reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
aha...to muszę go w takim razie na żywo upolować...i się wtedy zdecyduję...
a cytrynka a te? masz na ich temat jakieś zdanie? miałaś stycznośc?

New Graco Symbio Baby Full Travel System Package MARS | eBay UK

sivi ja je widzialam w ToysRus sklepie. Jezdzialam sobie nim po sklepie, nie dosc ze ciezki to jakis taki sztywny. Taki bez wyrazu...No i odlecano mi takiego wozka bo jest nie stabilny. Obraca sie sie dookola...Male kola.

MI SIE NIE PODOBA!!
 
Ostatnia edycja:
sivi jak chcesz wydac tyle na wozek, to po moich poszukiwaniach po tutejszych sklepach wybralam taki NEW CHICCO TRIO LIVING 3 IN 1 TRAVEL SYSTEM ROMANTIC | eBay UK i jestem przezadowolona (mam inny kolor) fajna rzecza sa raczki ktore mozesz regulowac na zlaczone lub dwie osobne, spacerowka i budka obracalne w strone mamy, baza pod fotelik do samochodu i kilka innych fajnych opcji. Jest bardzo stabilny, wytrzymaly (przeprowadzony wywiad z mamami ktore uzywaly) dosc lekki i kompaktowy po zlozeniu. Ja polecam :tak:
 
sivi luzik kochana, kazdy ma swoje upodobania, i dobrze. Cena wygladala na ponad 400 funtow wiec zasugerowalam, wcale a wcale nie musi ci sie podobac.;-)Ja sie zakochalam i juz czeka na mnie w sklepiku piekny fioletowo-kremowy chicco living Ale tak jak mowie, co mi sie podoba, to nie musi innym, mi sie podoba i estetycznie i funkcjonalnie, szczegolnie fakt obracania malenstwa w moja strone podczas spacerkow, a kolka po co mi wieksze?
 
ivi spoko luz :-) mi też właśnie zależy na tym żeby miał jak najwięcej udogodnień. No ten co polecałaś to 470 F , mam zamiar najwięcej do 450 i to wcale aż tak drogo nie jest, to tak ze średniej półki. Tańsze są cholernie ciężkie a ja się namęczyłam przy córce i wolę już dołożyć niż potem dźwigać przez 2 lata.
 
reklama
Do góry