reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
A ja z doswiadczenia poradzilabym sie wstrzymac z laktatorem do porodu. Przy pierwszej ciazy kupilam i nowiutki przelezal do dzisiaj. Nie potrzebowalam go zupelnie. A nie jest to wkoncu taka rzecz , na ktora sie czeka miesiacami ... Wystarczy ze mezusia do sklepu pogoni jak bedzie potrzeba uzywania laktatora. Ale to takie moja skromne zdanie
 
A ja z doswiadczenia poradzilabym sie wstrzymac z laktatorem do porodu. Przy pierwszej ciazy kupilam i nowiutki przelezal do dzisiaj. Nie potrzebowalam go zupelnie. A nie jest to wkoncu taka rzecz , na ktora sie czeka miesiacami ... Wystarczy ze mezusia do sklepu pogoni jak bedzie potrzeba uzywania laktatora. Ale to takie moja skromne zdanie
znaczy moje też...
z takimi zakupami to ja też się wstrzymam... bo nie wiem co po porodzie będzie.
a jak coś nas zaskoczy to od tego jest mąż.
 
A ja z doswiadczenia poradzilabym sie wstrzymac z laktatorem do porodu. Przy pierwszej ciazy kupilam i nowiutki przelezal do dzisiaj. Nie potrzebowalam go zupelnie. A nie jest to wkoncu taka rzecz , na ktora sie czeka miesiacami ... Wystarczy ze mezusia do sklepu pogoni jak bedzie potrzeba uzywania laktatora. Ale to takie moja skromne zdanie
Od czego jest allegro. Można sobie upatrzyć, wybrać i w razie czego zamówić kurierem to 1-2 dni i przesyłka w domu. Ja tak robiłam z kosmetykami. Po porodzie też okazało się, że pewnych rzeczy brakuje i właśnie w ten sposób uzupełniałam braki.
 
Klementinka, fajnie z tą krową to porównałaś. Ja póki co nie zamierzam kupować laktatora. Zobaczę po urodzeniu dziecka, czy jest mi niezbędny.

Ilonka, zawsze mozna wysterylizować. A swoją drogą - przecież są takie punkty, gdzie mozna wypożyczyć laktatory - i kobitki biorą, więc po koleżance tym bardziej - wiesz od kogo bierzesz.

My zakupiliśmy wózek JEDO FYN 4 classic nr 125 + fotelik MAXI COSI cabriofix + łóżeczko ERYK z opuszczanym jednym bokiem i materac gryczano-kokosowy :)
ja tez mialam medele wypozyczona z apteki ale tam wszystko bylo nowe, tylko samo urzadzenie bylo uzywane
wlasnie ten, bardzo fajna byla ta nakladka na piersi, tak przylegaly do niej, do tego wystarczajaco duza zeby cyc sie zmiescil
jak zassal to o wiele lepiej niz elektryczny, ale to tylko moje zdanie bo wiele dziewczyn uwaza ze lepiej ssa elektryczne
z medeli mialam taka Symphony—die einzigartige Milchpumpe
ale ona chyba jest tylko do wypozyczenia a nie do kupienia
właśnie się nad nim zastanawiam :) ale skoro pare opinii pozytywnych to po wypłacie zamówię :)

a kupujecie silikonowe osłonki na brodawki??
ja mialam oslonki bo ich potrzebowalam, Jas nie umial dlugo ciagnac samej piersi a w oslonkach dobrze wyciagal brodawke
jednak z tym bym sie wstrzymala bo moze nie byc zupelnie potrzebne
No to pochwalę się moim ostatnim zakupem o którym wspominałam :tak: Budka od gondolki jest uniwersalna, może być założona do łóżeczka ;-)
Zobacz załącznik 369032Zobacz załącznik 369033Zobacz załącznik 369034Zobacz załącznik 369035Zobacz załącznik 369036
cudo
piękne!! :-)

a mam jeszcze jedno pytanie wkładki laktacyjne lepsze jednorazowe, czy te muszle wielorazowe?
ja uzywalam jednorazowki ale nie karmilam dlugo, poza tym po jakims miesiacu juz mi sie unormowalo i tylko w nocy zalewalo, w dzien bywalam sie bez wkladek
jednak gdybym miala rzeki mleka to chyba kupilabym wielorazowe do prania
 
Rudson ładny ten kolor, a wózek oczywiście, że mi się podoba, będe mieć ten sam tylko w kolorze koral :)

a mi chce użyczyć lakatora koleżanka i sama nie wiem, myślicie że takie rzeczy można pożyczyć ?
zastanawiam się, bo w sumie nie lubię pożyczać, bo co jak się zepsuje czy cuś, to wolę zepsuć swój niż odkupować

wsumie mozesz pozyczyc , wysterylizujesz i po klopocie :)
ja mam po siorce , ale ona ani razu go nie uzyla wiec teraz czeka na mnie moze sie przyda :)

właśnie się nad nim zastanawiam :) ale skoro pare opinii pozytywnych to po wypłacie zamówię :)

a kupujecie silikonowe osłonki na brodawki??

oslonki tez mam :) siorka kupila nie uzyla wiec dala mi :)

No to pochwalę się moim ostatnim zakupem o którym wspominałam :tak: Budka od gondolki jest uniwersalna, może być założona do łóżeczka ;-)
Zobacz załącznik 369032Zobacz załącznik 369033Zobacz załącznik 369034Zobacz załącznik 369035Zobacz załącznik 369036

bardzo fajne :)

matko od 3 godzin siedzę na alle i szukam wszystkiego do dzidiza i dla siebie, ile tego jest :szok:
kiedy ja się wyrobie z kupowaniem tego wszystkiego :szok: dobrze, że mam termin na koniec października
ale w zasadzie różnie może być więc nie wiem jak zdążę do końca września zeby wszystko pokupować :zawstydzona/y:

dasz rade :) dwa dni na Allegro i masz wszystko i to do domu dostarczone :)

Tutaj dziewczyny wstawiam link wyprawki dla malucha. Ja sobie skopiowałam do pliku tekstowego i odznaczam sobie co juz mam a co nie. I o zgrozo nie wiedziała ile tego jest :szok:

Pierwsza wyprawka

hmmm ta wyprawka to bardzo mocno okrojona jest ... a gdzie buteli , wanienka i cala masa duperelkow ??


bardzo fajny ten podgrzewacz !! i cena super :)
 
Asionek31 wanienka akurat tam jest. Butelki itp skopiowałam sobie z innej strony. Ale może napisz czego tam brakuje, to sobie dopisze, bo ja to zielona jestem.
 
reklama
Ewa ja mialam podgrzewacz aventu ale ani razu go nie uzylam, uwazam to za zbedny wydatek, ale to oczywiscie jest indywidualne bo inne mamy nie wyobrazaja sobie zycia bez niego
 
Do góry