reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
Myślałyście już o kupnie kombinezonu zimowego dla maluszka? Ja miałam przy Zosi w rozmiarze 62 i mała się w nim topiła był przez to strasznie niewygodny. Z drugiej strony standardowy na 56 taki z nóżkami byłby pewnie za krótki a nie mogę znaleźć takiego z doczepianymi butkami
ja na szczescie nie mam tego problemu bo dostaje dwa kombinezony w roznych rozmiarach a trzeci po Jasiu wiec chyba starczy jednak coraz bardziej mysle o spiworze-kombinezonie
musze looknac co jest w ofercie
 
klementinka Też myślę o czymś takim i nie mogę znaleźć na allegro. Muszę się do jakiegoś centrum wybrać
elifit on mi się wydaje za cienki na zimową porę roku.
 
anita - kołyska super i bardzo zgrabna mało miejsca zajmuję też muszę nad czymś takim pomyśleć :tak:
jedni mowia ze to starta pieniedzy bo na bardzo krotki czas..ale ja marzylam juz prz Juleczce o takim mebelku..i juz sie nie moge doczekac jak to zobacze na zywo:) a pościel wam pokaze..jak chce zamowic jak wroce do domku za pieniazki z ubezpieczalni:):)

miejsca zawsze mogloby być wiecej..łozeczko mam tez w sypialni ale w nim starsza corka spi..
 
reklama
dzięki za poradę, w takim razie też odpuszczę sobie ten podgrzewacz, i tak tyle wydatków przede mną. Ja już kupiłam kilka bodziaków, ale za 2 tyg. wybieram się z mamą i zamierzamy kupić wyprawkę ze szpitala i na pierwsze tygodnie dla bejbusia :)
 
Do góry