reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Za wcześnie jeszcze, tak jak pisała Monico, bo betę można wykryć dopiero po zagnieżdżeniu. Bo dopiero wtedy zaczyna się wytwarzać, wcześniej nie ma z czego. Lepiej poczekać na termin @, zrobić płytkowy lub inny sikacz, a jak będą II to betę. Taniej wychodzi
 
reklama
... a czy mozliwe jest, że owulacja jest np dzisiaj lub bedzie jutro, kiedy jest już 23-24 dzień cyklu? Trochę późno chyba, bo wychodziłoby na to, że cykl ma 40 dni...
 
Zakładając, że odstawiłaś tabletki, to jest to możliwe. Za mało danych podałaś. Nic nie piszesz np o tym, skąd wiesz, że koło 14, 15 dc mogło dojść do zapłodnienia. Wiesz, że miałaś wtedy owu, czy zgadujesz? Bo jak nie wiesz, to jest możliwa w każdej chwili, nim organizm się przestawi
 
Witam
dziewczyny poradzcie mi od dłuższego czasu spóżnia mi sie okres ,pare dni temu zrobiłam test wyszedł negatywny:( tego sameg dnia udałam się do ginekologa ,zbadał mnie i stwierdził poczatek ciązy .Czy mógł się pomylić ?? Zastanawiam się nad tym dlatego ze dzisuaj rano zrobiłam test poraz kolejny i znów negatywny . Sama nie wiem co mysleć ,nastepna wizyte mam dopiero 16 sierpnia .
Czy istnieje mozliwośc ze ciąża est tak wczesna ze test się pomylił?
Bardzo prosze o wszelkie opinie i rady .
pozdrawiam Alicja
 
Witam
dziewczyny poradzcie mi od dłuższego czasu spóżnia mi sie okres ,pare dni temu zrobiłam test wyszedł negatywny:( tego sameg dnia udałam się do ginekologa ,zbadał mnie i stwierdził poczatek ciązy .Czy mógł się pomylić ?? Zastanawiam się nad tym dlatego ze dzisuaj rano zrobiłam test poraz kolejny i znów negatywny . Sama nie wiem co mysleć ,nastepna wizyte mam dopiero 16 sierpnia .
Czy istnieje mozliwośc ze ciąża est tak wczesna ze test się pomylił?
Bardzo prosze o wszelkie opinie i rady .
pozdrawiam Alicja

tak jak dziewczyny radza zrob Beta HCG i sie dowiesz.
jako ciekawostke ci pwoiem ze ja mialam tez tak po tabletkach anty ze okresu nie dostawalam.
stracilam rachube nad tym. ale zrobilam 2 testy w razie co czy to aby nie ciaza. jeden wyszlo ze byl robiony w 4tyg a drugi w 6. oba pokazaly 1 kreske.
po 2 tygdoniach dostalam podwyzszonej temp. mialam okropna biegunke i wymioty.
pojechalam do lekarza zbadal mnie podejrzewajac wyrostek. okazalo sie ze to nie to.
stwierdzili ze to grypa zoladkowa z ktora dosc czesto sie zmagalam w tym czasie.
dostalam leki i pojechalam do domu.
idac pod prysznic w lusterku zauwazylam rozstepy na piersaich. zaciekawilo mnie to i pierwsza mysl.
zrobic test. m pojechal do apteki kupil test zrobilam go i wyszly 2 kreski. nastepnego dnia u gina potwierdzialm to, uslyszalam juz serduszko i dowiedzialam sie ze to 8 tydzien i 5 dzien;p
takze nie zawsze testy pokazuja od razu ciaze mimo ze ona jest.
 
Zwykły test ciażowy może jeszcze długo nic nie pokazać, dlatego test z krwi jest najpewniejszy. Koszt niewielki, a wynik daje 100% pewności.
Ale gin tez mógł się mylić. Przed okresem i w ciąży jest inna szyjka macicy.
 
reklama
Gin określa stan macicy, a nie szyjki. Szyjka u każdej kobiety jest inna, więc jemu nie miało by to sensu sprawdzanie jej pod kątem ciąży.
 
Do góry