reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

ja im caly czas powtarzam, nie sluchaja... i kazdy chce kupic wszystko. a to tylko rodzina ze strony meza... mam nadzieje ze jak pojedziemy do PL w czerwcu to sie nie okaze ze mamy juz kolejne wyprawki dla nastepnych trojga dzieci ;)
 
reklama
schodze z tematatu wózkowego i pochwalę się co ja już kupiłam sobie dla dziecka.
skorzystałam z tego ze byłam w Pl i sobie kupiłam dużo rzeczy nowych/używanych dużo taniej niż tu gdzie mieszkam.
mam już:
- przwijak na kółkach z półkami
- podgrzewacz i sterylizator elektyczny "canpol babies"
- fotelik maxi cosi + baza do auta
- laktator elektryczny "medela", ręczny mam po pierwszym dziecku
- dostałam od kumpeli 10 szt pieluch tetrowych i paczkę małych pampersów
- wozek, zabawki, łóżeczko,leżaczek- bujaczek, mata edukacyjna - po pierwszym dziecku

na razie ameno....czekam na soldy i bedę kupować ciuchy

Fajnie się robi zakupy dla dziecka. Też bym chciała ale już prawie wszystko mam po starszym tylko nowe kosmetyki i świeże tetrówki muszę kupić. No i ten przewijak z półkami świetna sprawa - tego nie mam.... jeszcze

Cytryna moja mama dostałą świra na punkcie ciuchów, kupowała tonami w lumpkach przeważnie. Fakt, że ładne ale tyle tego było, że niektórych nie założyłam. Plus był taki, że zaoszczędziłam na proszku do prania :).
 
Ostatnia edycja:
moja droga to poważnie się obkupiłaś :-) ja na razie nie kupuje nic :tak:

mam świadomość tego że trochę za wcześnie na takie zakupy,ale byliśmy teraz na święta w Pl więc kupiłam te rzeczy.następnym razem przyjadę na B.Narodzenie.
jakbym była w Pl to bym zaczęła koło 7/8 miesiaca kupować coś...no ale teraz sobie leży i się kurzy :tak::-)

cytryna mnie osobiście coś takiego drażni...u nas wiedzą,że coś dla dziecka jak ktoś chciał kupić to konsultował to ze mną,bo to mnie się musi podobać,a poza tym mnie cieszyło to,że sama sobie kupowałam co chciałam dla dziecka.od nikogo na nic nie czekałam przynajmniej teraz mam wszytko takie jak chciałam.
moja znajoma też ma podobną sytuacje,z tym że jej teściowa i rodzina jej męza robią takie "suprise"
np. miała upatrzony jakiś wozek to okazało się że dostała od brata jej męza wozek z serii "czołg" wyklina go aż do dziś,bo mieszka na pierwszym pietrze musi go taszczyć.
ostatnio mi powiedziała,że musi sobie nową karuzelę nad lożeczko kupić,bo tą co dostała od teściowej spadła na podłogę i się złamała bo była plastikowa....
hehe ja jej mówię: " czy aby na pewno ta karuzela sama spadła??" bo jakąś euforię widziałam w niej jak mowiła,ze w koncu kupi sobie taką ktora jej się podoba :)
pysia z dzieckiem to jest wielka niewiadoma,bo u mnie np. wózek parasolka jest w użyciu aż do dziś.jak jadę na miasto,do galerii itd. to wolę wziac wózek bo przynajmniej dziecko ma na czym siedzieć po drugie nie muszę nosić tych wszystkich rzeczy,tylko kładę na wózek.
uwierz mi że z rocznym dzieckiem czy 1,5 rocznym daleko nie pochodzisz na spacery,owszem dziecko nie bedzie chciało siedziec w wózku ale jak Ty bedziesz chciała gdzieś się wybrać na dłuższy spacer bedziesz potrzebować wózek. wiec tak czy siak kupisz jakiś lżejszy :p
 
Ostatnia edycja:
Jak jesteśmy przy temacie wózków, to ja mam pytanie do tych dzieciatych już Mam- czy spacerówka, gdzie jest możliwość ustawienia siedzenia tylko przodem do kierunku jazdy to duża niedogodność, czy lepiej szukać takiego, gdzie można to siedzenie ustawić w obydwu kierunkach? Wiadomo, że w gondoli mamy cały czas oko na malucha, a w takiej "jednokierunkowej" spacerówce to już niekoniecznie- Mamuśki wypowiedzcie się proszę
 
madzilka wg. mnie wszystko zależy od wieku dziecka, ile będzie miało kiedy przejdzie na wózek spacerowy,bo taki bobas 6-7 miesięczny to bedzie stękał jak mamy nie bedzie widział,a takie dziecko ponad roczne to chętnie bedzie oglądać otaczający go świat...

najlepiej miec wózek ze zmiennym siedziskiem:-)

najczęściej to są wózki z serii "3w1"
nie wiem czy istnieje sama spacerówka w której zmienia się siedzisko :/
 
Czesc Dziewczyny, chcialam sie zapytac na tym watku czy ktores bylyby zainteresowane kupnem ubranek dzieciecych od urodzenia do roku i wiecej, dziewczecych i chlopiecych. Wszystkie ubranka w super stanie z Irlandii wiele firmoych, wszystko co potrzeba dla dziecka ok. 2000 szt. Caly lipiec bede w Polsce i chcialabym wiedziec czy bedzie zainteresowanie??? Ciuszki cudowne, piekne, buty,body, spioch i konkretne rzeczy spodnie,sukienki,bluzeczki,bluzy kurtki itp. na lato i zieme. Mozna przyjechac i wybrac co sie chce. Duzo nowych rzeczy 70% taniej od orginalnej ceny Mieszkam kolo Krakowa 15min. Prosze o pw jezeli ktos jest zainteresowany. Pozdrawiam Iwona
 
madzilka - przy małym dziecku przez jakiś czas póki się nie przyzwyczai lepiej mieć siedzisko skierowane do mamy, natomiast potem już dziecko jest na tyle ciekawe otaczającego go świata, że musi być spacerówka gdzie siedzi twarzą do kierunku jazdy :tak: przy wózkach wielofunkcyjnych taka możliwość przepinania istnieje, natomiast przy lekkiej spacerówce wszystkie siedziska są raczej w kierunku jazdy
 
madzilka wg. mnie wszystko zależy od wieku dziecka, ile będzie miało kiedy przejdzie na wózek spacerowy,bo taki bobas 6-7 miesięczny to bedzie stękał jak mamy nie bedzie widział,a takie dziecko ponad roczne to chętnie bedzie oglądać otaczający go świat...

najlepiej miec wózek ze zmiennym siedziskiem:-)

najczęściej to są wózki z serii "3w1"
nie wiem czy istnieje sama spacerówka w której zmienia się siedzisko :/
dokladnie, niektore dzieci wola widziec mame, inne szybko chca odkrywac swiat
moj Jas mial 6 mies jak przesiedlismy sie do parasolki, ktora jest tylko przodem i mu sie podoba

aaaaa peg perego switch ma zmienny kierunek jazdy a jest parasolka ale droga jak cholera
 
schodze z tematatu wózkowego i pochwalę się co ja już kupiłam sobie dla dziecka.
skorzystałam z tego ze byłam w Pl i sobie kupiłam dużo rzeczy nowych/używanych dużo taniej niż tu gdzie mieszkam.
mam już:
- przwijak na kółkach z półkami
- podgrzewacz i sterylizator elektyczny "canpol babies"
- fotelik maxi cosi + baza do auta
- laktator elektryczny "medela", ręczny mam po pierwszym dziecku
- dostałam od kumpeli 10 szt pieluch tetrowych i paczkę małych pampersów
- wozek, zabawki, łóżeczko,leżaczek- bujaczek, mata edukacyjna - po pierwszym dziecku

na razie ameno....czekam na soldy i bedę kupować ciuchy

super zakupy :)
widze , ze kupilas przewijak na kolkach , z wanienka tez ?? bo widzialam takie na Allegro i sie zastanawiam wlasnie czy oplaca sie to kupic i czy przydatne to jest ??
tez czekam na soldy :)

cytryna - to przystopuj rodzinę bo taki maluszek tak szybko rośnie, że w połowie tych rzeczy w ogóle go nie zobaczysz, powiedz niech kupują też inne rozmiary ;-)

dokladnie , moze niech juz kupuje wieksze ciuszki ( chociaz tez nie widadomo jaki rozmiar bedzie dziecko nosic ) ale body moga byc :)
albo jakies akcezsoria dla dzidzi :)

Czesc Dziewczyny, chcialam sie zapytac na tym watku czy ktores bylyby zainteresowane kupnem ubranek dzieciecych od urodzenia do roku i wiecej, dziewczecych i chlopiecych. Wszystkie ubranka w super stanie z Irlandii wiele firmoych, wszystko co potrzeba dla dziecka ok. 2000 szt. Caly lipiec bede w Polsce i chcialabym wiedziec czy bedzie zainteresowanie??? Ciuszki cudowne, piekne, buty,body, spioch i konkretne rzeczy spodnie,sukienki,bluzeczki,bluzy kurtki itp. na lato i zieme. Mozna przyjechac i wybrac co sie chce. Duzo nowych rzeczy 70% taniej od orginalnej ceny Mieszkam kolo Krakowa 15min. Prosze o pw jezeli ktos jest zainteresowany. Pozdrawiam Iwona

moze zrob zestaw i wystaw na Allegro z opcja licytacji ?? z tego co widze jak sa fajne ciuszki to ida takie zestawy jak woda :)
 
reklama
Dzięki kochane za opinie- jeszcze wprawdzie nie czas kupowania wózka, ale zaczęłam szperać w necie i zgłupłam...
 
Do góry