reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

Kasia dzięki za podpowiedź ale ja akurat szukam wózka rok po roku. Jak byłam w sklepie to przekonałam się, że te jeden za drugim fatalnie się prowadzi lepsze w obsłudze są te jeden obok drugiego tylko boję się, że jak po zakupy pojadę to się między straganami nie zmieszczę a i w lidlu i biedronie będę miała problem. Coś wymyślę.

sivi ja przy Zosi nie miałam takich małych sukienek bo mi wszyscy mówili, że niepraktyczne a potem żałowałam bo w końcu na wyjście do rodzinki to można sobie na takie słodkie niepraktyczne cudo pozwolić.
 
reklama
bardzo fajne zakupy


Śpiworek bardzo fajny. Ja mam jeden po siostrzeńcu, jak mała będzie chciała w nim spać to kupię jeszcze jeden bo siostrzeniec nie chciał spać w nim!
Co do karmienia piersią to babka z SR twierdzi że każda kobieta która urodziła dziecko ma pokarm tylko u niektórych należy odpowiednio stymulować brodawki. Niektóre mają mało pokarmu i przechodzą na sztuczny a tak naprawdę ilość pokarmu zależy od ilości zapotrzebowania dziecka więc w takich przypadkach trzeba go często ściągać, to organizm będzie go więcej produkował :)


fajne zakupy, a powiedz mi te pojemniki na pokarm pasują do każdego laktatora avent?
hmmm a co to są muszle laktacyjne?
To są muszle laktacyjne Muszle Laktacyjne AVENT + Gratis - NOWE PROMOCJA (1712947281) - Aukcje internetowe Allegro jak dla mnie bardzo przydatna rzecz, nic Ci nie przecieka jak to jest z tradycyjnymi wkładkami ;-)
A odnośnie pojemników, to szczerze nie wiem, ja mam taki LAKTATOR RĘCZNY PHILIPS AVENT ISIS 0% BPA +BUTELKA (1690687336) - Aukcje internetowe Allegro
Jak nie będą pasowały do mojego to będę po prostu zlewać i tyle :-D
 
Hey dziewczyny, jestem nowa, ale pozwole sie wtracic w temat ;P Co do laktatora uwazam, ze moze nie jest niezbedny, ale bardzo sie przydaje i nie tylko przy nawale, ale wlasnie wtedy kiedy my mamusie chcemy troche odpoczac od naszych pociech i pojsc na spacer czy na zakupy. Wielkosc piersi nie ma nic do tego czy bedziecie mialy mleko i ile. Jak zaszlam w 1 ciaze mialam rozmiar B a jak urodzilam to urusl mi do D-E, mimo takich wielkich rozmiarow, mialam bardzo malo pakarmu, musialam dokarmiac sztucznie a po 3 miesiacach pokarm wogole zanikl. Teraz cycki mi tak nie rosna (mam rozmiar C) ale mam nadzieje, ze tym razem bede mogla troche dluzej pokarmic dzidzie wlasnym mleczkiem ;)
Jesli chodzi o wyprawke, to faktycznie dzieci rodza sie w roznych rozmiarach ;P Jedne sa wielksze inne mniejsze. Mysle, ze warto kupic kilka sztuk z rozmiaru 56 ja zamierzam kupic po 3 sztuki body(najlepsze sa rozpinane przez cale cialo, takie lejace sie w rekach malenstwo duzo latwiej rozebrac bez koniecznosci przeprawy przez glowke) i 3 spioszkow moze z 2 pajacyki i jakis sweterek a reszte na 62 a w razie czego zawsze mozna dokupic. Jesli chodzi o roz.62 to mysle, ze kupie:
- 5 body z dlugim rekawem
- 2-3 body z krotkim rekawem
- 5 spioszkow
- 2-3 pajacyki
- kombinezon
- sweterek
Moj synek strasznie ulewal, musialam co chwile go przebierac takze nie martwcie sie o puste pralki, chyba, ze wam sie uda i takich przygod nie bedziecie mialy ;]

A jescze pieluchy tetrowe DUUUUUUUUUUUUUUZO wlasnie z wyzej wymienionego powodu!!
 
Hey co myslicie o takim kombinezonie?? Fajne sa te zawijane stopki i lapki ;)
4PORY ROKU KOMBINEZON Z ŁAPKAMI I STÓPKAMI 62 (1713686513) - Aukcje internetowe Allegro

kombinezon fajny, też o takim myślałam o rozmiarze 62 na wyjście ze szpitala, bo na zimę to wg mnie nie jest zbyt ciepły. Ale jeszcze się waham ponieważ kilka mam powiedziało mi że dla takiego maleństwa najlepszy jest kombinezon taki jak śpiworek na dole bo można w niego szybko dziecko zapakować nie doprowadzając do przegrzania :)
 
dziekuje kochane :-) ogarnal mnie szal zakupowy a najbardziej cierpie, ze wszystkie rzeczy zobacze dopiero na poczatku pazdziernika jak moja mama przyjedzie i mi przywiezie :-(
A teraz poprosze o informacje od mamus juz wyspecjalizowanych - mianowicie jaki laktator polecacie? co do niego powinnam dokupic i w jaki sposob i ile czasu sie przechowuje sciagniety pokarm? Bo ja to zielona jestem
 
reklama
pysiu dziekowac, jestem przezadowolona, a posciel kubusiowa nr. 1 bo pokoik na bialo - rozowo chce urzadzic, szafa jest biala kupiona w zeszlym roku, zaslony biale ikeowskie (zreszta jak i szafa) to dokupie biale lozeczko pewnie tez z ikei bo niedrogie a fajne, dorzuce rozowo- biala posciel, rozowy dywaniczek, biala narzute na kanape( bo niestety jest zielona, ale nie bede zmieniala) i mam urzadzony piekny pokoik dla coruni
 
Do góry