reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

podgrzewacz i sterylizator w jednym firmy Emmerson ....nigdzie nie znalazłam opinii ....i troche sie czaje tak kupować w ciemno.....wcześniej nie miałam sterylizatora a podgrzewacz pożyczyłam i już nie wrocil więc trzeba nowe....ja mam butelki z Aventu a tam ponoć pasują wszystkie rodzaje

hmmm nie poradze Ci w tym bo nigdy nie mialam do czynienia z ta firma...
ale tez jestem ciekawa czy dobry ...
nie mniej jednak ja postawilan avent i tippee ;)
 
reklama
Uwaga uwaga!!!! Mam wieści od karoliny!!! Napisała:
Wszystko ok! Jaś 2400 a basia 2500 po 50 cm i 10pkt! Urodzone 4.08 basia o 8.42 i jaś o 8.45 są słodcy:) ale cc jest straszne tj ból po, niestety ciężko wstać z łóżka, nie wiem kiedy wychodzimy czekamy jeszcze do 3 doby buziaki i trzymam kciuki!!!


Ale super!!!!!! Ja chce wrzesień
 
Karolka, gratuluje i sciskam z całych sił.
My wrócilismy ze sklepu, za butelki zapłaciłam 150pln, wiec nawet mi sie nie śni kupic ani jednej wiecej pie......le!!!
Naprawde idzie tyle kasy, że szok. Kupiłam łóżeczko z materacem, na razie jedno,,,w razie pózniej dokupimy drugie ale generalnie kasowa makabra
 
reklama
Do góry