reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ja już po wizycie badania ok, szyjka ok.. ale kolejna wizyta dopiero za 4 tygodnie...moja Gin. nie rozmawia ze mną o porodzie itp. sama chyba muszę wsiąść sprawy w swoje ręce....kurde....
 
reklama
Palinka24
user-offline.png
-super cieszę się,że jest dobrze.
:-):-):-)
 
Milena23 - u Ciebie ze zdrowiem może być już tylko lepiej, my tu nadal stękamy :-D

Agata777 - ja się nie znam, mi lekarz powiedział że nie da się bez usg dopochwowego sprawdzić długości szyjki, bo takie "naoczne" ocenianie jest obarczone dużym ryzykiem błędu.. może akurat ta Twoja szyjka nie jest taka krótka, podobno przy 25 mm i mniej to jest alarm. Ale nawet jakby, to szew to o tyle dobre sprawa, że można w miarę "normalnie" funkcjonować.

Tossa - ze znajomymi to tak często jest.. na początku cięzko się umówić, a później jakoś tak kontakt sam się urywa i lipa. Poza tym każdy ma swoje problemy i nie każdy potrafi to zrozumieć..

Palinka24 - to super wiadomości, czyli te bóle brzucha szyjce nie zaszkodziły.. A lekarza masz ze szpitala w ktorym będziesz rodziła? Chodzisz prywatnie?

Wiecie co.. zastanawiam się na co mi w 24 tyg. badanie na różyczkę.. lekarz zapytał czy ją przechodziłam, potwierdziłam że tak.. i kazał zrobić. Tylko że ono u mnie kosztuje 80 zł.. Jak podliczyłam wszystkie skierowania które mi wypisał, to ja ze 350 zł zapłacę za same badania lab. Zastanawiam się tylko czy jest sens robić to badanie, jak przechodziłam różyczkę..
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana, dzisiaj przyjezdza moja mama zeby pomoc troche przy Franiu bo ja juz nie mam siły .

Ja czuje sie całkiem całkiem ale mam juz dosc tych dołow bleeeeeeeeeeeeeeeee, mam nadzieje ze to hormony.
Dziewczyny, strasznie sie boje ze po porodzie znowu doswiadcze baby bluesa, przechodziłyscie moze przez to?
 
Witajcie.karola79
user-online.png
-ja przechodziłam to w poprzedniej ciąży,a właściwie po ciąży.Masakra całe dnie wyłam.Nie wiem ,czy dobrze zrozumiałam,chodzi Ci o depresje poporodową?Mi zaczęła się w szpitalu.Lecz i tak nie mogłam karmić małego,więc dostałam leki i wsio było ok.
Miłego dnia dziewczynki.
 
hej dziewczynki, Agata z ta szyjka to Yousta ma racje, mi jeden lekarz (do ktorego poszlam bo sie zle czulam miedzy moimi normalnymi wizytami) powiedzial ze moja szyjka w 26 tc miala 1 cm!! (bez badania usg,tylko normalne,o zgrozo myslalam ze juz rodze) ale ponoc byla zamknieta i OK, i mam sie nie martwic, jak po 5 dniach poszlam do mojej lekarki to pierwsze co sie pytalam o szyjke, ona zrobila mi usg i sie okazalo ze szyjka ma 3,5 cm!!!!!! i lekarka mi powiedziala ze badania szyjki bez usg jest bezsensu!!, teraz w 30 tc mialam szyjke 3,38 cm i lekarka byla zachwycona jej dlugoscia.

ja dzisiaj troche sobie odpoczywam i moze tylko po buty wyskocze do 1 sklepu zobaczyc, nie chce mi sie chodzic po sklepach jakos specjalnie.... ahhhhh
 
reklama
Hej laski ja wczoraj wieczorem zdychałam, tak mnie zebra z tyłu pleców bolały,ani lezec ani siedziec, a jak chodziłam to brzuch w dól ciągnąl, wiec meczyłam sie pare godzin zanim zanełam..mam nadzieje, ze nie bedzie sie to cześciej powtarzać,bo nacierpiałam sie jak cholera :/.
karola towarzytwo dobrze ci zrobi no i pomoc duzo da na pewno, co do baby bluesa to ja sie nastawiam, ze juz gorzej niz teraz byc nie moze leżę non top, nic zrobić, nigdzie wyjc, takze jak maluchy sie urodzą mam nadzieje odzyję..Zdrowotnie do dupy jestem, ale psychicznie jak skała ;-).
Tossa co tam w nocy sie działo?co do obwodu to wazne od ilu ie zaczynało też, bo moja siostra ma tyle bez ciezy co ja teraz, nie martw sie kochana przynajmniej dzieciaczki mogą sobie pofikać.
Agata jakbym miała mozliwoc to tez bym sie zaszyła albo pessar wtykneła, ale tutaj nie wiedzą nawet co to jest :-D.Zawsze pewniej sie bedziesz czuła.
 
Ostatnia edycja:
Do góry