reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Yummy_mummy_82
user-online.png
-He,mi dzieciaczki skakały a potem jak mamusia się objadła to chyba nie mogły się ruszyć.
Dzis zaczynam 3 trymestr <jupi> !!!!-Gratulacje kochana.
Miłego dnia:-)
 
reklama
Dziewczyny ja leżę z Mają pod pierzyną i wygrzewamy kości. Pisałam parę dni temu że małzonek chory. No i my od wczoraj też. Niby nic konkretnego nie jest, bo ja mam tylko katar i lekki ból gardła nawet gorączki nie mam, ale ten katar mnie dobija. Kupiłam w aptece jakieś ziółka i liczę na to że nam przejdzie.

Ja stopniowo odstawiam fenoterol - dzisiaj mam już wziąć tylko 2 zamiast 6 i tak do środy. Ale jak zmniejszyłamm dawkę to czuję różnicę, brzuch znacznie cześciej boli i mocniej.

miki3274 - ja dostawałam leki tylko wtedy jak coś się "działo". wcześniej brałam 3x no spa forte i 3xmagnez i od 31tc - 6xfenoterol i 3x2 magnez ale to dlatego że było kiepsko z szyjką. Mój lekarz w ogóle jest przeciwnikiem faszerowania lekami jak nie ma potrzeby dlatego nic wcześniej nie brałam bo bylo ok.

Palinka24 - i tak jesteś bardzo dzielna. Ja myslę że też inaczej byś się czuła jakbyś miała już też drugiego maluszka przy sobie, może już niedługo.

ewaw1 - trzymaj się jakoś kochana, a jak masz ochotę płakać to płacz, nie ma co w sobie dusić emocji. Ja po takim porodzie jak Ty miałaś to pewnie też nie mogłabym dojśc do siebie.. Dobrze że masz pomoc. Nabierzesz trochę siły i wszytko się ułoży..

yoummy_mummy - ja nie brałam luteiny.

walawenderki - ja jak nie brałam fenoterolu to brałam 3xno spa forte tak do 27tc, później brałam "Doraźnie" tylko jak mnie brzuch bolal. A jak zaczęłam brać fenka to w ogóle miałam no spę odstawić.

enaflo - super że masz dobre wyniki, pilnuj teraz bóli brzucha, bo mi po 30tc pojawiły się bóle brzucha które jak się okazało - były skurczami.
 
Agatka - mi na samą myśl język lata. Mniam mniam. szkoda,że nie dawali na wynos :-D:-D Jakieś termosy bym Ci podesłała.:-)

Yummy mummy - gratulacje, na kiedy Ty masz termin ?

Youstta - u mnie też szpital :-):-) M chory, dziś postanowił nie iść do pracy i zostać w łóżku :szok:, co rzadko się zdarza . No i ja a raczej pół mnie :-):-)


Mnie jakoś dziwnie brzuch boli, jakbym miała skurcze i w dodatku wczoraj wieczorem nie czułam mojej Lauruni. Dopiero po dawce słodkiego, moczeniu w wodzie i puszczaniu muzyki dziecko się poruszyło. Głupia matka przeżywała chwile zgrozy a ona sobie pewnie smacznie spała. Jetem przeczulona na jej punkcie.

Youssta - zadecydowaliście co do imion
 
ja czekam aż zacznę rodzić :-D:-D:-D

walawenderki - obiecaliśmy sobie z mężem że podejmiemy w ten weekend decyzje co do imion, więc jeszcze jesteśmy przed naradą. A co do ruchów to zależy tż jak Laura jest ułożona, bo ja też jedno dziecko słabiej czuję.
 
Walewanderki ja mam termin na polowe marca:eek::eek::eek: Jajo zniose na tej kanapie nim nadejdzie marzec:-D

Dzisiaj mi sie mega brzuszek stawia, zreszta juz od wczoraj;/ Lekarz nie bedzie szczesliwy;/ Na szczescie wizyta we wtorek ufff

Milego wieczorka gwiazdy!
 
reklama
hej laseczki:)
agata zupa grzybowa mniam:) ale sie najadłas super!
yousta, ale nie macie żadnych typów? czy typy kazdy ma swoje i nie ma kompromisu?:)
my dzis megaaa intensywny dzień..całw mieszkanko jest na błysk:) łacznie z drzwiami i kaflami w łazienkach:) dzis pierwszy raz myłam woda z octem polecam:) sprawdza sie tez bardzo dobrze w odkamienianiu czajnika:)
młody miał dzis nocowac u babci, pojechał koło 11, a po 19 wrócił, bo jak to on mówił "puściłem pawika" 3 razy się zchawtował u babci a w domu jest ok..i mam nadzieje, że tak zostanie..bo jutro ma imprezkę urodzinową:) rogaliki juz zrobione, jutro pieczemy pizze i robimy koreczki.
chciałam sobie dzis kupic spódnice na jutro, przymierzyłam chyba z 6 i żadna mi sie nie podobała..znaczy ładne były, ale na mnie jakos źle leżały..dwa modele były fajne, ale to były 's' więc ile bym jeszcze w tym pochodziła? a 'm' źle leżały za duże były. poszłam więc do orseya i kupiłam tunike;)
pozdrawiam
miłego wieczorka:)
 
Do góry