reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
anek a co to za firma?? bo ja taki z Olką miałam, lekko się go baardzo prowadziło ale jak dla mnie był za wysoki, wyglądałam jak dziewczynka z za dużym wózkiem dla lalek :-D
 
anek lubię graco maja niezłą jakość przy niskiej cenie. Wózek ładny. Dobrze widzę czy on ma miękką gondolkę? Też taka będę miała i się zastanawiam jak się sprawdzi :).
 
GRACO miałam przy Klaudii też tej marki i byłam bardzo zadowolona i dlatego teraz też szukałam takiego

to należych do tych szczęsliwców,skoro byłas zadowolona z tej marki bo firma graco jeśli chodzi o wózki to jest 'średnio na jeża" sama kiedyś byłas świadkiem jak kobitę na pasach koło od wozka wyprzedziło...:eek:

Oby służył dobrze:-)

a problemu nie bedzie w zimie z kółkami? bo jak są obrotowe to sie moga blokować na śniegu :/
 
reklama
Do góry