie w polowie komunikatu, a pozniej zawsze zdziwienie- " przeciez nic nie mowilas ":-D wzielam sie na sposob- zapisuje na kartce- myslisz, ze to cos zmienilo? a gdzie tam:p
 
My nie zrezygnowaliśmy z dużego łóżka - przenieśliśmy je do pokoju dziennego. Teraz pokój dzienny jest naszą sypialnią a nasza sypialnia będzie pokojem dla dzieci :)

W warszawie pogoda też beznadziejna - co chwila kładę się do łóżka bo szybko bijące serce nie pozwala mi się na niczym skupić ( a powinnam się uczyć do egz magisterskiego). Oby do jutra :p

My ciągle się łudzimy, ze salon pozostanie salonem hahahahaha. Co do szybko bijącego serca to wczoraj jak zwiększyłam fenoterol myślałam, ze umrę.....serce biło jak szalone i do tego drzenie rąk.....masakra.
 
Yummy mój to kiedyś ciągle mnie pytał o zdanie, bo nie umiał sam podejmować decyzji. Teraz w mojej ciąży leżanej to się taki samodzielny skubaniec zrobił, że hoho. Muszę go pilnować i kontrolować....normalnie mam męża Zośka-Samośka ;-)
Albo mi go kosmici podmienili:-)
 
U nas nie ma szans - już mój mąż urządza sobie przy łóżku "kącik multimedialny".
Dla mnie łóżko zawsze było do spania a teraz będzie do wszystkiego - czytania, oglądania telewizji, grzebania w necie, przyjmowania gości :)... ech trudno...
 
do 3 miesiąca to może i starczy jedno łóżeczko ale do 4 to nie wiem:-) jak widzę po swoich bąkach jak rosną to jeszcze może z miesiąc razem wytrzymają w jednym łóżeczku bo jak śpią to wędrują i potem się budzą praktycznie jedno na drugim a każde śpi po swojej stronie :-) wygląda to mniej więcej tak jak na zdjęciu :-)
poranna pobudka.jpg
 
reklama
obok siebie spały do poniedziałku, wtedy spały w poprzek łóżeczka ale jak są wzdłuż położone i mają pod głową poduszkę klin to są właśnie takie wędrówki jak na zdjęciu :-) jakbym je położyła wzdłuż obok siebie to nie zdałoby egzaminu bo mała lubi się rozwalać na całości ;-)
 
Do góry