reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chusty i nosidelka :)

reklama
Dziewczyny a dlaczego nosidełka typu mei tai z LL kosztują ok 160 zł a Tuli aż 400??? To dość spora różnica.

Mogę się tylko domyślać, że chodzi o te zapięcia, materiał też jest chyba trochę inny. Ale tak naprawdę to pewnie głównie kwestia mody, popularności i wyglądu...

Najtańszy ergonomik jaki widziałam to ONO, 149zł: {ONO} Nosidło ergonomiczne Ono czerwony | NOSIDEŁKA ERGONOMICZNE | Ono | Pieluszki Wielorazowe - Pieluchy Ekologiczne - Chusty - Nosidla.
Wszystkie inne kosztują powyżej 250-300 zł.
 
Na tej stronce są nosidła typu mei tai ale one są zapinane nie trzeba wiązać? To jest to mei tai czy nosidło ergonimiczne. Rany....nie kumam czaczy hehehe. One nie są takie drogie ok 160 zł. Coś o kosztach 400 zł czytałam??? Jak to jest? Są jakieś lepsze i gorsze? Z Lenny Lamb także trzeba byłoby zamawiać na rozmiar czy mają jakiś sklep gdzie można iść i kupić. Dziewczyna, która robi mei tai napisała mi ze mogłaby mi zrobić na 11 sierpnia. Mogłam się wcześniej zdecydować nosiłabym małego już na wiosnę.
Co Kilolek na to? Masz tą LL? Myślisz ze ona lepsza? Nie wiem czy inwestować bo nie wiem czy mały będzie zadowolony z tego wynalazku? Rozumiem, że można je nosić przodem i tyłem, i mama i tata.
ja nie mam, ale jakbym miała kupować MT to wybrałabym LL. aLe z kolei jakbym miała kase wolałabym zmaiast MT kupić ergonomika.
Ergonomiki są droższe, bo wykonanie jest bardziej skomplikowane. MT jjest banalne, a ergo ma usztywnienia (zwykle) w pasie, musi mieć dobre kklamry, które ci się ei odepną i mocny materiala, a do MT wystarczy sam material.
Zawsze lepiej wypróbować, bod zecku może się nie spodobac, choć wontpię by tak było :d
 
Ulenka, Agrafka co to znaczy "nosic przodem i tylem"? Wiązać się z przodu i tyłu tak, ale nie nosić przodem do świata - to niezgodne z fizjologią dziecka.
 
reklama
aga wracajac do twoich pytan na temat nosidla manduca...to na plecach kiepsko sie nosi, przynajmniej dla mnie bo ten pas wpija mi sie w brzuch:/ a na plecach go nie czuje;) natomiast dla tatusiow na plecy moze lepsze juz nosidlo turystyczne? chociaz teraz mysle ze turystyczne jest chyba lepsze dla starszych dzieciaczkow juz chodziacych:

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.aak.pl/html/gifs/nosidlo/ania_nosidlo1.jpg
do mnie jakoś nie pzremawiają te nosidla turystyczne to i jak czlowiek idzie na spacerek albo do sklepu to raczej dość kretyńsko wygląda z calym tym stelażem. Mój mąż z powodzeniem nosi w ergonomikach obu chlopców
 
Do góry