reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
U mnie po 9 grudnia minie 36 tydzień i wtedy mogę zacząć rodzić..ale to kiedy zacznę teraz zależy kiedy zacznie się akcja porodowa...bo na cesarkę nie mam teraz co liczyć..no chyba że dzieci się jeszcze obrócą...ale mam przeczucie że urodzę jeszcze kurde w terminie :-D

a tak na poważnie...boję się...już nie porodu ale tych nadchodzących tygodni...jest mi ciężko:-(

youssta
- tak szpital w którym mogę rodzić po 9 grudnia nie przyjmuje wcześniaków...ale tak myślę to 4 tygodnie a potem tak jak już pisałam ...wywołuję poród poprzez mycie okien ;-P
 
ja znowu piorę,próbuję ogarnąć chałupę, mięcho na obiad wyjęte a w przyszły weekend rozkładamy łóżeczka ...
idziemy dziś do kina - mam nadzieję że wytrzymam cały sens siedząc
 
na Listy do M. - bo nie wiemy czy wysiedzę a jak wysiedzę to w niedzielę zamierzamy iść na baby są jakieś inne - bo w multikinie są bilety teraz w weekend po 11zł :-)
 
reklama
Do góry