reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

I think that is a fascinating element, it made me suppose a bit. Thanks for sparking my pondering cap. Occasionally I get such a lot in a rut that I simply feel like a record.
 
reklama
Yummy_mummy_82
user-online.png
u mnie podobnie z różnymi kremami itp, jeden balsam leży sobie nawet na półeczce nad łóżkiem a i tak czasem ciężko po niego sięgnąć:p
a z ciuszkami to mi się poszczęściło, bo moja sąsiadka (której nawet nie znałam wcześniej) dowiedziała się skądś że będę miała bliźniaki, a jej córka urodziła wcześniaka i miała trochę ciuszków w rozmiarze 50 i oddała mi wszystko, więc kupno takich maleńkich ciuszków mnie ominęło na szczęście;]

youstta
user-online.png
pewnie masz rację, też mam takie podejrzenie:) a od dawna Cię boli spojenie? bo nie wiem czy nie za szybko mi sie to rozciąganie zaczęło. Jak czytałam różne fora dotyczące tego to większość była w okolicach 30tc, albo po, ale niestety nie wiem zbyt dużo na ten temat.

AGATA777
user-online.png
mnie na szczęście kręgosłup boli tylko jak w ciągu dnia trochę sobie pochodzę, albo w ogóle nie leże.
T już niedługo sobie podglądniesz jak tam miewają się dzieciaczki, ja zawsze spokojniejsza po takiej wizycie jestem:)
U mnie wizyta dopiero 22.12, mam nadzieję, że w związku ze świętami nie odwoła mi wizyty, bo moja lekarz lubi od czasu do czasu nie przyjść, a przyjmuje tylko raz w tygodniu i wiecznie na zastępstwa jakieś chodzę, dobrze, że mam kartę enel-medu i nie płacę za wizyty, bo bym się załamała.
 
Ostatnia edycja:
hejka!Nie mam za bardzo jak Was nadrobic,napisze tylko co u nas ciekawego.Chłopcy grzeczni,smacznie sobie śpią po jedzonku.Staram sie karmic piersią,ale troszkę tez dokarmiamy mlekiem m.Jeszcze nie wiem kiedy wyjde,bo mamy chyba lekką zoltaczke,ale licze,ze moze w srode.Odezwe sie jutro!Pozdrawiam!
 
U mnie też 100 w pasie:szok: ale wszyscy się pytają gdzie je chowam bo taki mały!
u mnie z plecami nie tak źle ale za to nogi potrafią mnie boleć i skurcze co noc!! i lipa z tym spaniem dziś po takiej nocce usnęłam jeszcze po 8 i o 12:30 wstałam i całe szczęście bo wczoraj to cały dzień rozbita chodziłam i niewyspana
też mam mustele ale jakoś tak średnio się wchłania też macie takie odczucie? dlatego jeszcze inne mam i moją ulubioną oliwkę dla kobiet w ciąży:)
 
Enaflo no masz racje, dopiero po chwili sie wchlania, ale przynajmniej sie nie klei i jest naprawde very very gooooood:tak:ja tez mam na razie 102 w "pasie", ale dziewczyny mowia, ze munio wyskakuje dopiero konkretnie po 30 tc, wiec smaruj sie malenka, smaruj:p

Claudia moja sasiadka to najchetniej by mnie psem poszczula, a co dopiero mowic o prezentach:-D Nie wiem, jak ona przezyje kolejnych lokatorow u nas w domu:-D Rozstroj nerwowy gwarantowany:laugh2:
 
haha... też mam takich sąsiadów, ale na szczęście mieszkam jeszcze w bloku to jest trochę takich i takich:p
ale na pocieszenie powiem Ci, że mój brat ma taką sąsiadke co dwa razy policje wzywała na jego 7 letnią córkę, że skacze po mieszkaniu:p nawet policja się z niej śmiała (z tej starej sąsiadki), ale przyjechać musieli, i uprzykrza życie małej dziewczynce, bo ta boi się po podwórku chodzić, że jakaś baba wyskoczy i zacznie na nią krzyczeć, bo za głośno, bo to, bo tamto...
 
hej laseczki:)
czytam was cały czas, ale wywołana to tablicy przez youste (dziekuję, miło, że ktoś o nas pamieta:) ) odzywam się:)
najpierw chciałabym pogratulowac mamusiom, które urodziły swoje dzieciaczki:)
paulinka, współczuję porodu:( dobrze, że to juz za Wami, ale pewnie wspomnienia pozostana na długo:( mój lekarz uważa, że najważniejsze jest dobro dziecka/dzieci i matki, a nie, że poród naturalny i napewno za wszelką cene nie będzie do tego dążył. zapowiedział mi, że będzie cesarka. ufam mu, wie co mówi:)
ewa twój poród tez masakra..jejku straszne..dobrze, że z wami ok a dziewczynki super rozmiarów:)
volka tobie rózwniez serdecznie gratuluję:) powodzenia w karmieniu cycem:)
moniek witam:) ja tez 23 tydzień:) dzisiaj zaczełam:)
u nas ok, ja czuje sie bardzo dobrze, żeby nie zapeszcyć. umyłam okna po jednej stronie, zostały od strony balkonu, szafki w kuchni, muszę dszorowac tylko górne z jednej strony i umyc lodówę:) byliśmy wczoraj na zakupach, kupiłam 3 bluzki, w normalnych sklepach, ale wieksze i mam nadzieję, że posłuża;) pod choinke dostane spodnie, chce sobie kupić jeszcze spódnicę i mam nadzieje, że dochodze do koca ciąży:)
w sobote robiliśmy urodziny naszego Damiana, było wesoło, najśmieszniejsza akcja była jak mój J wnosi tort, wszyscy spiewamy sto lat a kumpel Damianka zaczął chaftować na środku salonu;) tort wrócił do kuchni i trzeba było ogarnąć podłogę i Maecela:) nieźle chłopaki zaczynaja;) to dopiero 2 urodziny co będzie na 18stych- wole nie wiedzieć;)
w czwartek byliśmy na wizycie chłopaki ważą 570 i 630:)
Damian wstał dziś o zgrozo o 5:30..była masakrycznie niedobry, zasnął po 12tej i teraz śpi ciągle..ja tez skorzystałam:)
klaudia gdzie chcesz rodzić:)?
pozdrawiam
 
reklama
Milena23 - ja tu czuję taki lęk przed nieznanym że jeszcze się zablokuję i w styczniu dopiero urodzę :-) Jakoś nie dociera do mnie że to może być już wkrótce, a ostatnio na naszym forum najczęściej porody były 35-początek 36tc :eek: Ja jeszcze nie jestem gotowa i koniec, naprawdę mam stresa, będziecie mnie jeszcze siłą na porodówkę wypychały :-D


kl00dia - mnie spojenie boli mniej więcej od 20tc, ale w 29tc dzieci obróciły się główkowo i od tego momentu spojenie daje czadu. Agata77 pisała o tych pasach, ale na mnie niestety nie działa :sorry:


magda85 - to Ty jeszcze śmigasz aż miło po meszkaniu, zazdroszczę formy


yoummy_mummy - ja butelki i smoczki mam Philips Avent, nie słyszałam o tych butelkach medeli. Ale to dobra firma, więc nie powinien być jakiś bubel. A lóżeczka mamy tylko drewniane.


Agata777 - mnie przestały plecy boleć w 31tc


tygryz3 - mój obecny lekarz robi mi rzadko usg. Miałam w 28tc i teraz w 34tc.I to kieruje mnie do szpitala, bo pewnie za długo wizyta by trawała. Co wizytę sprawdza tylko serduszka na usg i to wszystko. No i sprawdza przez usg szyjkę. Jak wszystko jest ok i ciąża jest dwukosmówkowa to nie ma potrzeby robić za często. Wózki dziewczyny polecały baby jogger city select.

Moniek_78 - witamy :) napisz coś o sobie, jak zareagowalas na weści o bliźniakach? Dlaczego musisz leżeć?

Dziewczyny te brzuszki bliźniacze pod koniec są naprawdę duuuuże :-) Ja sama się dziwię że zachowuję równowagę jak idę :-D
 
Do góry