reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

MoniaN.
user-online.png
-jesteś wielka-buziaki
 
reklama
Monia tyle juz przeszlas.... jeszcze na pewno tylko pare dni i wszystko sie unormuje i bedziecie wszyscy razem w domciu swietowac i cieszyc sie soba... Trzymaj sie kochana! Zycze Ci tego z calego serduszka:tak:
 
Witajcie :tak:

Przepraszam ze sie nie odzywam,ale jeszcze jestesmy w Polsce,i nie mam za bardzo czasu aby wejsc na kompa :tak:

Jesli chodzi o ciaze, to niestety za wesolo nie jest..
wiekszy chlopczyk jak na dzien dzisiejszy wazy 413g , mniejszy 261g ..
Pocieszajacy,albo i nie.. jest fakt ze wykluczono u Nas zespol podkradania.. niestety w zamian tego dowalili nam zespol SIUGR (selektywne zahamowanie wzrostu jednego z plodu).
Dziewczyny szczerze mowiac jestem zielooona :(:(:( czy ktoras z Was miala ciaze z tym zespolem badz orientuje sie jak to dokladnie wyglada??? :(

boje sie jak cholera :-:)-( ... nie ukrywam tez ze ciezko mi jak na ta chwile cokolwiek napisac.. lekarz powiedzial ze jest duze prawdopodobienstwo ze stracimy naszego mniejszego chlopczyka :(:(:(:(:(:(
jestesmy zalamani, mimo ze wciaz wierze i chce wierzyc nadal ze wszystko jeszcze sie jakos ulozy, i bedziemy mieli Nasze Dwa malenstwa przy sobie !!

:-:)-:)-:)-:)-(
 
MoniaN już tyle przeszłaś Kochana, już niedługo będziecie wszyscy całą gromadką w domku.Życzę,żeby ten dzień nastąpił jak najszybciej.
asiia na pewno wszystko się dobrze skończy i będziesz tulić swoich dwóch szkrabków. Musisz być dzielna i mocno wierzyć w swoich małych wojowników.
 
Moniek super że dzieciaczki się rozwijają a szyjka trzyma:)
MoniaN jeszcze troszkę i będziecie w komplecie zobaczysz:DGratuluje wytrwałości:tak:
asiia zobaczysz że wszystko się dobrze ułoży i maluch dorówna wzrostem i wagą do drugiego:)Czytałam o takiej dziewczynie u której jeden maluch był mniejszy a potem się wyrównały:-D
 
Witajcie :tak:

Przepraszam ze sie nie odzywam,ale jeszcze jestesmy w Polsce,i nie mam za bardzo czasu aby wejsc na
kompa :tak:

Jesli chodzi o ciaze, to niestety za wesolo nie jest..
wiekszy chlopczyk jak na dzien dzisiejszy wazy 413g , mniejszy 261g ..
Pocieszajacy,albo i nie.. jest fakt ze wykluczono u Nas zespol podkradania.. niestety w zamian tego dowalili nam zespol SIUGR (selektywne zahamowanie wzrostu jednego z plodu).
Dziewczyny szczerze mowiac jestem zielooona :(:(:( czy ktoras z Was miala ciaze z tym zespolem badz orientuje sie jak to dokladnie wyglada??? :(

boje sie jak cholera :-:)-( ... nie ukrywam tez ze ciezko mi jak na ta chwile cokolwiek napisac.. lekarz powiedzial ze jest duze prawdopodobienstwo ze stracimy naszego mniejszego chlopczyka :(:(:(:(:(:(
jestesmy zalamani, mimo ze wciaz wierze i chce wierzyc nadal ze wszystko jeszcze sie jakos ulozy, i bedziemy mieli Nasze Dwa malenstwa przy sobie !!

:-:)-:)-:)-:)-(

Może cię to pocieszy albo i nie ale napiszę ci, że grunt to pozytywne myslenie. Ja urodziłam moich synków w 37+5 dni tc i jak przystało na ten czas powinni byc w miarę duzi a jeden miał 2000 g a drugi 2500 g. Decyzję żeby Ciązę rozwiązać podjęto zanim zaczęło się coś dziać bo lekarka stwierdziła, że juz i tak więcej ten mniejszy nie urośnie. Z nerwów płakałam pół wieczora, że cos jest nie tak. W nocy odeszły mi wody i po 7 godzinach rodzenia zrobili mi tą planowaną cesarkę. Dzieciaki fakt są mniejsze lżejsze od większości rówieśników ale jeśli chodzi o rozwój to wszystko w porządku, rozwijają się pięknie. Będzie dobrze, to że dzieci mają zahamowany wzrost nie znaczy, że muszą urodzić się z wadami. Trzymam kciuki
 
reklama
U nas w Łodzi też szaro-buro.....zaraz się biorę za książkę :-)
Emuś był dziś w Ikei i kupił dla nas kanapę do spanka, bo niestety musimy zrezygnować z dotychczasowego łóżka i 2 łóżeczka :-). Brakuje mi tylko materacy do łóżeczek, myślałam o takich gryka-pianka-kokos. A Wy Babki jakie materace macie?
 
Do góry