reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

właśnie o czymś takim myślałam. a jakie masz rozmiary? bo nie wiem jak dużą kupić żeby spokojnie łóżeczko zasłoniła?

jeszcze mi się przypomniało że przydało by się kupić jakąś koszulę do porodu, bo mi będzie szkoda tych które mam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
I znów, to od szpitala zalezy bo ja miałam swoją i w niej rodziłam. I całe szczęście bo słyszałam że w niektórych dają takie przykrótkawe wiazane z tyłu tak że dupsko ma się całe na wierzchu.
 
laski z uk powiedzcie mi prosze czy nie orientujecie sie jakie materace sa tutaj dobre ??
bo nie wiem kompletnie czy kupowac tutaj czy sprowadzac z pl

WeraMirek kroy kompelcik zamowilas???
 
laski z uk powiedzcie mi prosze czy nie orientujecie sie jakie materace sa tutaj dobre ??
bo nie wiem kompletnie czy kupowac tutaj czy sprowadzac z pl

WeraMirek kroy kompelcik zamowilas???


Niestety nie zamawialam go przez internet. W moim miescie mam znajomego ktory zajmuje sie hurtownia dzieciaca. Wczesniej ogladalam w angli, ale takie kolderki cieniutki (3rzeczy) w komplecie kosztuja ok 40-50f.
A jak bylam w Polsce to podjechalam do niego. Ja juz sobie wybralam wozek, za 1400zl z fotelikiem samochodowym do 13kg (3 w1)
Do tego posciel, koderka, itd...
I za wszystko wraz z przesylka do angli zaplacic musze 1750zl:) Oplaca mi sie.
Poprosilam zeby mi to wszystko skompletowal na wrzesien:)
 
reklama
ja też kołderki i podusi nie kupuję, bynajmniej nie na początku. kupuję 2 prześcieradła, moskitierę, rożek dostałam od siostry i drugiego chyba nie kupię bo to tylko na chwilę, 2 śpiworki (ale nie od razu tylko jak mała będzie miała jakieś 3m i już w rożku spała nie będzie) no i zastanawiamy się nad ochraniaczem, czy warto? bo czytałam na innym wątku ze jak dziecko ruchliwe to może główkę do tego przytulić i przestać oddychać
A co do łóżeczka to ja chcę takie : Jardrew łóżeczka dziecięce Tymon II 120x60 - sklep dla dzieci – 2o2.pl tylko zamiast misia z żyrafą. I co do koloru jeszcze nie zdecydowaliśmy bo jest dosyć spory wybór. A materacyk będzie lateksowo-kokosowy



[FONT=&quot]*Miłka[/FONT] kota raczej nie oduczę wchodzenia do pokoju bo mała będzie spała z nami w sypialni a to również ulubione miejsce spania kota, i obawiam się że jak nie pozwolimy mu tam wchodzić to się będzie mścił. Tym bardziej że mamy małe mieszkanko tylko 2 pokoje więc nie ma za wiele miejsca.
 
Do góry