reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
kingolinka dla takiej małej to ja będę miała taki co się do pupci wkłada. To jest najmniej zawodna metoda mierzenia temperatury a maluszek się nie buntuje. Schody się zaczynają później jak już jest dziecko starsze i zaczyna się wiercić i girkami wymachiwać. Ja mam taki douszny z lidla i jestem z niego średnio zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
ponoć najbardziej miarodajne jest mierzenie temp. u noworodków i niemowląt w odbycie :baffled: ja natomiast kupiłam też w Lidlu termometr do pomiaru temp. w uchu i na czole i raczej tego będę używała
 
Ano wlasnie my jeszcze nie mamy zadnego termometru. Moj M. uwaza ze rteciowy najlepszy bo reszta to moze klamac:-)

Rtęciowe wycofano z rynku, jeśli nie masz w domu to już nie kupisz. A ja bym się bała, że przy wiercącym się bobasie pęknie mi końcówka, więc wolę elektroniczne ( choć też uważam, że są mniej dokładne).
 
z termometrem to mam ciagle problem, te elektroniczne czasami mierza jak chca
roznica z pomiaru to czasami pol stopnia
schizowalam sie bo wychodzilo ze Jas od tygodni ma podwyzszona temp a to termometr byl winny
mierze tez w pupie, oczywiscie teraz juz sie nie da wiec trzeba kupic jakis douszny
 
reklama
ja mojej mierze do pupy:-)
mamy douszny "braun",coś 200zł kosztował,a jest do bani....:confused2:
w jednym uchu temp np. 37,4 a w drugiem 38,5..:eek:
i co ja miałam se niby średnią wyliczyć:crazy::baffled::cool:
 
Do góry