reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

anita
poważnie za taką cenę byłaś zadowolona? ja już byłam gotowa wydać te 300 zł na aventa ale jeśli mówisz że ten bez problemu zasysał no to będę musiała to rozważyć.

malutka
łóżeczko czadowe, ale czy ma regulację poziomu dna?
 
reklama
Jeśli chodzi o wkładki to ja używałam ogromne ilości przez 7 miesięcy ale tych jednorazowych i najbardziej lubiłam babyOno WKŁADKI LAKTACYJNE BabyOno MEGA PAKA 60 sztuk! (1689618520) - Aukcje internetowe Allegro , lubiłam je za ich cienkość. Z muszlami nie miałam doświadczenia ale jakoś mnie nie przekonywało noszenie przez cały dzień sylikonu czy plastiku w staniku. Wiem, ze są jeszcze wielorazowe takie do prania ale to też nie dla mnie bo musiałabym je ciągle prać i zmieniać.

Dodam jeszcze, ze ja musiałam wkładek używać non stop bo w nocy zalewał mnie pokarm a w ciągu dnia na samo wspomnienie karmienia zalewałam się mlekiem i dlatego lepiej sprawdziły się jednorazowe. Muszle są chyba lepsze jak się ich używa tylko przy karmieniu.
 
Ostatnia edycja:
malutka super to łóżeczko :tak::tak:


piękne!! :-)

a mam jeszcze jedno pytanie wkładki laktacyjne lepsze jednorazowe, czy te muszle wielorazowe?

ja kupiłam właśnie BabyOno 60 szt, ja używałam tylko w nocy wkładek...poza tym miałam5 staników takich trykotowych wiec jak coś wyleciało to po prostu stanik do pralki z dzidziusiowymi ciuszkami

Zaintrygowałyście mnie tym laktatorem TT :tak::tak::tak:
 
Też miałam kilka staników takich miękkich sportowych albo dziewczęcych i co chwilę któryś był w praniu. Dla mnie te cieknące cycki to była jedna z gorszych rzeczy podczas karmienie. Ciekawe czy teraz będzie tak samo

TT ma też elektryczny laktator ale nie wiem jak się sprawdza
 
matko od 3 godzin siedzę na alle i szukam wszystkiego do dzidiza i dla siebie, ile tego jest :szok:
kiedy ja się wyrobie z kupowaniem tego wszystkiego :szok: dobrze, że mam termin na koniec października
ale w zasadzie różnie może być więc nie wiem jak zdążę do końca września zeby wszystko pokupować :zawstydzona/y:
 
Ale was wzięło...ja się niby na dzidziusiowe zakupy w piątek wybralam, ale skończyło się na jednym pajacyku bo się wkurzyłam że nie znam płci a wszystko jest na podział babskie/chłopskie, niic unisex. I mi się zakupów odechciało.
 
reklama

Ja dzisiaj taki wlasnie zamowilam na allegro. Czytalam o nim duzo dobrych opini poza tym butelki tez kupilam TT wiec beda mi do laktatora pasowaly jak cos.

właśnie się nad nim zastanawiam :) ale skoro pare opinii pozytywnych to po wypłacie zamówię :)

a kupujecie silikonowe osłonki na brodawki??

Ja kupilam dzis takie oslonki, zobaczymy czy sie przydadza. Sa tanie wiec nie jest to jakis spory wydatek o takie OSŁONKI PIERSI 0%BPA 2 sztuki BABYONO r.M (1698714478) - Aukcje internetowe Allegro

No to pochwalę się moim ostatnim zakupem o którym wspominałam :tak: Budka od gondolki jest uniwersalna, może być założona do łóżeczka ;-)
Zobacz załącznik 369032Zobacz załącznik 369033Zobacz załącznik 369034Zobacz załącznik 369035Zobacz załącznik 369036

Sliczne to lozeczko!

A co myslicie o takim podgrzewaczu PODGRZEWACZ DO BUTELEK FIRMOWY AUTO/DOM PRZEBADANY (1654368239) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry