reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

włąsnie ja tez nie wiem, a starsznie nakręciłąm sie na zrobienie brwi. Mam dosc biegania co chwile do kosmetyczki, pomijam ze latem to co 2 tyg najchetniaj bo w sekunde mi jasnieją.
Co porabiasz?
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odp :-) w I trymestrze jest najłatwiej stwierdzić rodzaj ciąży, a tu taka rozbieżność. Mam nadzieję że to nie mój lekarz prowadzący się pomylil :( kolejna wizyta za 3,5 tyg..

karola79 - biedny Franuś...może to wirus jak u mojej Majki? Ona miała 4 bite dni tempetarurę ok 40 st. bez innych objawów, 2* wymiotowała, ale to jak temp. rosła do 40,5 st a piła wcześniej mleko. Straciła też apetyt. Dawała jej tylko czopki na zbicie temp - Nurofen na zmianę z Eferalganem.. Lekarze nie przepisywali żadnych lekow. 5 dnia gorączka mineła i bylo po wszystkim :))

u mnie najprawdopodobniej będą chłopaki.. nie mam kompletnie pomysłu na imiona..
A z imion dla dziewczynek to bardzo podoba mi się Jagoda i Adrianna..

A my dzisiaj jedziemy oglądać domki. Mąż się uparł że trzeba "zacząć się rozglądać". Pojadę z nim, bo wiedzę że znowu zaczyna panikować że się nie pomieścimy. :-D
 
Farn od przedwczoraj zjadł tyle co zazwyczaj do obiadu zjada kazdego dnia-czyli malutko.
Mam wrazenie, że to własnie jakis wirus bo nie ma kaszlu ani kataru tylko temp.
A'propos imion dla chłopców to ja zwariowałam na punkcie Wincenta ale mój mąz zgodzi sie pod warunkiem jak bedzie 2 chłopców, więc nie przeszło bo jest parka.
Ale moje typy to był Staś, Wincent i Gustaw.
Tu gdzie mieszkam jest taka 2 letnia Jagoda ale przez to ze ma kompletnie powalonych rodziców z serii kolonia karna, zero przytulania same wymagania to jakos to imie traci dla mnie blask.
 
karola ja mam tak samo jestem blondynką i cięgle muszę robić hennę albo malować kredką....wrrr....

youstta ale fajnie...oglądać domki....ja mieszkam w malutkim mieszkanku...ale musimy dać radę:D

aa ja się dzisiaj obijam i nudzę....mąż pojechał na paintballa zarabiać...a ja znowu sama...no cóż...kaska się przyda....buszuję po necie bo szukam jakieś fajne geterki ze spódniczką dla Julci
 
Ja myslałam ze dla przyjemnosci tam jezdzi w weekendy tak jak mój na lotnisko. Jest instruktorem?
Ja tez dzisiakkibluje w domu bo Franek ma goraczke, a mielismy na shopping pojechac:-D i Konrad pojechał sam....juz to widze:baffled:
 
hmmmm.... Ja kupiłam pampersy w Makro. Te z serii Premium Care. Też 2-5 kg tylko, że 78 szt za 42zł. Przeliczając na sztuki te z Allegro wychodzą taniej o ok 0,20 zl na pampersie :-)
 
reklama
Do góry