reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
magicworld witamy,fajnie coraz więcej nas :-).W którym tc jestes?jak sie czujesz?
Coraz więcej i mam nadzieję,że będzie coraz więcej :)
Jestem w 8 tc ;) A czuję się dobrze tylko cały czas mam ochotę na lody a już nie mam ich w domu. Poza tym troszkę się boję,bo staramy się od 6 lat a już 2 razy poroniłam...
 
Witaj magicworld :-)

chyba się zdrzemnę troszeczkę,sortowanie ubranek mnie wykończyło po prostu...
ja od dwóch tygodni zaczęłam przybierać na wadze i brzuszek mi wywaliło,ale jest jeszcze takiej wielkości że mi nie przeszkadza w większości czynności.

ewaw1- ja jestem na zwolnieniu od 10 tygodnia :-)
 
magicworld witaj w klubie ja 7 lat sie starałam i jedno poronienie,bedzie dobrze kochana,musi być!!

Palinka ja ostatnio tez sortowałam i padłam..a co bedzie dalej :szok:
 
to się zdrzemnij !:) wierzę,że się zmęczyłaś;)
ja tam jak na razie idę z wagą w dół mimo,że jem po kilkadziesiąt opakowań lodów szczególnie śmietankowych i waniliowych dziennie...a jest dokładnie -2,5 kg.
na pewno będzie dobrze, my staraczki,które poroniłyśmy mamy w sobie wewnętrzną siłę z tego co zauważyłam :)
ja jestem na zwolnieniu dlatego iż moja praca polega na tym,że dużo stoję - jestem farmaceutką.
 
Ostatnia edycja:
Ewaw1 - chciałabym rodzić w Polsce,bo wiem że zrobią mi cesarkę bez pytania, tu mmm położna nie przestaje mi mówić o pozytywnach aspektach rodzenia naturalnego. A ja ze względu na mój brat tarczycy wskazane mam cc. Zresztą szpital gdzie mieszkam nie cieszy się dobrą opinią, więc pewnie sama rozumiesz. Ewciu ja mam za sobą 2 poronienia i już nie chcę przez to przechodzić. Niebędę też ukrywać, że w Polsce mogę liczyć na większą pomoc ze strony rodziny. Tu pozostaje mi mąz i dolatująca mama:-), bo na teściową nie mogę liczyć :wściekła/y:ewentualnie rozważam, że kogoś zatrudnię do pomocy bynajmniej na te pierwsze miesiące.
Wspomnałaś ostatnio o podwójnym obywatelstwie, mnie się wydaję, że jeśli oboje rodziców są polakami (tak jest w naszym przypadku) to dzieci mają obywatelstwo poskie, ale musze sie wybrać i sprawdzić wszystko.
Ja jestem prawie 8 lat tutaj mój mąż trochę krócej, ale on chyba szybciej zapuścił korzenie niż ja :):):)
Ja czuję , że dla mnie i dzieci bynajmniej na poczatku byłoby lepiej w Polsce, ale trochę mam wyrzuty ,że Tomek będzie tracił najlepsze chwile z życia dzieci. A może poprostu już tęsknie za Polską.
Narazie siedzę w domu na zwolnieniu i mimo, że dostaję bzika , to obawiam się ,że stres może źle wpłynąc na ciążę.
A u Was jak sytuacja wygląda?
 
Witam również:)
Ja również poroniłam 2 razy i nie chcę więcej przez to przechodzić. Teraz zaszłam 3 raz i jestem w ciąży z bliźniakami i mam nadzieję,że dotrwam...Ja mam nadzieję,że urodzę naturalnie i przejdę w końcu przez tą męczarnie :)
 
reklama
walawenderki rób co uwazasz za najlepsze dla Ciebie, ja nie mogłabym zostawic M zreszta on by mi nie pozwolił na to, o porodzie nie mysle..sa plusy i minusy sn i cc, tyle kobiet rodziło przede mna, ja tez dam rade czy bede tu czy w pl ;-).
Wiesz ja mieszkam w Irlandii, moze tu sa inne prawa co do obywatelstwa, jestesmy juz 5 lat tutaj i bardzo wsiąknelismy i w kulture i standard zycia jednak inny..a tesknota oczywiscie jest, ale codziennie jest skajp z kamerką, no i mama i tesciowa beda przyjezdzac na zmiane.Dobrze bedzie :-).Ale rozumiem chec powrotu do ojczyzny ;).
magicworld a bierzesz jakies leki na podtrzymanie ciazy?
Agata a ty znowy cos wcinasz hihi, ja ide po jogurcik.
 
Ostatnia edycja:
Do góry