reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Ciąża bliźniacza

domi wow szacuneczek:D
ja przed ciaża blixniacza nie miałam pojecia, że jak jeden bobas wyjdzie, to drugi moze sie przekrecic, ale jazda poród SN i CC w jednym..słabo..
agatka fajnie, że wizyta udana:) hehe uparciuchy małe nie chciały sie pochwalic co maja miedzy nogami;) i chyba sa duze co?
ja mam dzis jakis słaby dzień, czekam tylko kiedy mąż wróci z pracy, dobrze, że synek śpi, mam spokój:)
karola twój tez niczego sobie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja w ogóle jak weszłam na forum i czytałam jak to dziewczyny wszystko boli to sobie pomyślałam ehhh...ja dam radę ,ze mną będzie inaczej..a teraz...z naturą się nie wygra..ciąża bliźniacza to naprawdę duże obciążenie dla organizmu ( fizyczne ale też psychiczne)

tak może być tak że za jednym razem dwa porody, jak jeden maluszek wyjdzie a drugi poczuje luz to może zacząć się ostro kręcić :-D ale tak nie musi być i pewnie to pewnie rzadkie przypadki ..
 
Domi wow, brzusio niezły, ale juz blizej jak dalej.


a co do cc to moze to operacja, moze boli, itd... gdybym miała wybór (jesli miałabym w tym temacie cos do powiedzenia) drugi raz chciałabym cc. Owszem bolało ale nie jakos tragicznie... zreszta wszystko zalezy od ogranizmu.
 
Domi faktycznie brzuszek już nisko- szykuj się, szykuj, bo zaraz może się zacząć ;)
Tossa
ja właśnie też tak mam, że każdy mówi, że nie wyglądam na ciążę bliźniaczą i gdzie te dzieci się mieszczą hehe. A tu mój brzuchol jakieś 3 tyg. temu- zdolna koleżanka zrobiła mi pamiątkę :)
DSC_3202 kopia.jpg
 
Cześć..
o kurde ale noc... obudziłam na siku ...i nie mogłam zasnąć ale tak się strasznie czułam..brzuch bolał jak nie wiem,ale to przez stres...jakoś sobie ubzdurałam że jestem bezużyteczna,nic już nie mogę sama załatwić,że jak się chłopcy urodzą to 31 tygodni macierzyńskiego zleci jak nie wiem co..a potem bez pracy zostaje...o matko...aż mnie głowa rozbolała :-(

Halo halo jakie 31 tygodni- 31 tygodni plus 6 tygodni "fakultatywnych" trzeba poinformowac kadry, ze korzytsamy z tych preferencji i of course zalegly urlop. Wychodzi razem naprawde niezle:rofl2:
 
reklama
Do góry