reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

a ja jutro popoludniu zaczynam myslec jak mackowi pokoj przemeblowac zeby mial wiecej miejsca do zabawy, chce go powoli uczyc ze wiecej ma sie bawic u siebie niz na dole...
 
reklama
mi tez sie wydaje ze maluszki sa :) jak na tak pozna ciaze, no ale zobaczymy jak bedzie u nas :)

Jak na bliźniaki to waga naprawde super :) i chyba małe ma znaczenie czy późna czy wczesna bo w każdym czasie waga może być przeróżna.
Choc pamietam jak w szpitalu mówiły ze najlepiej jak ważą od 2,5kg choc moze ważyły mniej i tez było ok.

a kasy to idzie i przed i po... ja teraz to nawet nie licze ile idzie na pieluchy, kaszki i inne rzeczy... dobrze ze ciuszków troche dostałam bo tak szybko wyrastają że masakra by była gdyby jeszcze trzeba było wszystko kupować
 
a ja jutro popoludniu zaczynam myslec jak mackowi pokoj przemeblowac zeby mial wiecej miejsca do zabawy, chce go powoli uczyc ze wiecej ma sie bawic u siebie niz na dole...
To trzymam kciuki bo Franek bawi sie wyłącznie w salonie, chyba ze przyjdą do niego dzieci to wtedy bawią sie w pokoju ale i tak konczy sie w salonie
 
hej dziewczyny.. hoho...dawno tu nie zaglądałem.......
mam takie małe pytanko-czy kopowalyście juz podgrzewacz i sterylizator? właśnie sie rozglądam na allegro i nie wiem czy kupować taki podwójny(na 2 butelki ) czy pojedyńczy? znalazłam tylko jedną firme co robi podwójne podgrzezwacze i steryliz. Emmerson EBY-06 ale nie wiem czy to warto kupywać ??? napiszcie jak wy robicie?

Ja kupiłam podwójny podgrzewacz później bo przydał mi się na większą ilość wody, mam na zbyciu gdybyś była zainteresowana
Sterylizatora nie miałam butelki wyparzałam rzadko i moim zdaniem to zbędny wydatek

Gratulacje dla Karoli!!!!
 
Jak na bliźniaki to waga naprawde super :) i chyba małe ma znaczenie czy późna czy wczesna bo w każdym czasie waga może być przeróżna.
Choc pamietam jak w szpitalu mówiły ze najlepiej jak ważą od 2,5kg choc moze ważyły mniej i tez było ok.

a kasy to idzie i przed i po... ja teraz to nawet nie licze ile idzie na pieluchy, kaszki i inne rzeczy... dobrze ze ciuszków troche dostałam bo tak szybko wyrastają że masakra by była gdyby jeszcze trzeba było wszystko kupować

Rain zalezy kto patrzy moje wazyly po prawie kg wiecej wiec dla mnie kruszyny ;)
 
Gratulacje dla Karoli!! Oby szybko do domu wrócili.
Właśnie dlatego nie wiem co gorsze - ból po cesarce czy ból podczas porodu naturalnego....
Jeśli chodzi o wage to chyba sprawa indywidualna. Bo jeżeli mama jest drobna, 160 cm wzrostu urodzi bliznieta po 2,5 kg (to tylko przykład:-) ) to chyba wtedy nie uwaza sie, ze urodzila malenstwa.
 
reklama
z tą wagą to bywa różnie, ale napisałam że waga ładna bo jakiś czas temu miałam przyjemność widzieć się z Karolą i mówiła że na USG dzieci mają po 1800g więc martwiła się że będą bardzo malutkie. Są takie akurat :) Zresztą, najważniejsze że zdrowe.
 
Do góry