reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
Ja miałam 2 i zużyłam je na maksa. Ciagle się jej ulewało i wiecznie prane były. Ja je prawie do 5 miesięcy urzywałam. Spała w nich albo w wuzek ją w nich ładowałam. Miałam też większy becik, ten mi jeszcze dłużej służył.
 
a macie już kupione laktatory?
ja powoli się przymiarzam i myślę o avent ręcznym. tylko nie wiem który lepiej isis LAKTATOR RĘCZNY PHILIPS AVENT ISIS 0% BPA +BUTELKA (1690687336) - Aukcje internetowe Allegro czy via LAKTATOR PHILIPS AVENT VIA + POJEMNIKI *BPA FREE* (1701510207) - Aukcje internetowe Allegro ?
w tym pierwszym chyba ściąga się mleko bezpośrednio do normalnej butelki do karmienia a w tym drugim do specjalnych pojemników do przechowywania mleka?

co o tym sądzicie? macie już taki sprzęcior?

ja mam od siorki :) ona nie korzystala i mi dala w spadku takze okaze sie czy sie przyda :)
pisalas , ze na SR mowili , ze kazda kobieta ma pokarm ... ja sie z tym nie zgodze :/ moja mama miala nas 3 i nie miala pokarmu , dwie moje siostry maja juz dzieci i tez lipa z pokarmem , a wiec jest to mozliwe
ciekawe jak bedzie u mnie ?

asionek no dla chłopczyka tez ok ale i dla dziewczynki również :-)

no to taki uniwersalny kolor :)

A ja mam pytanie czy śpiworek dla dziecka to moze byc taki : ŚPIWOREK DO SPANIA Z APLIKACJĄ (0-3 M-CY) (1691119066) - Aukcje internetowe Allegro
A co do laktatora ja narazie nie kupuje, nigdy nie wiadomo czy meko bedzie czy nie bedzie:( Moja mama np nie miala a biust ma taki potezny jak moj. A wiec z ztym zakupem wstrzymuje sie do narodzin:]

bardzo fajny :)


super zakupy :)

Hey co myslicie o takim kombinezonie?? Fajne sa te zawijane stopki i lapki ;)
4PORY ROKU KOMBINEZON Z ŁAPKAMI I STÓPKAMI 62 (1713686513) - Aukcje internetowe Allegro

ja bym go nie brala raz , ze cienki dwa , ze ciezko bedzie takiego maluszak wsadzic w niego , bo nie ma na nozki rozpiecia ...lepiej chyba taki calkiem rozpinany , albo z takim spiworkiem na dole na nozki :)


to i ja sie pochwale Mega zestaw dla dziewczynki 72szt. 56-62 cm (1686047571) - Aukcje internetowe Allegro
Jak wam sie podobaja ciuszki? Ja jestem mega zadowolona, bo cena moze i wyglada na wysoka, ale przeliczajac, to niecale 5 zl. za sztuke

wow super ta paczka !! cudnosci :))

W Paryzu ;) Nie ma za co dziekowac, dziele sie tym co wiem ;]

i mamy kolejna mame z Francji :) witaj :)

Problem w tym, ze ja chce takie lozeczko jak widac wyzej. To jest turystyczne, sklada sie do torby podroznej a wazy ok.11kg. Koszt przesylki do 20kg mam za 20e.

a z jakiej firmy korzystasz ??tez musze jakas zamowic , bo juz pelno rzeczy w Pl mam .. i tak mysle jaka firme wybrac :)
 
Dlugo juz we Francji jestes???
I nie mysl ze tylko ty jedna mloda jestes, ja mam 22 lata:)

No jakies 2 lata ale jezyka za cholere nie moge sie nauczyc ;P

Milo mi ;) Teraz to mi juz wisi co kto mysli, ale jak bylam w ciazy z synkiem to rzeczywiscie taka siusmajtka bylam to sie przejmowalam jak sie ktos czepial.

Dziewczyny a ile rożków się przyda?? A może tyko jeden starczy??

Ja uwazam, ze mozna miec jeden zwykly i jeden usztywniany ;P Wiecej chyba nie ma co kupowac, potem sluza jako kocyk wlasnie albo jak nie masz dywanu to na podlodze mozesz go rozlozyc i dziecko sobie siedzi wygodnie i sie bawi ;)

a z jakiej firmy korzystasz ??tez musze jakas zamowic , bo juz pelno rzeczy w Pl mam .. i tak mysle jaka firme wybrac

Kiedys nadawalam firma ARBUS. Podam Ci stronke Przeprowadzki,przewozy, paczki,przesyłki Polska-Francja paczki przewozy do Francji, Busy do Francji, transport paczek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A rożki które lepsze? Usztywniane czy niet? :p

Moim zdaniem tylko usztywniane, bo jak zwykłe to po co je w ogóle kupować?? Mają służyć temu żeby wygodniej się noworodka nosiło. Przy tych usztywnianych nie trzeba zwracać uwagi na główkę i ogólnie dziecko się tak nie przelewa przez ręce.
No jakies 2 lata ale jezyka za cholere nie moge sie nauczyc ;P

Milo mi ;) Teraz to mi juz wisi co kto mysli, ale jak bylam w ciazy z synkiem to rzeczywiscie taka siusmajtka bylam to sie przejmowalam jak sie ktos czepial.

No ja ci się nie dziwie z tym językiem. Mi się francuski zawsze strasznie podobał, uczyłam się nawet 5 lat, ale pojąć byłam w stanie tylko podstawy, potem te wszystkie czasy i gramatyka były tak skomplikowane i zagmatwane, że ni w ząb w żaden sposób zajarzyć nie mogłam.
 
Do góry