reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
w jakim kontekście pytasz??
piszę w kontekście tego jakie sobie zakupić na okres porodu i połogu, bo nie mam pojęcia

Dziewczyny znalazłam cudowna wanienkę :-) Anatomiczny kształt wanienki umożliwia kąpiel w 2 wygodnych pozycjach w zależności od wieku dziecka: półleżącej i siedzącej. Myślę,że super sprawa dla początkujących rodziców :-) Co o niej myślicie?



WANIENKA HIPCIO PRIMA BABY 3 kolory + PREZENT (1717359182) - Aukcje internetowe Allegro
wydaje mi się że ta wanienka jest mała bynajmniej jak dla mnie. ale każdy ma inne preferencje, ja mam najzwyklejszą wanienke bo wg w takiej najwygodniej kąpać.
 
Ati o a ja właśnie ostatnio zastanawiałam się nad wanienkami, bo te zwykłe mi nie przypadły do gustu z pierwszym dzieckiem, może i na dłużej starczają, ale są niewygodne, trzeba do nich wkłady kupować albo męczyć się samemu z podtrzymywaniem.
kasiadz cudeńko, takiego bajeranckiego śpiworka jeszcze nie widziałam
 


tricolor
ja chce kupić chustę do noszenia małej, ale to po porodzie zastanowię się jaką kupić. A masz jakieś typy??


Nowe chusty przeważnie są dośc "sztywne" więc najlpeiej zacząć od prania co by zmiękczyć, ale jeszcze lepszym uważam wyjściem jest kupić używaną. I taniej wychodzi i jest z wiadomych wzgledów podatniejsza na wiazanie. Dzisiaj już późno, ale jutro napisze coś więcej. Wspomnę tylko, że miałam dwie chusty tkane, różnych firm i zostawiłam sobie diamentowa z bambusem bo właśnie lepiej się układa i jest delikatniejsza, a teraz słuzy mi za "huśtawkę" w altance
P1040554 [HDTV (1080)].jpg
Musisz brac pod uwagę swój wzrost, wzrost innej osoby która będzie chciała nosić dziecko ( mój mąż nie nosił ), porę roku ( są grube i cienkie ) ... najlepiej poczytac na specjalnych serwisach, np. Szkoła Chustonoszenia
Ta moja co na zdjęciu jest to firmy NATI jest NATIBABY - chusty do noszenia dzieci, pościele dziecięce, bluzki do karmienia

ja pamiętam że po pierwszym porodzie używałam takich wkładek kupiłam je w aptece niebyły wcale takie drogie a przydały mi się tylko na chwilę ale tylko dlatego że miałam cc więc mnie wyczyścili a wkładki wykorzystałam jako wkładki do pieluchy tetrowej na pierwsze kupki małej.

dziś udało mi się kupic za całkiem fajną cenę leżaczek

Świetny zakup :-)

Dziewczyny znalazłam cudowna wanienkę :-) Anatomiczny kształt wanienki umożliwia kąpiel w 2 wygodnych pozycjach w zależności od wieku dziecka: półleżącej i siedzącej. Myślę,że super sprawa dla początkujących rodziców :-) Co o niej myślicie?



WANIENKA HIPCIO PRIMA BABY 3 kolory + PREZENT (1717359182) - Aukcje internetowe Allegro

Super. Ja mam taką Wanienka Onda z termometrem (790) – OK Baby Gratka-Gagatka ( perłową ) i tez super się sprawdzała. A jak macie zwykłą wanienkę lub bedziecie w wannie kapac to polecam "foczkę" Praktyczny fotelik foczka do kąpieli NOWOWRODKA (1720140110) - Aukcje internetowe Allegro

a jeszcze się pochwalę jakie cudeńko wylicytowałam, żeby mieć w co maleństwo ubrać jak ze szpitala będziemy wychodzili :)
62 VERTBAUDET kombinezon 2w1 PRZEŚLICZNY (1709022515) - Aukcje internetowe Allegro

Śliczny !
 
ta wanienka tricolor jest właściwie taka sama jak tak ta co Ati proponuje tylko droższa :tak::tak:

ja też posiadam chustę ...użyłam jej kilka razy :-p:-p zanim się w nią zamotałam to domel już chciał wyjść
 
piszę w kontekście tego jakie sobie zakupić na okres porodu i połogu, bo nie mam pojęcia
.
tośmy się źle zrozumiały, bo ja pytałam czy chodzi ci o chłonność, wielkość czy cuś?? ale mniemam, ze o to też :-D
ja kupię z belli, są chyba nawet tańsze, a u mnie w szpitalach wszyscy je polecają, z resztą i tak kupię je na pobyt w szpitalu, bo w domu już zmienię na zwykłe skrzydełkowe z naturella :)

tricolo dzięki za podpowiedź, myślę, ze na dobry początek kupię używaną, ale i tak musze się zastanowić, bo przeciesz mała urodzi się w październiku, więc przez zimę nie będę ją targać pod kurtką, bo i mi będzie niewygodnie i jej, a około kwietnia to nie wiem czy już mała nie będzie za duża na chustę :/
 
ilonka ja bardzo długo używałam tych podkładów a te z belli były kiepskie bo jak troszeczkę nasiąkły to zwijały się w taki wałek i wbijały się w piczkę prosto w szew. Miałem próbki tych seni lady ze szpitala i były o niebo wygodniejsze bo one są jakoś tak sprasowane, że nie zwijają się i ten wkład się nie przesuwa. Mam je zamiar wziąć do szpitala, żeby się z tymi zwykłymi nie męczyć

Kasia całkiem pomysłowy i ładny ten Twój kombinezonik. Tez muszę taka malizne upolować bo większych to mam sporo...
 
reklama
tośmy się źle zrozumiały, bo ja pytałam czy chodzi ci o chłonność, wielkość czy cuś?? ale mniemam, ze o to też :-D
ja kupię z belli, są chyba nawet tańsze, a u mnie w szpitalach wszyscy je polecają, z resztą i tak kupię je na pobyt w szpitalu, bo w domu już zmienię na zwykłe skrzydełkowe z naturella :)

tricolo dzięki za podpowiedź, myślę, ze na dobry początek kupię używaną, ale i tak musze się zastanowić, bo przeciesz mała urodzi się w październiku, więc przez zimę nie będę ją targać pod kurtką, bo i mi będzie niewygodnie i jej, a około kwietnia to nie wiem czy już mała nie będzie za duża na chustę :/

Ja czytalam wczoraj na lipcowkach taki watek co dziewczyny odradzaja i polecaja. Wszystkie praktycznie odradzaja te wklady poporodowe belli. Ja na pewno kupie seni lady, nie lubie miec byle jakich podpasek a po porodzie to bedzie nas zalewalo bardziej niz przy okresie. Wole sie czuc komfortowo. Wogole dziewczyny warto zerknac na ten watek bo lipcowki sa na swiezo ze wszystkim i mozna sobie poczytac co jest warte zakupienia.
 
Do góry