reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
Asionek ja tez coraz blizej...
Zostalo nam do kupna tylko lozeczko i materac...
Ale to pewnie zostanie na sierpien, wozek tez przysla mi w sierpniu + rozne akcesoria....

Teraz tylko dla mnie wyprawka...Ale jak dziewuchy mowily ze bede w szpitalu jedna dobe to po co mi co kolwiek...

wiesz cos musisz miec dla siebie nigdy nie wiadomo ile tam bedziesz tak naprawde moze byc roznie ..

kombinezon dzis ogladałam te na allegro;-)
wczoraj byłam z mama w lumpie i widzialam zajefajny..ale za duzy..ale mama obiecala ze bedzie miec to na uwadze..
KUPIŁAM!!
Musze sie pochwalic
ARUŚ SUPER KOŁYSKA Z ŻYRAFKĄ 4 KOLORY LITE DREWNO (1679465777) - Aukcje internetowe Allegro

ładna??

super :) pokaz ja juz rozlozysz i zrobisz z posciela jak to wyglada na zywo :)
 
Ivi, pościel jet super... też właśnie myślałam żeby coś z Kubusiem dla maluszka kupić...
bo Kubuś Puchatek to bohater z mojego dzieciństwa...:-D
 
Wiem, ze troszke kosztuje, ale to caly komplet razem z wypelnieniem i oslonka... Zreszta co was bede klamac, kubus to i moj bohater z dziecinstwa i po prostu nie moge sie oprzec. Pozostala posciel na zmiane pewnie juz tansza kupie, ale tej po prostu nie moglam powiedziec NIE
 
Wiem, ze troszke kosztuje, ale to caly komplet razem z wypelnieniem i oslonka... Zreszta co was bede klamac, kubus to i moj bohater z dziecinstwa i po prostu nie moge sie oprzec. Pozostala posciel na zmiane pewnie juz tansza kupie, ale tej po prostu nie moglam powiedziec NIE
ja to się pochwalę, wiernie kolekcjonowałam gazetki dla dzieci "Kubuś Puchatek":-)
Pamiętam że koleżanki kupowały "Ciapek" "DD reporter"... a ja tylko puchatka.

cena ładna, ale trzeba uwzględnić właśnie co zestaw zawiera.

ja dzisiaj wybieram się do E.Leclerka... z nadzieją że coś kupię fajnego i dla siebie i dla dziecka.
 
reklama
Ivi pościel jest śliczna :-) Cena, faktycznie troszkę rujnujaca portfel - ale czego się nie robi dla maleństwa. Przekonałam się o tym sama..... ;-) Nam kuzynka w prezencie ślubnym podarowała metry materiałów na pościel dla dzidziusia (przezorna bestia) i teraz się przydały jak nie wiem co. Moja mama poszyła kompleciki i problem, że tak powiem z głowy :-p
 
Do góry