reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty i nosidelka :)

Aga tak, na forum masz taki wątek ze zdjęciami Jak dopasować MT? - prośba o porady i spójrz że nawet 2-latki niektóre mają panel od kolanka do kolanka. Aga tu nie chodzi o wagę a raczej jaki rozmiar ubranek dziecko nosi.

Ula musisz się rozejrzeć za nosidłami dwurozmiarowymi, z regulacją.


Bo tu chodzi o to żeby zachować pozycję żabki. Taki dwulatek juz jej az tak nie zrobi, nie podciągnie mu się nóżek za wysoko, zresztą nie ma takiej już potrzeby.

Jak panel będzie za wąski to nie ma żabki, robi się wisiadło, dziecko jest w nienaturalnej pozycji. Z kolei jak będzie za szeroki
to będzie efekt rozjechanej żaby.
 
reklama
Dziewczyny dzieki za rady... szkoda tylko ze mnie czas goni, bo bym sobie pewno zamowila wlasnego projektu Mei Tai, a tak to kupilam cos takiego. Nie bylo nic innego wiec wzielam to.
Ergo bæresele i steden for bæremeis? - FINN Torget
Co o tym sadzicie? Jest z bawelny organicznej, no i mozna nosic na plecach, brzuchu albo z boku. Mnie najwygodnie na plecach.
Mam nadzieje ze sie sprawdzi na wakacjach ;-) i ze Madelenka tez bedzie siedziala w tym wygodnie.
Ja kupilam uzywane za 850 Nok w kolorze niebieskim w haftowane kwiatki.
 
kurcze a ja czytałam że dziecko starsze nie musi mieć panela od kolanka do kolanka i to na chustowym to wyczytałam

kira
a masz jakies zdjęcie nosidła gzie widać was ładnie z przodu?? i czy nosiłaś w niej na plecach jak tak to też bym zdjęcie prosiła :-) sprzedaje fotelik i tak sobie myślę że nosidło mężowi sprawię :-)

aga niestety na plecach nie mam zdjecia a i tez nie nosze ignasia bo on cos nie lubi;) w zalaczniku zdjecia z nosidlem:)
dziunka potwierdzam ze mozna wydluzyc panel (chyba na zdjeciu widac zameczek) ale na szerokosc to chyba nie bardzo:/
 

Załączniki

  • nosidlo2.jpg
    nosidlo2.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 37
  • nosidlo1.jpg
    nosidlo1.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 27
My mamy takie nosidełko, ale używam go wyłącznie, jak zapomnę czegoś ze sklepu, a nie chce mi się wózka znosić..:-D
 

Załączniki

  • P1020643.jpg
    P1020643.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 39
Wiecie wlasnie wrocilismy ze spacerku, moj S. mial mala w tym plecaczku Ergo i widac ze jej sie spodobalo, zasnela mu na plecach i nosidelko sprawdzilo sie u nas w 100%. Jest wygodne do noszenia, i Madelence tez dobrze sie siedzialo, a gdy zrobila sie senna to zaczepilam jej ten kapturek na glowke, tak zeby jej nie uciekala do tylu. Ale sie ciesze, ze nam spasowalo, bo sie troszke martwilam, bo to byl taki zakup na szybkiego.
 
Ja też weszłam na wątek w celu kupienia jakiegoś nosidła. Kilolek dałaś link do tuli a tutaj są produkty: nosidła ergonomiczne i mei tai, które są lepsze te ergonomiczne czy mei tai? Pamiętam ze na tym watku któraś z dziewczyn dała linka do forum, gdzie dziewczyna robiła mei tai i pokazywała swoje cudeńka? Pamiętacie, gdzie to było?
nosidlo na pewno będzie łatwiejsze w ząlożeniu ale mei tai też nie jest trudne, trzeba po prostu pasy na tyłku skrzyżować i zawiązać z przodu

:tak:Kasiu jesteś wielka, DZIĘKUJĘ!!!!! A ja wertuję wątek o chustach i nie mogę znaleźć. Tak to to :tak:
Dziewczyny bo ja myślalam ze to ta dziewczyna robi tylko Mei tai ale widzę, ze to mei tai to taki typ nosidła, tak? A można kupić w innych miejscach. Ona ma przepiękne te nosidła, myślicie, że można z powodzeniem u niej kupić?
Nigdy na ten watek nie wchodziłam ale chyba zakupimy sobie nosidło bo niuniuś woli na spacerach na rączkach a nie w wózku.
Jeszcze jedno pytanie czy mei tai i nosidło ergonomiczne można nosić z przodu i z tyłu? Rozumiem, że mei tai się wiąże a ergonimiczne się zapina? Prawdopodobnie przy zakupie trzeba podać wagę itd malucha coś tak kiedyś czytałam, na ile wtedy takie nosidło starczy?
Kasia dzięki jeszcze raz?
mam teraz w domu nosidło tej dziewczyny. Wygląda bardzo pożądnie. Niestety z powodu upalów nie założylam go jeszcze ani razu. Moim zdaniem jednak Lenny Lamb ma lepsze. Są mocniejsze, grubsze wypelnienia, bardziej miękie pasy, sztywniejszy zagłówek, no ale nie sa tak piękne. Mimo wszystko ja gdybym miała kupować to wybrała bym LL Nosidełka dla dzieci - typu Mei-Tai - LennyLamb.com

Dziewczyny dzieki za rady... szkoda tylko ze mnie czas goni, bo bym sobie pewno zamowila wlasnego projektu Mei Tai, a tak to kupilam cos takiego. Nie bylo nic innego wiec wzielam to.
Ergo bæresele i steden for bæremeis? - FINN Torget
Co o tym sadzicie? Jest z bawelny organicznej, no i mozna nosic na plecach, brzuchu albo z boku. Mnie najwygodnie na plecach.
Mam nadzieje ze sie sprawdzi na wakacjach ;-) i ze Madelenka tez bedzie siedziala w tym wygodnie.
Ja kupilam uzywane za 850 Nok w kolorze niebieskim w haftowane kwiatki.
no bardzo fajne. A nie jest za duże?
A powiedz mi ile to na złotówki bedzie?

My mamy takie nosidełko, ale używam go wyłącznie, jak zapomnę czegoś ze sklepu, a nie chce mi się wózka znosić..:-D
bardzo przykro mi to mówić ale wisadla nie są zdrowe dla maluszków
Swoją drogą ciekawa jestem kto daje im atesty? Kilka razy widzialam atesty na takich rzeczach (mowię ogólnie, nie tylko o nosidlach) że aż strach ich używać.
 
reklama
Zrobilam zdjecie tylko komorka meza i nagralam telefonem filmik, moze uda mi sie pozniej cos wkleic. Dzieki dziewczyny za dobre opinie :-). Kilolku to na zlotowki wychodzi gdzies 425zl. Nowe mozna juz kupic od 1000 nok czyli jakies 500zl. ejeku teraz musze sie pakowac do reszty, mala dopiero teraz zasnela...:szok: to chyba przez ta pozno - popludniowa drzemke w plecaczku :-D
 
Do góry