reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
Otrzymałam o to taką kołyskę wiklinową na uchwytem i na kółeczkach. Coś jak wózek, tylko że domowy. Może się sprawdzi...:confused:
 

Załączniki

  • IMG_7242.jpg
    IMG_7242.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 52
ja nadal mam tylko termometr z Lidla ;-)
To z nowych rzeczy ja też mam termometr i nianię. Parę ciuchów po Zosi i resztę muszę kupić
Malutka zapomniałam na głównym napisać, że ten komplet dla chłopców uroczy szczególnie ten dzianinowy pajac z kieszeniami.
No i dopiero dzisiaj jak przeglądałam zakupowy to zobaczyłam łóżeczko. Podoba mi się. Napisz mi proszę czy do tego wyrka pasuje standardowy materac 120/60?
 
To z nowych rzeczy ja też mam termometr i nianię. Parę ciuchów po Zosi i resztę muszę kupić
Malutka zapomniałam na głównym napisać, że ten komplet dla chłopców uroczy szczególnie ten dzianinowy pajac z kieszeniami.
No i dopiero dzisiaj jak przeglądałam zakupowy to zobaczyłam łóżeczko. Podoba mi się. Napisz mi proszę czy do tego wyrka pasuje standardowy materac 120/60?
Niestety nie, mi zależało na mniejszym łóżeczku niż standardowe, a materacyk taki jaki jest w komplecie moim zdaniem wystarczy, choć można i kupić w takich rozmiarach na allegro...
 
kochane a czy możecie mi powiedzieć czy te podgrzewacze faktycznie są niezbędne? jakos mam wrażenie że da się bez nich obejść...

ja juz kupilam
szanse , ze karmic cycem ma bardzo male , a ze bede dlugo to juz wogole zerowe wiec wiem , ze mi sie przyda :)
mozna sobie radzic innaczej , ale jak male placze z glodu to czas sie liczy hehe

Asionek31 wanienka akurat tam jest. Butelki itp skopiowałam sobie z innej strony. Ale może napisz czego tam brakuje, to sobie dopisze, bo ja to zielona jestem.

kurcze jak dla mnie mase rzeczy ... wiesz co wejdz sobie na ten watek i poczytaj :) ja z niego skorzystalam bardzo duzo , powykreslalam mase rzeczy niepotrzebnych , a dodalam potrzebne dziewczyny juz maja doswiadczenie , bo mamuski sie wypowiadaja takze polecam poczytac :)
Polecamy - odradzamy :) - Forum Wizaz.pl

Ewa Banak ja tam uważam, że garnek z wodą wystarczy zamiast podrzewacza
Klementinka dzięki za opinie na temat TT, własnie ta nakładka też wydawało mi się, że jest ok, a Ty to potwierdziłaś :)

ja mam taka kuchnie , ze jakbym miala garnek z woda wstawiac to dziecko by sie zaplakalo to raz , a dwa bym na rachunki nie wyrobila :)

kobitki co sądzicie o tym podgrzewaczu z funkcją sterylizacji

SPRAWDZONY PODGRZEWACZ DO BUTELEK +WYBIERZ GRATIS! (1681175519) - Aukcje internetowe Allegro

moja mama zajrzała mi przez ramię jak przeglądałam i uparła się zeby w jej imieniu kupić ....kurde jakaś nieznana firma no niby "chwalą " się że mają akceptację sanepidu, że przebadani...ale nie wiem co o tym myśleć

gdzies dziewczyny polecaly ten podgrzewacz z tego co pamietam

Otrzymałam o to taką kołyskę wiklinową na uchwytem i na kółeczkach. Coś jak wózek, tylko że domowy. Może się sprawdzi...:confused:

fajna :)
 
reklama
Do góry