reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

a mi dzisiaj sie udalo kupic w promocji spiworek do maxi cosi :happy: Przy pierwszym synku meczylam sie z kocykiem i ciagle upychalam mu pod nozkami a teraz taka wygoda... http://www.maxi-cosi.de/de-de/produkte/zubehör/footmuff-pebble.aspx
A wczoraj mezus zlozyl mi komode , to moglam sobie dzisiaj poupychac ciuszki dla mluszka.To jest chyba najfajniejszy czas... kupowanie ukladanie:-) a myslalam ze z 2 dzieckiem nie bede miala takiej glupawki:-D

A co do podgrzewacza mi sie przydal chocby przy podgrzewaniu sloiczkow, super wygoda.
Ale mialam aventa , do sloiczkow bedzie ok, ale jak bede potrzebowac podgrzac butle to bede miala klopot bo butelki kupilam tez od TT:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta fajny ten spiworek, wlasnie tez sie nad czyms takim zastanawiam tylko takim zeby pozniej pasowal do wozka glebokiego i spacerowki
pamietam jak Jaska musialam w samochodzie rozbierac z kombinezonu, myslalam ze zwariuje, cala spocona bylam po takiej akcji
a spiworek tylko sie rozpina i ok
 
odnośnie laktatora stwierdziłam, ze zaczekam niech mi koleżanka pokaże co ma za cudaka, jak mi spasuje to pożyczę, a jak nie to kupie TT :)
co do nakładek silikonowych na brodawki, ja zainwestuję bo mam wklęsłe brodawki, więc nie mam pojęcia jak to moje dziecię będzie szamać :/ tylko nie wiem jeszcze jaki rozmiar kupić, s, m??

skoro piszecie, ze w zasadzie w większości jednorazowych wkładek laktacyjnych używałyście w nocy, to zdecydowałam się na jednorazowe, bo będą wygodniejsze, kumpela mi podrzuciła z johson & johson więc mam problem z głowy :) mają też dobre opinie więc git

podgrzewacz kupię, ale chyba po porodzie, bo aż tak mi się z tym nie spieszy, ale linki zapisałam :)

a właśnie, byłam u kumpeli która na dniach rodzi ma ten przewijak usztywniany, faktycznie są na tylnej części 4 nóżki więc nie ma szans żeby się przesuwał
 
Ostatnia edycja:
kochane a czy możecie mi powiedzieć czy te podgrzewacze faktycznie są niezbędne? jakos mam wrażenie że da się bez nich obejść...

nigdy nie używałam i mi go nie brakowało :no::no:


ilonka26 no ja kiedyś czytałam na temat laktatorów i tak naprawdę to jest oipnia ze to jednak rzecz osobista i nie powinno sie używać po kimś... te takie do wypożyczenia w szpitalu lub aptece sa specjalnie skonstruowane do użytku przez kilka osób
 
nigdy nie używałam i mi go nie brakowało :no::no:


ilonka26 no ja kiedyś czytałam na temat laktatorów i tak naprawdę to jest oipnia ze to jednak rzecz osobista i nie powinno sie używać po kimś... te takie do wypożyczenia w szpitalu lub aptece sa specjalnie skonstruowane do użytku przez kilka osób
noi to dobrze wiedzieć, no to nie mam się nad czym zastanawiać tylko zamówię TT
 
Mi podgrzewacz bardzo sie przydał... wkładałam do niego butelke z woda i ustawiałam na stałą temperature, w pojemniczkach z TT miałam odmierzone mleko w proszku i jak mała budziła sie w srodku nocy to tylko sypałam mleczko mieszałam i sru...jak sie zepsuł to katorga była całe przygotowania w kuchni w mikroweli przy akompaniamencie ryku...
 
Ja mleko przygotowywałam tak, że na noc zagotowywałam sobie wode, a w nocy tylko podgrzewałam w czajniku i wlewałam do odmierzonego mleka i też było ekspresowo. A słoiczki w mikrofali.
 
Wlasnie ja chyba tez sie wstrzymam z takimi zakupami jak podgrzewacz, steryzator, czy tez laktator. Nie wiem jak bede karmic czy cycem czy butla takze wstrzymam sie narazie z tym do porodu...
 
reklama
Laktatora też nie kupuję, bo jak będzie tak jak przy pierwszym (mało mleka i w rezultacie karmienie tylko 2 miesiące) to się nie kalkuluje. Tego typu rzeczy lepiej odłożyć do po urodzeniu, bo z pokarmem nic nigdy nie wiadomo.
 
Do góry