reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

Moim zdaniem tylko usztywniane, bo jak zwykłe to po co je w ogóle kupować?? Mają służyć temu żeby wygodniej się noworodka nosiło. Przy tych usztywnianych nie trzeba zwracać uwagi na główkę i ogólnie dziecko się tak nie przelewa przez ręce.


No ja ci się nie dziwie z tym językiem. Mi się francuski zawsze strasznie podobał, uczyłam się nawet 5 lat, ale pojąć byłam w stanie tylko podstawy, potem te wszystkie czasy i gramatyka były tak skomplikowane i zagmatwane, że ni w ząb w żaden sposób zajarzyć nie mogłam.
popieram, język francuski jest piękny. Ja przez rok mieszkałam we francji jako au pair :) i tęsknię za tym krajem
 
reklama
he?:eek:
Ja zapamiętałam tylko wierszyk o dniach tygodnia :-D
Ou est lundi
dimande mardi
a mercredi
il va jeudi
avec vendredi
on samedi
saluer dimanche

czy jakoś tak:-D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a ile rożków się przyda?? A może tyko jeden starczy??
Ja miałam jeden i jak go prałam to trudno musiałam się jeden dzień bez niego obejść. Zresztą gdybym więcej potrzebowała to od czego jest allegro.

Co do typu rożka to zdecydowanie jestem z miękkim. Wolę czuć moje dziecko niż jakąś deskę, a poza tym nie jestem przekonana czy dziecku na tym jest wygodnie ale to jest tylko moje zdanie ;P.
ivi ciuszki świetne.
 
reklama
jagmar :-) ale to usztywnienie to wkładka kokosowa, cieniutka, wygina się jak tekturka, żadna deska i jest pod tą warstwą miękką, więc jej dziecko nie czuje. Ja wypróbowałam i te bez wkładki i z wkładką i zupełnie nieprzekonują mnie te miękkie...jak ktoś ma zamiar te miękkie kupować to już lepiej niech owija dziecko w kocyk albo w śpiworku można też nosić.
 
Do góry