reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

ilonka o tak tak, te na rzepy to koszmar, bo po pewnym czasie rzep się osłabia i przestaje trzymać, ale tasiemki zawsze można przyszyć.
Młoda mają kosz tylko do nosidełka się go zdaje się ściąga i to mi właśnie niebardzo odpowiada...ale kolllory mają tak cudne że mnie kuszą!!!
Te haucki z kolei przemawiają do mnie ceną, ale troche za proste jak dla mnie :-) z rączką nie można nic zrobić...ale są znów bardzo lekkie...i takie sportowe...i wybór kolorystyczny...
Ciężka sprawa....
 
reklama
sivi Mi bardzo zalezy zeby byly lekkie i waskie, bo sie do windy nie zmieszcze ;P Pamietam jak sie mordowalam te 2 lata temu. Dostalam po kuzynce wozek nie wiem jakie mial wymiary ale tak to wygladalo, ze wchodzil wozek a ja jakos bokiem z wciagnietym brzuchem do sciany przytulona bylam i tak jezdzilam na codzienne spacerki az sie czasem wychodzic nie chcialo jak pomyslalam, ze znowu mam sie tam wciskac. Teraz nie wchodzi w gre cos takiego po pierwsze przeciez Mlody musi gdzies stanac w tej windzie obok mnie a poza tym wtedy nie mial kto poza mna wychodzic na spacerki a teraz zamierzam angazowac tatusia zeby wychodzil czasem z dzieckiem i on by sie nie zmiescil do tej windy ;P Nie mierzylam jaka jest szeroka, bo ciagle zapominam ale mysle ze ten wozek bylby dobry ma szer. 54 cm., ale sa i wezsze ale juz wtedy kolor mi srednio odpowiada ;D

ilonka ja mialam wlasnie jeden na rzepy i jeden na troczki teraz chce zrobic tak samo tylko zeby ten na rzepy mial usztywnienie a ten z troczkami oczywiscie miekki. Jak tak sie teraz zastanawiam to wsciekam sie na siebie, ze tyle rzeczy pooddawalam, ale poprostu nie myslalam o tym, ze bede kiedys tego potrzebowac. Mialam dosc idiotyczna sytuacje i nie spodziewalam sie, ze bede miala w niedlugiej przyszlosci kolejne dziecko, wiec zeby nie trzymac gratow oddalam, ale naszczescie cos tam jeszcze zostalo ale glownie juz dla wiekszych dzieci, wiec chociazby ciuszki czy rozki i tak musze od poczatku kupowac.
 
kombinezon fajny, też o takim myślałam o rozmiarze 62 na wyjście ze szpitala, bo na zimę to wg mnie nie jest zbyt ciepły. Ale jeszcze się waham ponieważ kilka mam powiedziało mi że dla takiego maleństwa najlepszy jest kombinezon taki jak śpiworek na dole bo można w niego szybko dziecko zapakować nie doprowadzając do przegrzania :)

Zgadzam się w 100%

to i ja sie pochwale Mega zestaw dla dziewczynki 72szt. 56-62 cm (1686047571) - Aukcje internetowe Allegro
Jak wam sie podobaja ciuszki? Ja jestem mega zadowolona, bo cena moze i wyglada na wysoka, ale przeliczajac, to niecale 5 zl. za sztuke

Super zakup. Gratulacje :-)

pysiu dziekowac, jestem przezadowolona, a posciel kubusiowa nr. 1 bo pokoik na bialo - rozowo chce urzadzic, szafa jest biala kupiona w zeszlym roku, zaslony biale ikeowskie (zreszta jak i szafa) to dokupie biale lozeczko pewnie tez z ikei bo niedrogie a fajne, dorzuce rozowo- biala posciel, rozowy dywaniczek, biala narzute na kanape( bo niestety jest zielona, ale nie bede zmieniala) i mam urzadzony piekny pokoik dla coruni

Super tak na biało, ale ja bym się bała jak ten pokoik będzie wygladał za jakis czas. Mój synek ma ściany niebiesko-zielone + tapeta w paski niebieski-zielono-białe, a córa bedzie miął sciany pomaranczowo-żółte + tapeta w pasy w różnych kolorach no i jasne mebelki.
Tutaj fragment Tymkowego pokoiku
P1040589 [HDTV (1080)].jpg

...
A jeszcze jedna sprawa do przyszlych mam, ktore musza siedziec w domu. Wiem, ze ciezko wysiedziec w 4 scianach, ale naprawde warto troche sie pomeczyc, a potem gdy wszystko wroci do normy cieszyc sie, ze wasze malenstwo jest cale i zdrowe. Ja mialam wielkiego krwiaka, troche krwawilam. Lekarz dawal 50% szans, ze dotrzymam ciaze, siedzialam w domu 3 miesiace, no czasem wychodzilam ale zadko i przemieszczalam sie tylko samochodem. Myslalam, ze zwariuje zwlaszcza, ze synek jest niezlym diabelkiem i dawal mi niezle w kosc do czasu az wrocil tata i wyszedl z nim na plac zabaw. Dni sie ciagnely i myslalam, ze popadne w depresje od braku kontaktu z ludzmi, ale jakos wytrzymalam, a teraz jestem bardzo szczesliwa, bo krwiak sie wchlonal i niebezpieczenstwo minelo. Dowiedzialam sie, ze bede miala coreczke i wkoncu moge zaczac cieszyc sie ciaza i tym, ze niedlugo bede mama. Takze dziewczyny glowy do gory wszytsko bedzie dobrze ;)

Bardzo pozytywne myślenie. Super, że wyszłaś na prosta :-)

Dlugo juz we Francji jestes???
I nie mysl ze tylko ty jedna mloda jestes, ja mam 22 lata:)

A przepraszam a są tu jakies przyszłe mamy delikatnie to ujmując "trochę starsze" ? Czy ja może najstarsza jestem ? :szok:
 
Jak wam sie podoba taki wozek??
Wózek Hauck - Condor
wózek z wyglądu ładny tylko nie wiem jakie ma parametry? no i ja nie zdecydowałabym się na wózek z czarną budą :tak:

ilonka albo można też zakupić taki z rzepą i tasiemką dodatkowo ;)
tricolor śliczny pokoik :tak:
tak ja kupiłam z rzepem i tasiemką: MAMO-TATO ROŻKI Z FALBANKĄ 80x80 USZTYWNIONE (1687697942) - Aukcje internetowe Allegro

a ja dzisiaj odebrałam pościel z Mamo Tato. jestem megaaaa szczęśliwa jest śliczna!, z chęcią bym już ją założyła :tak:
 
sivi - akurat dzis z mezem jedziemy do toysRus zeby wybrobowac, bo mi sie podoba :) Wiec zdam relacje wieczorem.
Wybieram wlasnie miedzy tym i Oysterem z babystyle.
 
reklama
Do góry