reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty i nosidelka :)

Kingula tylko pamietaj-w pasie sciskasz sie jak mocno sie da i tak regulujesz naramienne pasy aby mala scisle przylegala do Ciebie :)

Kilolku atesty dotycza materiałów.
 
reklama
Bilde0081 (2).jpg
Dziunka a powiedz mi jak ma byc wysoko pupka? Wyzej niz kolanka, czy moze byc na rowno z kolankami? Myslisz ze na tej fotce byla dobrze posadzona?
 
Myślę że ok :tak: A ten kapturek to jak zaśnie zakładasz na główkę. Ładnie wyglądają te twoje skarby:-)

Widzisz nosidła mają to do siebie że dzieć może patrzeć w lewo lub prawo, a w chuście masz tą możliwość że patrzy przez ramię.
 
Myślę że ok :tak: A ten kapturek to jak zaśnie zakładasz na główkę. Ładnie wyglądają te twoje skarby:-)

Widzisz nosidła mają to do siebie że dzieć może patrzeć w lewo lub prawo, a w chuście masz tą możliwość że patrzy przez ramię.

Kapturek okazal sie bardzo praktyczny, bo dzisiaj nawet bylo bardzo wietrzno, wiec chronil ja od wiatru, a jak slonce przyswieci to tez jej cien robi nad glowka. Tam sa takie kapsle i ten kapturek montuje sie do szelek.
Kurcze ide konczyc sie pakowac... jutro lecimy a ja mam jeszcze tyle rzeczy do spakowania :baffled:
 
A moja chusta (babylonia zielona papryczka) sobie od daawna leży w szafie:zawstydzona/y:. Teraz za gorąco jest i nawet sie przyznam ze nie chce mi się jej motać:zawstydzona/y:. Myslałam nad sprzedażą ale za bardzo ją polubiłam. Cóż....
 
nosidlo na pewno będzie łatwiejsze w ząlożeniu ale mei tai też nie jest trudne, trzeba po prostu pasy na tyłku skrzyżować i zawiązać z przodu

mam teraz w domu nosidło tej dziewczyny. Wygląda bardzo pożądnie. Niestety z powodu upalów nie założylam go jeszcze ani razu. Moim zdaniem jednak Lenny Lamb ma lepsze. Są mocniejsze, grubsze wypelnienia, bardziej miękie pasy, sztywniejszy zagłówek, no ale nie sa tak piękne. Mimo wszystko ja gdybym miała kupować to wybrała bym LL Nosidełka dla dzieci - typu Mei-Tai - LennyLamb.com

Na tej stronce są nosidła typu mei tai ale one są zapinane nie trzeba wiązać? To jest to mei tai czy nosidło ergonimiczne. Rany....nie kumam czaczy hehehe. One nie są takie drogie ok 160 zł. Coś o kosztach 400 zł czytałam??? Jak to jest? Są jakieś lepsze i gorsze? Z Lenny Lamb także trzeba byłoby zamawiać na rozmiar czy mają jakiś sklep gdzie można iść i kupić. Dziewczyna, która robi mei tai napisała mi ze mogłaby mi zrobić na 11 sierpnia. Mogłam się wcześniej zdecydować nosiłabym małego już na wiosnę.
Co Kilolek na to? Masz tą LL? Myślisz ze ona lepsza? Nie wiem czy inwestować bo nie wiem czy mały będzie zadowolony z tego wynalazku? Rozumiem, że można je nosić przodem i tyłem, i mama i tata.
 
Na tej stronce są nosidła typu mei tai ale one są zapinane nie trzeba wiązać? To jest to mei tai czy nosidło ergonimiczne. Rany....nie kumam czaczy hehehe.

W LL możesz wypożyczyć mei-tai - ja tak zrobiłam. Płacisz kaucję i 15 zł za tydzień wypożycznia.
http://pl.lennylamb.com/wypozyczalnia

Mei-Tai są wiązane, ergonomiki są zapinane lub częściowo zapinane. Nosidła ergonomiczne są droższe od MT - Tuli np. kosztuje 359zł.

Jedno i drugie można nosić przodem i tyłem. Dodatkowo MT są dwustronne, a ergonomiki jednostronne.

Te na LL są wiązane - gdzie tam widziałaś zapinane?
 
Ostatnia edycja:
Dzięki. Z tym zapinaniem to już zerknęłam w instrukcję i widzę wiązania, na rysunkach nie widziałam wiązan więc dopowiedziałam sobie hehehe ;D A w LL mają ergonomiki? Na wypożyczenie długo trzeba czekać?
 
reklama
Do góry