reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

sivi na chyba że tak :) ja sobie jakąś dechę wyobrażałam bo wszyscy piszą, że usztywniane . Nie zmienia to faktu, że wole miękki :). Służył mi bardzo długo jako kołderka do łóżeczka a później do wózka a później jako kocyk do zabawy. Mój rożek był dość gruby i cieplutki i raczej nie przypominał kocyka :)
http://allegro.pl/babylux-becik-rozek-z-kapturkiem-otwory-na-pasy-i1704121286.html ten mi się podoba znaczy się to rozwiązanie z fotelikiem niekoniecznie kolor ;(
albo ten http://allegro.pl/sliczny-rozek-z-falbanka-w-stylu-patchwork-hit-i1702849420.html

a to nie jest tak, że to usztywnienie można sobie wyjąć w razie gdyby się nam nie spodobało?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja nie mam zadnego rozka :baffled: nigdzie nie moge znalesc w uk. Za to mam cieply podwojny kocyk polarowy... a do fotelika jest pokrowiec na nozki dolaczone do kompletu. Czy to nie wystarczy??
1700385484_4.jpg
 
sivi na chyba że tak :) ja sobie jakąś dechę wyobrażałam bo wszyscy piszą, że usztywniane . Nie zmienia to faktu, że wole miękki :). Służył mi bardzo długo jako kołderka do łóżeczka a później do wózka a później jako kocyk do zabawy. Mój rożek był dość gruby i cieplutki i raczej nie przypominał kocyka :)
BabyLux BECIK / ROŻEK z KAPTURKIEM otwory na pasy (1704121286) - Aukcje internetowe Allegro ten mi się podoba znaczy się to rozwiązanie z fotelikiem niekoniecznie kolor ;(
albo ten ŚLICZNY ROŻEK Z FALBANKĄ W STYLU PATCHWORK * HIT (1702849420) - Aukcje internetowe Allegro

a to nie jest tak, że to usztywnienie można sobie wyjąć w razie gdyby się nam nie spodobało?

z tego co się orientowałam to usztywnienie jest wyjmowane, żeby rożek można było wyprać. Ja prawdę mówiąc nie myślałam o rożku z funkcją zapinania w foteliku samochodowym, dla mnie jest to zbędna opcja. Ja bardziej chcę rożek do spania dziecka i do karmienia, oraz na pierwsze spacery do wózeczka :) a do fotelika samochodowego wystarczy mi śpiworek z wózka lub kombinezon :)
 
Bardzo polecam usztywniany rożek :tak: Mój M nie chciał inaczej nosić małego na początku, bo się bał, że go połamie ;-)


Powiedzcie mi kobitki czy 30zł za Lovelę 2,8kg to dobra cena?
 
Czesc dziewczyny, jak wasze brzuszki?? Ja sie nie wyspalam, caly wieczor bolal mnie brzuch a jak udalo mi sie zasnac to Maly plakal, bo go komary pogryzly. Zabralam go do nas do lozka to jak zwykle sie krecil, wiercil, kopal a tatus spal jak zabity i mial wszystko w dupce ;P Spacccccc mi sie chce, ale nie ma wybacz ktos musi sie zajac tym nocnym markiem ;)

Mam do was pytanie odnosnie wozka. Szukam karety do max 300E czyli jakies 1200zl, zeby mial w zestawie gondole, spacerowke i fotelik a najlepiej i adapter acz kolwiek nie wiem po co on, wczesniej nie uzywalam tylko normalnie przypinalam go w samochodzie. Najwazniejsza sprawa, to to ze musi byc waski max 55cm. No i oczywiscie zeby byl jakis ladny kolorowy a i zeby bylo gdzie zakupy wsadzic ;) Widzialyscie moze cos pasujacego do tego opisu? Wiem, ze chicco mial jakas wersje szerokosc 48 cm chyba ale nie dam 2000 za wozek, bo to jednak przesada.
 
Można wkładkę wyciągać do prania, albo po to łaśnie żeby z niego zrobić kołderke albo jak komuś przeszkadza bo woli bez :-)
Werka w sklepach nie ma ale na ebayu są, nawet to chyba jakiś polski sprzedawca. Poszukaj sobie nawet tak z ciekawości pod nazwą swaddle me, tu masz link:

Swaddle me, Baby`s horn, duvet NEW - 10 lovely designs | eBay UK

Nawet beciki są, takie śliczne do wózeczka, ozdobne dla dziewczynki głównie, o tu:

Beautiful Beginnings Baby Shop items - Get great deals on items on eBay.co.uk Shops!
 
Mloda_mama wygląda solidnie

co do rożków ja mam na razie jeden miękki, u nas w szpitalu to tradycja, ze każdy ma rożek, bo centralnie każde dziecko jest do niego na czas pobytu w szpitalu wkładane :) w sumie widziałam i miękkie i te usztywniane, ciężko powiedzieć ktory lepszy, bo co osoba to zdanie, mi bardziej zależało na tym, żeby rożek był wiązany, a nie na rzepy z tego względu, że jak się zawiązało dobrze rożek to i dziecko było przynajmniej przy karmieniu jakoś łatwiej ułożyć i nie rozkopywało się co chwila, nie mówiąc już o tym, ze dzieci mają różne gabaryty, więc te chudzinki ciężko było przypiąć rzepem w rożkach , bo rzep nie był na tyle długi, żeby dobrze złapać. A przy wiązanych nie ma tego problemu
 
reklama
Do góry