reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest :)

Asia to ostatnie zdjęcie po prostu boskie. Sama slodycz. Ale widać jeszcze u Marcinka taką noworodkową buziulę. A i ty masz czym pooddychać :-)
 
reklama
A ja tu sie nie wylamie i powiem ze mi tez ostatnie naj naj sie spodobalo...Co za slodkosc...:-)No i widac tez na zdjeciach ta roznice wzrostu o ktorej pisalas:-)
 
hehe, mi też to ostatnie zdjęcie Marcinka najbardziej się podoba:-) Na fotkach tego tak nie widać, ale Niuniek strasznie płakał przez całą mszę, bo był głodny. Ksiądz odprawiał z prędkością sprintera:-D , a po samej ceremonii poleciałam na koniec kościoła i w ostatniej ławce wyciągnęłam cyca na wierzch:-D Jest co wspominać:-D
Fusiku, Fredko, Pati - życzymy Wam udanych uroczystości:-)
 
reklama
MAMO MARCINKA-ALE PRZESWIETNE ZDJECIA,SZCZEGOLNIE TO OSTATNIE.ZDJECIA Z TAKIMI MINKAMI SA NAJSLODSZE,CZLOWIEK PO PARU LATACH PRZY TAKICH WLASNIE NAJBARDZIEJ SIE ROZCZULA.SLODZIASTY MARCINEK....:-) :tak: :-)
 
Do góry